Produkty

Sezon w pełni – promocje w bieżącym kwartale. Produkty concept by Womix na Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum

Dodano 18.10.2019

Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy dla Państwa kilka promocji na produkty pod marką concept dostarczane przez naszą firmę. Obejmują one kilka znanych i popularnych artykułów oraz nowość na ten kwartał – zestaw INSUL-BOX – DN 20. Naszą aktywność i chęć rozwoju marki concept by Womix potwierdza dodatkowo udział w Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, która odbyła się w dniach 4-6 września.

 

Promocje na zestawy zawór mieszający GZM z siłownikiem GS oraz zestawy MIX-BOX

Najnowsze promocje zostały wprowadzone 15 września i jak ostatnim razem obejmują dwa dobrze znane produkty znajdujące się w ofercie już od kliku lat. Również teraz postanowiliśmy nawiązać współpracę z dobrze znanymi na rynku markami, aby dać Państwu pewność jakości proponowanych gadzetów.

Pierwsza promocja obejmuje sześć pakietów najbardziej popularnych zaworów mieszających gwintowanych GZM z siłownikami GS 10/140s. Pakiety sprzedawane są we wspólnym kartoniku, w środku którego tym razem znajduje się czapka zimowa 4F.

 

Druga z promocji obejmuje systemy dla domków jednorodzinnych MIX-BOX, które ze względu na swoją funkcjonalność zyskują na popularności i mają swoje zastosowanie w kotłowniach do 30kW. Promocja obejmuje wszystkie z czterech gotowych rodzajów zestawów, jak i każdy z systemów (2 lub 3 obwodowy) składający się z szafki naściennej z zamknięciem malowanym na biało, rozdzielacza centralnego ogrzewania z wbudowaną zwrotnicą hydrauliczną oraz grup pompowych MIX-BOX w dowolnej konfiguracji.

 

Tutaj promocja jest prosta – Kup 2 sztuki, a dostaniesz WIĘCEJ

Za zakup każdego takiego systemu otrzymują Państwo torbę narzędziową Bosch, natomiast przy zakupie 2 sztuk dodatkowo polar 4F (przy składaniu zamówień prosimy o podanie rozmiaru polaru – dostępne rozmiary od M do XXXL). 

 

NOWOŚĆ – zestaw 2 obwodów grzewczych INSUL-BOX DN 20 z promocyjną szlifierką kątową MAKITA.

Do portfolio gotowych systemów zabudowy kotłowni dołożyliśmy kolejny zestaw grup pompowych – INSUL-BOX DN 20. Wyposażony jest on w izolację EPP, dwie grupy pompowe z zaworami kulowymi (jedna bez mieszacza, druga z mieszaczem obrotowym i siłownikiem GS) oraz rozdzielacz centralnego ogrzewania na 2 obiegi grzewcze z uchwytami naściennymi. Dodatkowo system wyposażyć można w zwrotnicę ZH-20 montowaną w pozycji poziomej sprawiając, że taki system idealnie pasuje do wielu aktualnie budowanych kotłowni w domach jednorodzinnych. Systemy INSUL-BOX oraz systemy DN20 objęliśmy dodatkowo promocją, w której każdy zakup kompletnego systemu nagradzany jest szlifierką kątową Makita.

Zachęcamy do korzystania z naszych promocji, ponieważ obowiązują one do wyczerpania stanów magazynowych gadżetów promocyjnych.

 

concept by Womix na Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum

W dniach 4-6 września uczestniczyliśmy w Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum odbywającej się w Łodzi. Prezentowaliśmy na niej nasze produkty dostarczane pod marką concept oraz mieliśmy możliwość spotkania się z naszymi klientami w innej scenerii niż codzienna praca. Nowościami, które zobaczyć można było na żywo były opisywane wyżej zestawy DN20 oraz rozdzielacze i grupy pompowe do mocy 520kW. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a produkty były dobrze znane większości odwiedzającym. Mamy nadzieję, że trud włożony w przygotowania oraz spotkania odbyte podczas targów zaowocują w przyszłości i dadzą nam możliwość dalszego wspólnego rozwijania marki concept by Womix. Bardzo dziękujemy również organizatorom za możliwość uczestnictwa w Giełdzie.