Produkty

SONNIGER Polska – Wielka Akcja Promocyjna – FORMUŁA HEATER GRATIS!

Dodano 26.08.2019

Z przyjemnością informujemy i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez SONNIGER Polska -  Wielkiej Akcji Promocyjnej - FORMUŁA HEATER GRATIS! 

Celem akcji jest dostarczenie dla Naszych dystrybutorów - dodatkowych narzędzi – „korzyści”, które zachęcą firmy wykonawcze, instalacyjne do zakupów urządzeń SONNIGER w Państwa punktach hurtowych.

 

Czas trwania akcji: 19 sierpnia do 31 grudnia 2019 r. 

 

Warunki akcji:

Instalator, który w czasie trwania akcji zakupi min. 9szt. dowolnych urządzeń HEATER lub GUARD otrzyma HEATER ONE z konsolą GRATIS!

 • Sumujemy również mniejsze zamówienia złożone w czasie trwania promocji.

• W skład pakietu promocyjnego (9szt) może wchodzić mix urządzeń HEATER i GUARD.

• W trakcie trwania akcji Klient może dokonać wielokrotnego zakupu pakietów promocyjnych.

  

Akcja promocyjna FORMUŁA HEATER GRATIS – jest dedykowana dla Partnerów dystrybucyjnych SONNIGER Polska celem wsparcia sprzedaży nagrzewnic i kurtyn w Państwa oddziałach dystrybucyjnych. Gorąco zachęcamy do aktywnego promowania informacji o promocji i motywowania swoich Klientów (firm instalacyjnych) do zakupu urządzeń SONNIGER w Państwa hurtowniach i odbierania nagród promocyjnych „nagrzewnicy HEATER ONE z konsolą GRATIS!”.

 

Regulamin promocji:

  1. Promocja jest skierowana do firm instalacyjnych i wykonawczych, zajmujących się montażem nagrzewnic, kurtyn powietrznych i innych urządzeń z zakresu techniki grzewczej.  
  2. Dokonaj zakupu minimum 9 szt. nagrzewnic HEATER (modele: HEATER ONE, R1, R2, R3) lub kurtyn standardowych GUARD w terminie do 31.12.2019 r. Produkty dostępne w sieci partnerów handlowych SONNIGER Polska.
  3. Wyślij kupon wraz z dokumentem potwierdzającym zakup urządzeń na adres: SONNIGER Polska Sp. z o.o. Sp. k., ul. Śląska 35/37, 81-310 Gdynia, infolinia 801-889-855, fax 58 785 34 81, mail: poland@sonniger.com
  4. Nagrodę „nagrzewnicę HEATER ONE gratis” przekażemy po weryfikacji zgłoszenia, ale nie później niż do 14 dni od przedstawienia stosownych dokumentów potwierdzających zakup promocyjny.
  5. W trakcie trwania promocji klient może łączyć mniejsze zamówienia oraz dokonać wielokrotnego zakupu pakietów promocyjnych. Promocja trwa od 19 sierpnia do 31 grudnia 2019 r. lub do wyczerpania pakietów.
  6. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny u regionalnych kierowników sprzedaży SONNIGER Polska.