Produkty

Stylowy design Zehnder

Dodano 09.11.2015

W celu zapewnienia komfortu cieplnego grzejniki kanałowe Zehnder Terraline wykorzystują zjawisko konwekcji – unoszenia się ciepłych mas powietrza. Dzięki temu grzejniki te sprawdzają się w miejscach szczególnie trudnych do ogrzania. Konstrukcja ich wymienników gwarantuje najwyższe osiągi.

Grzejniki Zehnder Terraline dostępne są w czterech głębokościach i pięciu szerokościach. Długość pojedynczego grzejnika zaczyna się od 800 mm, a kończy na 4000 mm. Ofertę standardową uzupełniają rozmiary specjalne i dostosowane do projektu wykonania na miarę.

Zalety tego bardzo popularnego modelu są następujące:

• krótki czas nagrzewania,

• niewidoczny system grzewczy,

• bezgłośna praca,

• szeroka paleta modeli,

• niewidoczna technika przyłączeniowa,

• szerokie możliwości zastosowania,

• zapobieganie opadaniu zimnego powietrza przy wysokich przeszklonych fasadach,

• możliwość połączenia z systemem wentylacji mechanicznej Zehnder Comfosystems.

Grzejniki kanałowe Zehnder Terraline przeznaczone są do montażu w obiektach o różnym przeznaczeniu: nowoczesnych budynkach biurowych, dużych salach recepcyjnych lub też domach prywatnych. Zabudowywane są w podłodze i przystosowane do zasilania c.o. Grzejniki Zehnder Terraline są optymalną i estetyczną alternatywą wszędzie tam, gdzie aranżacja wnętrza nie pozwala na montaż grzejników wolnostojących. Wanny grzejnika z przygotowanymi otworami na wymienniki pozwalają na szybki i prosty montaż.

Dostarczony wraz z grzejnikiem zestaw montażowy umożliwia prostą i dokładną regulację. Po zamontowaniu całości widoczne są jedynie elegancka rama okalająca oraz dekoracyjna kratka grzejnika w wybranej wersji wykończenia powierzchni. Obecnie wybór kratki dekoracyjnej nie generuje dodatkowych kosztów, ponieważ wybrany fason zawarty jest w cenie grzejnika, co pozwala na idealne dopasowanie do danej aranżacji wnętrza.

Ciepło nie może być traktowane jedynie w kategoriach stopni Celsjusza. Dla firmy Zehnder grzejnik to nie tylko technika, ale także obiekt dekoracyjny – niezbędny element wyrażania własnego stylu.

Teraz w cenie grzejnika Zehnder Terraline atrakcyjne kratki dekoracyjne. Szeroka paleta różnych modeli kratek o znakomitych walorach estetycznych do wyboru!

Marta Ziobrowska
www.zehnder.pl