Produkty

Systemy MIX-BOX na 2 oraz 3 obiegi grzewcze, 3 lata gwarancji! Promocje na wiosnę 2020

Dodano 04.05.2020

Systemy concept by Womix podzielone są na wiele segmentów, które pozwalają obsłużyć kotłownie do 520kW. Najbardziej popularnym i docenionym przez większość Konsorcjantów jest system zabudowy kotłowni MIX-BOX dostarczany w stalowej szafce malowanej na biało. Pozwala on na stworzenie kotłowni do 30kW bardzo szybko i estetycznie, co przekłada się na zadowolenie klientów. Produkty te zostały objęte promocją, o której więcej informacji znajduje się poniżej.

Systemy do domów jednorodzinnych MIX-BOX na 2 oraz 3 obiegi grzewcze

Systemy MIX-BOX idealnie nadają się do współczesnych kotłowni obsługiwanych przez kotły wiszące. Montaż kotła oraz szafki z systemem poniżej kotła daje możliwość stworzenia kompletnej kotłowni na bardzo niewielkiej powierzchni. Można obsłużyć nią od 2 do 3 obiegów grzewczych w dowolnej konfiguracji grup pompowych montowanych wewnątrz szafki.

Najbardziej popularne systemy, które znajdują zastosowanie w większości nowo budowanych budynków jednorodzinnych to zestawy na 2 obiegi grzewcze. Tutaj stworzyliśmy 5 rodzajów gotowych zestawów, które są zmontowane i gotowe do montażu na ścianie. Wszystkie zawierają rozdzielacz z wbudowaną zwrotnicą hydrauliczną, szafkę stalową wraz z zamknięciem oraz 2 grupy pompowe z pompami w zależności od potrzebnej konfiguracji obiegów grzewczych:

MIX-BOX 1 – zawiera jedną grupę bezpośrednią bez mieszacza oraz jedną grupę z obrotowym zaworem mieszającym i siłownikiem,

MIX-BOX 2 – zawiera jedną grupę bezpośrednią bez mieszacza oraz jedną grupę
z termostatycznym zaworem mieszającym, 

MIX-BOX 3 – zawiera dwie grupy z obrotowymi zaworami mieszającymi i siłownikami, 

MIX-BOX 4 – zawiera dwie grupy bezpośrednie bez mieszaczy, 

MIX-BOX 5 – jest to nowość w ofercie, zawiera dwie grupy z termostatycznymi
zaworami mieszającymi.

Oprócz zestawów na dwa obiegi grzewcze proponujemy również zabudowę z szafką i rozdzielaczem na trzy obiegi, dając jeszcze szersze zastosowanie proponowanego rozwiązania systemowego. Konfiguracja systemu na 3 obiegi grzewcze odbywa się w następujący sposób:

• szafka P3 na 3 obiegi grzewcze,

• rozdzielacz CX 3F z wbudowaną zwrotnicą hydrauliczną,

• grupy pompowe:

- GP MIX-BOX (bez zaworu mieszającego),

- GP-T MIX-BOX (z obrotowym zaworem mieszającym i siłownikiem),

- GP-TC MIX-BOX (z termostatycznym zaworem mieszającym).

Wszystkie zestawy oraz grupy pompowe dostępne są z pompami Wilo lub Grundfos.

 

Uwaga!!! Od 23.03.2020 wszystkie zestawy MIX-BOX z pompami Wilo objęte zostały 3-letnią gwarancją.

Aktualne promocje na produkty concept by Womix

Opisywane powyżej systemy MIX-BOX zostały objęte promocją, w ramach której każdy gotowy system zawiera replikę piłki EURO2020. Być może w tej chwili sytuacja nie pozwala nam cieszyć się należycie z otrzymanego gadżetu, jednak jesteśmy przekonani, że już w najbliższym czasie piłki znajdą swoje zastosowanie i zapewnią dużo rozrywki. Drugą z nadal obowiązujących promocji jest dodatkowy gadżet w postaci miary oraz ołówka do każdego zakupionego zestawu zaworu mieszającego GZM z siłownikiem GS. Promocja obowiązuje na określone numery katalogowe zestawów.

www.womix.pl
www.concept.ik.pl