Produkty

Systemy podtynkowe Concept

Dodano 07.02.2012

Marka Concept, która od niedawna dostępna jest na polskim rynku, to oferta wysokiej jakości produktów z zakresu techniki instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej. Nowością w asortymencie Concept są systemy podtynkowe, które noszą znak jakości Geberit.

To właśnie lider tego segmentu produktów odpowiada za produkcję stelaży Concept, które gwarantują solidność i bezawaryjność, wynikające z ogromnego doświadczenia czołowego światowego producenta systemów podtynkowych, jakim bez wątpienia jest firma Geberit.

Instalatorzy w całej Polsce mogą wybierać spośród stelaży Duofix i Kombifix, zarówno w wariantach dla WC, jak i umywalkowych. W serii produktów Concept by Geberit występują także trzy gamy przycisków uruchamiających oraz wsporniki dystansowe, umożliwiające montaż w zakresie głębokości 13-20 cm.

Wkrótce oferta Concept wzbogaci się o kolejne produkty, zaś już dziś zapraszamy na oficjalną stronę tej marki, gdzie będziecie Państwo mogli zapoznać się ze specyfikacją techniczną i najważniejszymi cechami nowych produktów Concept:

http://concept.ik.pl/index.php/technika-sanitarna/systemy-podtynkowe