Produkty

Technika sanitarna Concept cz. 1

Dodano 17.12.2012

Marka Concept, obecna na europejskim rynku od ponad 40 lat, w Polsce do tej pory znana była przede wszystkim z doskonałej jakości produktów techniki instalacyjnej i grzewczej. Towary tak znanych producentów, jak Comap, Herz czy Jeremias doskonale wpisały się w strategię marki, trafiając do instalatorów wysoką jakością za przystępną cenę. Dziś oferta Concept to asortyment znacznie szerszy, bowiem została ona uzupełniona o technikę sanitarną światowych liderów.

Wśród nich odnajdziemy producentów, którzy od lat są synonimem najwyższej dostępnej jakości, niezwykłej trwałości i komfortowej funkcjonalności. Ideal Standard i Hansa to absolutni liderzy w branży ceramiki i armatury sanitarnej, zaś Tece i Geberit to marki bezkonkurencyjne na rynku instalacji sanitarnych. Doświadczenie zdobyte przez tych dostawców procentuje w ich współpracy z marką Concept, która – dzięki wspólnym działaniom kilku największych europejskich grup hurtowych w ramach organizacji EDT – jest stale rozwijana i intensywnie promowana. A jak wiadomo, najlepszą promocją marki jest najwyższa jakość produktów.

Baterie serii 100 i 200

Oferta armatury sanitarnej Concept opiera się przede wszystkim na pełnej gamie baterii łazienkowych i kuchennych. Podzielona na dwie na pozór podobne, a w rzeczywistości zupełnie odmienne serie 100 i 200, gama armatury Concept zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, także tych szukających ekonomicznych rozwiązań. Warto podkreślić, że przygotowane przez Ideal Standard baterie to nie tylko kompletna propozycja dla każdej łazienki, ale również doskonałe uzupełnienie kuchni. Nieważne, czy potrzebujesz baterii z obrotową czy wyciąganą wylewką – armatura sanitarna Concept to oferta na tyle bogata, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Jedną z najbardziej wyróżniających cech większości baterii Concept jest niezwykle praktyczna głowica CLICK, pozwalająca na ograniczanie przepływu wody. To funkcja bardzo przydatna szczególnie w domach i instytucjach, gdzie z łazienki często korzystają dzieci. Możliwość regulowania zużycia wody pozwala na sporą oszczędność.

A wszystkie te funkcje zawarte są w korpusie o bardzo estetycznym, nowatorskim designie, który wyłącznie dla marki Concept zostało zaprojektowane przez słynne studio Artefakt z Niemiec.

Zestawy natryskowe 100 i 200

Dwie serie, które można odnaleźć w ofercie baterii Concept, mają również swoje odzwierciedlenie w ofercie systemów natryskowych. Wyprodukowane przez znaną z doskonałej jakości firmę Hansa, natryski serii 100 i 200 stanowią rozwiązanie pasujące do niemal każdej łazienki, wnoszące do niej powiew nowoczesności i najlepszych standardów designu.

Do wyboru są nie tylko różne długości drążków czy węży prysznicowych, ale również słuchawki prysznicowe o odmiennych cechach. W serii 100 znaleźć można słuchawki jedno- i dwufunkcyjne, zaś w serii 200 oprócz modelu z jednym trybem strumienia odnajdziemy również wersję luksusową, pozwalającą na włączanie strumienia wody na aż trzy sposoby.

Rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów, a także tych ceniących sobie szczególne doznania podczas kąpieli, jest deszczownica o średnicy 225 mm. Dzięki niej każdy prysznic będzie miał w sobie odrobinę luksusu i wyjątkowego przeżycia.

W listopadzie ukazała się pierwsza edycja cennika towarów sanitarnych Concept, który można pobrać na stronie www.concept.ik.pl.