Produkty

Technika sanitarna Concept cz. 2

Dodano 12.06.2013

Kilka tygodni temu ukazała się pierwsza część artykułu na temat nowości w ofercie techniki sanitarnej marki Concept. Zapraszamy do zapoznania się z kontynuacją tego tekstu, w której prezentujemy odwodnienia liniowe Concept by TECE, grzejniki Concept by Kermi oraz towary uzupełniające ofertę sanitarną marki.

Szczypta luksusu w łazience

Nie od dziś wiadomo, że łazienka to miejsce, w którym wyjątkowa i niepowtarzalna estetyka wykorzystanych produktów jest szczególnie ważna. Zasada ta obowiązuje nie tylko w przypadku towarów pierwszego wyboru – ceramiki, armatury czy płytek – ale dotyczy także produktów uzupełniających i akcesoriów. O tym, że w łazience liczy się każdy, nawet najmniejszy detal, wiedzą projektanci współpracujący z firmą TECE, która przygotowała wyjątkowe odwodnienia liniowe pod marką Concept.

Niezwykle estetyczne, precyzyjnie zaprojektowane ruszty wzornicze dostępne są w ofercie Concept w trzech wariantach: „plate”, „steel II” oraz „basic”. Dzięki dużej rozpiętości wymiarowej – od 700 mm do 1500 mm – odwodnienia liniowe Concept by TECE można dopasować do niemal każdej łazienki, zaś uzupełniające ofertę kolana odpływowe i rynny czynią z tej linii produktowej kompletny system, gwarantujący niezawodność i niepowtarzalną estetykę.

Ogrzewanie wysokiej jakości

Jeśli Twoja łazienka nie została wyposażona w ogrzewanie podłogowe, będziesz potrzebować dobrego i funkcjonalnego grzejnika. Możesz być spokojny – w ofercie Concept znajdują się grzejniki Premium, produkowane przez jednego ze światowych liderów w tym segmencie, firmę Kermi. Klasyczny design i znakomite parametry czynią z grzejników Concept idealną propozycję dla tych, którzy szukają wysokiej sprawności i dyskretnej estetyki. Szeroki wybór mocy i wymiarów pozwala na dobranie odpowiedniego grzejnika do każdego rodzaju łazienki.

Kompletna oferta

Nie można zapominać, że bogaty asortyment sanitarny Concept to nie tylko wyżej wymienione produkty – w ofercie znajdują się także systemy podtynkowe produkowane przez firmę Geberit oraz jeszcze jeden z produktów Kermi. Mowa tu o specjalnych wariantach kabin Cada, które nie są produktami sprzedawanymi pod marką Concept, ale zostały przygotowane jako jej uzupełnienie i dedykowane dla jej dystrybutorów.

Wszystkie produkty, które pojawiły się w dwóch częściach artykułu na temat techniki sanitarnej Concept, dostępne są w specjalnie przygotowanym cenniku sanitarnym, który można pobrać ze strony www.concept.ik.pl.