Produkty

Z myślą o instalatorach – skrzynki montażowe SANHA-Box

Dodano 20.07.2018

Montaż każdej instalacji jest zawsze pracochłonny: wiąże się z koniecznością zastosowania dużej liczby drobnych złączek i wymaga często użycia wielu narzędzi. Potwierdzi to każdy instalator. Na szczęście można temu zapobiec! Dzięki praktycznym skrzynkom montażowym SANHA-Box. Wszystkie niezbędne połączenia są już pomierzone i wstępnie zmontowane. Pozostaje tylko prosta zabudowa i podłączenie armatury. 

Oszczędzamy więc czas i koszty montażu. Zapewniamy nie tylko dokładne ułożenie instalacji, ale także izolację akustyczną i termiczną oraz zabezpieczenie przed wykraplaniem się pary wodnej na powierzchniach chłodnych przewodów.

Wszystkie złączki zastosowane w skrzynkach SANHA do instalacji wody pitnej są wykonane z bezołowiowego stopu miedzi CuSi, który nie zawiera szkodliwego ołowiu. Dzięki temu zyskujemy jednocześnie pewność, że instalacja zachowuje wymagania surowych wytycznych jakości wody pitnej!

Praktyczne skrzynki SANHA dostępne są w wielu wariantach: od skonfigurowanych skrzynek do umywalek i zlewozmywaków, poprzez wanny i natryski, aż po przyłączenie wodomierzy. 

Skrzynki montażowe SANHA-Box występują w dwóch konfiguracjach – do suchej zabudowy oraz do obmurowania. 

Skrzynki do suchej zabudowy stanowią duże ułatwienie pracy. Wgłębienia, izolacja akustyczna lub stabilność instalacji w zabudowie GK są prawdziwymi wyzwaniami. Skrzynka SANHA-Box umożliwia stabilny i bardzo precyzyjny montaż wszystkich rur, złączek oraz podłączenie do stelaży WC i baterii umywalkowych, wannowych czy pralki. 

Instalacje w obmurowaniu często z powodu wilgotnego tynku narażone są na wahania temperatury. Specjalnie opracowana skrzynka SANHA-Box uniemożliwia przesunięcia i odchylenia od ustalonych wcześniej wymiarów. Wstępnie zmontowany system zawiera izolację z pianki, co gwarantuje wygodny i dokładny montaż oraz izolację.

 

Montaż grzejników:

Stworzona z myślą o usprawnieniu pracy skrzynka montażowa SANHA-Box typu 25-HK nadaje się wyśmienicie do montażu grzejników.Dzięki ułożeniu przyłączy w ścianie nie trzeba układać rur w posadzce, co znacznie ułatwia późniejsze czyszczenie podłogi. Zabudowana w ścianie skrzynka pozwala na podłączenie grzejnika poprzez eurokonus. Przed montażem grzejników instalacja jest gotowa do przeprowadzenia próby szczelności. Jednocześnie zapewniona jest izolacja i skutecznie eliminowany jest hałas.

Filmy instruktażowe, zarówno dotyczące skrzynek SANHA-Box, jak i pozostałych naszych systemów, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.sanha.com w zakładce „Instrukcje i filmy montażowe” oraz w serwisie Youtube na kanale SANHA.

Jarosław Czapliński, www.sanha.com.pl