Produkty

Zawory kulowe do gazu Concept by IVR

Dodano 21.10.2015

W III kwartale 2015 r. w ofercie marki Concept pojawiły się najwyższej jakości zawory kulowe do gazu, dostarczane przez renomowanego włoskiego producenta armatury, firmę IVR Spa.

Firma IVR Spa powstała w 1973 r. we włoskim regionie Piemontu, szybko stając się jednym z czołowych włoskich producentów armatury grzewczej i gazowej. Stopniowe poszerzenia oferty o nowe gamy produktowe oraz stale podnoszona jakość wytwarzanych towarów spowodowały, że firma IVR zyskiwała partnerów na kolejnych światowych rynkach. Dziś obecna jest w ponad 60 krajach, dysponując przeszło 30 certyfikatami i atestami, dopuszczającymi produkty IVR do obrotu w wielu państwach Europy i świata.

Zawory kulowe do gazu Concept by IVR to produkty o najwyższej sprawności i doskonałym stosunku jakości do ceny. Dzięki zaawansowanej technologii wykorzystanej do produkcji zaworów, są one gwarancją niezawodności i uniwersalnego zastosowania. Wieloetapowy proces weryfikacji jakości w zakładach produkcyjnych IVR powoduje, że zawory kulowe do gazu Concept charakteryzują się niespotykaną szczelnością i solidnością. Masywny korpus zaworów pozwala uzyskać niezwykłą trwałość instalacji, w której znajdą zastosowanie zawory gazowe Concept.

Wobec wciąż występujących problemów ze szczelnością instalacji grzewczych wykorzystujących paliwa gazowe, zastosowanie wysokiej jakości zaworu kulowe do gazu staje się koniecznością. Wykorzystanie zaworów kulowych do gazu Concept pozwoli instalatorowi i jego klientom spać spokojnie – towary te spełniają wszelkie polskie i europejskie normy, co potwierdzone jest pełną dokumentacją dopuszczeniową w języku polskim. Do zaworów gazowych Concept dodawana jest także instrukcja w języku polskim, a krótką charakterystykę techniczną można znaleźć w broszurach dostępnych w wybranych hurtowniach Instal-Konsorcjum.

Zawory kulowe do gazu produkowane przez IVR to pierwszy produkt, który został wprowadzony do oferty marki Concept w nowej identyfikacji wizualnej – począwszy od opakowań pojedynczych produktów i kartonów zbiorczych aż po broszury. O zmianach w identyfikacji wizualnej marki Concept piszemy na sąsiedniej stronie.

POBIERZ FOLDER ZAWORÓW KULOWYCH DO GAZU_CONCEPT_BY IVR

Dawid Myśliwiec

www.concept.ik.pl