Zielona transformacja Instal-Konsorcjum

W czasach kiedy cały świat stara się iść w kierunku tzw. zielonych technologii, Grupa Instal-Konsorcjum również przechodzi swoją zieloną rewolucję. W stosunku do innych sieci sprzedaży systemów instalacyjnych, nie tylko mówimy, ale również wcielamy w czyn nasze deklaracje.

Nasi Konsorcjanci dają dobry przykład, zarówno swoim klientom, jak i całej branży handlowej. Czy wiecie Państwo, że już 10 hurtowni z naszej grupy zainstalowało na swoich obiektach systemy fotowoltaiczne o łącznej mocy ponad 250 kW? Wielu z Konsorcjantów zamontowało do ogrzewania swoich obiektów także pompy ciepła. Dzisiaj czas na podsumowanie 2020 r. w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych w Grupie Instal-Konsorcjum: sumaryczna ilość sprzedanych kW systemów fotowoltaicznych – ponad 1700 kW = 1,7 MW. Ten wynik, uwzględniając również ilość sprzedanych pomp ciepła, stawia nas w czołówce największych dystrybutorów systemów OZE w Polsce.

Naszym niepisanym celem jest stanie się liderem rynkowym w sprzedaży zielonych technologii. 

Aby ten wynik osiągnąć, nie sprowadzamy naszej działalności jedynie do działań handlowych. Bardzo systematycznie budujemy kompetencje pracowników Grupy Instal-Konsorcjum. W 2020 r. rozpoczęliśmy działalność Akademii Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów. Działania Akademii skierowane są głównie do instalatorów. Z uwagi na trwającą epidemię, szkolenia są prowadzone w formie webinariów on-line, a przez to są dostępne nawet po ich zakończeniu. Do tej pory przeprowadziliśmy 15 różnych webinariów, między innymi w tematyce związanej z ofertą specjalną Instal-Konsorcjum. We wszystkich webinariach udział wzięło już ponad 4000 uczestników! Zachęcamy do skorzystania z dostępnych webinariów na stronie www.hurtownieinstalacyjne.pl/szkolenia. 

Okres zimowy przeznaczymy na przygotowanie struktur sprzedaży Grupy IK do obowiązujących od 01.01.2021 r. nowych przepisów dotyczących warunków technicznych, w skrócie WT2021. W naszej ofercie sprzedażowej i szkoleniowej już teraz znajdują się systemy rekuperatorów największych i najlepszych europejskich producentów, a oferta ta jest stale poszerzana.

Jesteśmy przekonani, że wykonana przez nas praca została i nadal będzie doceniana przez naszych klientów i w przyszłym roku będziemy się mogli pochwalić kolejnymi wzrostami i osiągnięciami w obszarze ZIELONYCH TECHNOLOGII

www.viteco.pl