Produkty

Od 2020.05.30 - zmiana cennika Galmet

Dodano 11.05.2020

Informujemy, że z dniem 30.05.2020 r. zmieni się cennik pomp ciepła oraz akcesoriów i części zamiennych do pomp ciepła Galmet. Zmianie ulegną ceny pomp ciepła do c.w.u.: Basic, Spectra i Small (wzrost o 8%) oraz akcesoriów i części zamiennych do pomp ciepła (wzrost 3%-11%). 

 

Jednocześnie dostawca przypomina o wprowadzonych w ostatnim czasie:

1. Nowościach w ofercie pomp ciepła:

 - gruntowa pompa ciepła Maxima Compact 7-12 ze zbiornikiem c.w.u. - nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2020

Maxima Compact to komfort ogrzewania domu i wody zamknięte w jednym urządzeniu. Gruntowa pompa ciepła połączona ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej to rozwiązanie kompletne. Elementy instalacji wbudowane w urządzeniu czynią ją prostą w montażu. Zdalna obsługa zapewnia wygodną kontrolę. Maxima Compact to polecany sposób na „Dom bez rachunków”.

komfortowe sterowaniu online w pompach ciepła do c.w.u. Basic i Small.

Kolejne dwie pompy ciepła Galmet zyskały dodatkową funkcjonalność, która znacznie podnosi komfort ich obsługi. Dostęp online, który dotąd dostępny był właściwie tylko w urządzeniach klasy premium. Pozwala on na wygodną zdalną kontrolę parametrów i sterowanie pracą urządzenia poprzez Internet.

2. Ogrzewaczach wody niezbędnych w każdej instalacji:

- zbiornik kombinowany Complete do pomp ciepła. Synteza wymiennika c.w.u. do pomp ciepła o powiększonej wężownicy raz bufora c.o. typ 250/135 - nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2020

- zbiorniki buforowe z maksymalnie dużą wężownicą spiralną o powierzchni do 7,5 mkw. - typ 250-500

- duże zasobniki c.w.u. przygotowane do stosowania z wydajnymi wężownicami miedzianymi - typ 2000, 3000

- duże zbiorniki buforowe - bez wężownicy - typ 10 000.