Produkty

Biuletyn IK lato 2023 - NEWS

Dodano 10.08.2023

Oddajemy w Państwa ręce najnowsze, jeszcze "ciepłe", letnie wydanie Biuletynu IK dla Profesjonalistów.

Głównym tematem bieżącego numeru jest III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum wraz z Wielką Loterią, w której do wygrania będą dwa wspaniałe samochody osobowe typu SUV Opel Mokka Edition. Natomiast za największe zakupy z Oferty Specjalnej Instal-Konsorcjum w każdym dniu giełdowym, czeka na Zwycięzcę nagroda gwarantowana – rower elektryczny R-RAYMON.

W dziale nowości zaprezentowaliśmy nowe modele pomp ciepła marki Bosch, produkty z oferty Concept by Womix i serię ceramiczną Geberit Selnova. W ramach marki QIK prezentujemy nowe rozdzielacze mosiężne i nierdzewne, grupy mieszaczowo-pompowe oraz sprzęgło-rozdzielacze hydrauliczne. Poszerzyliśmy portfolio marki Viteco, opisujemy nowe rekuperatory Breva w obudowie z EPP wraz z przypomnieniem dotychczasowych modeli Reversus i Flat, a także nowo wdrażane urządzenia do uzdatniania wody dla budynków wielorodzinnych i przemysłu.

W ramach promocji przedstawiamy ofertę giełdową dla Partnerów na samochody marki:

  • Citroen
  • Opel 
  • Peugeot, ​​​w której istnieje możliwość finansowania raty leasingowej punktami PIK w programie PartnerCarLeas.

Ważnym elementem Biuletynu jest zaktualizowane zestawienie w programie PIK z nowymi akcjami, które obowiązują od 1 lipca br. na towarach: Arco, Honeywell Home, Kotar, Santech (wodomierze i ciepłomierze), Stiebel Eltron i Xylem (pompy Lowara Ecocirc S, M, L, XL i PRO).

Z przyjemnością zapraszamy do lektury, a we wrześniu widzimy się w Łodzi, w Hali Expo podczas III Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum.

Autor: Monika Jurzec-Wiercińska


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

"Dom 3D z drukarki z pompą ciepła Genia Air 5kW SAUNIER DUVAL (PROJEKT YHNOVA)"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.