Produkty

Biuletyn IK zima 2022 - NEWS

Oddajemy w Państwa ręce najnowsze wydanie Biuletynu IK dla Profesjonalistów.

Głównym tematem bieżącego numeru jest jubileusz 20-lecia marki QIK i nowy, odświeżony wizerunek logotypu, który wprowadzamy przy tej okazji.

W dziale promocji dla instalatorów prezentujemy nowe akcje w programie PIK, które obowiązują w całym 2023 roku oraz przypominamy o świadczeniach, z jakich mogą korzystać wszyscy Partnerzy IK.

Zachęcamy także do skorzystania z promocji rekuperatorów CWL Excellent firmy Wolf oraz oferty pakietowej kotłów gazowych marek Bosch i Vaillant.

Wśród nowości produktowych prezentujemy złączki i obejmy naprawcze firmy AGAflex - naszego nowego dostawcy, kotły elektryczne marki Saunier Duval, pompy ciepła dużej mocy marki Viteco oraz zawory przełączające do pomp ciepła firmy Womix.

W dziale porad ekspertów zachęcamy do zapoznania się z artykułami nt. zastosowania w pompach ciepła zaworów antyzamarzaniowych firmy Caleffi i rozwiązań hybrydowych proponowanych przez firmę Ricom Energy. Informujemy także o zmianach w programie Czyste Powietrze NFOŚiGW oraz możliwości skorzystania z dotacji na rekuperatory Viteco w ramach powyższego programu bez wymiany źródła ciepła.

W dziale z życia GIK prezentujemy nową siedzibę jednego z naszych Konsorcjantów – firmy Pol-Plus z Zielonej Góry. Zachęcamy do udziału w webinariach Akademii IK dla Profesjonalistów w czwartki o godz. 18.00 na stronie www.ik.pl/szkolenia oraz zdobywania atrakcyjnych nagród lub punktów PIK.

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku we wrześniu odbędzie się III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum, do udziału w której serdecznie Państwa zapraszamy. Więcej informacji o Giełdzie znajdziecie Państwo na ostatnich stronach naszego Biuletynu.

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum 


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

"Dom 3D z drukarki z pompą ciepła Genia Air 5kW SAUNIER DUVAL (PROJEKT YHNOVA)"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.