Produkty

ENGO - Oszczędź do 30% na kosztach ogrzewania - NOWOŚĆ

Dodano 19.09.2023

ENGO Controls - Oszczędź do 30% na kosztach ogrzewania - Przekonaj się, że warto!
Systemy sterowania ogrzewaniem ENGO Controls to rozwiązanie, które pozwoli Ci zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 30%. Sterowniki od firmy ENGO skutecznie obniżają zużycie energii grzewczej nie tylko w domach, ale także w budynkach użyteczności publicznej i obiektach rekreacyjnych. Dzięki nim oszczędzisz, poprawisz komfort oraz zwiększysz bezpieczeństwo Twojego miejsca. A teraz przedstawimy konkretne korzyści.


Dlaczego regulacja temperatury ma wpływ na oszczędzanie energii grzewczej?
- Automatyzacja systemu grzewczego to klucz do redukcji kosztów ogrzewania. Sterowniki ENGO Controls zapewniają stałą kontrolę temperatury w całym budynku, niezależnie od źródła ciepła, czy to kocioł węglowy, gazowy, elektryczny, czy inny. To, jak instalacja pobiera paliwo grzewcze, wpływa bezpośrednio na nasze rachunki - niestety, wiele tradycyjnych instalacji jest niegospodarnych, jeśli nie korzysta się z zaawansowanych sterowników.
- Kluczowym elementem oszczędności grzewczych jest zautomatyzowany pobór energii i sterowanie strefowe, z regulatorem w każdym pomieszczeniu.
- Wybierając sterowniki ENGO Controls, zyskujesz dostęp do najnowocześniejszych algorytmów sterujących, które precyzyjnie kontrolują zużycie energii. Dzięki nim masz pewność, że Twoja instalacja zużywa dokładnie tyle paliwa grzewczego, ile potrzeba, nie przegrzewając pomieszczeń i nie marnując energii. Kontrola zużycia to kontrola kosztów.

 

ENGO technologia gwarantuje najnowocześniejsze sterowanie ogrzewaniem, zarówno w niewielkich domach, jak i w wielopiętrowych budynkach. Firmowy sterowniki są zintegrowane z technologią Tuya, co umożliwia obsługę innych kompatybilnych produktów różnych marek za pomocą aplikacji mobilnej ENGO Smart. To otwiera drzwi do tworzenia inteligentnych połączeń między różnymi urządzeniami, co przekłada się na oszczędności i komfort użytkowania. 
 

Systemy sterowania temperaturą ENGO Controls zapewniają:

 • Redukcję rachunków za ogrzewanie o nawet 30%
 • Eliminację marnowania energii
 • Stabilne i niezawodne działanie systemu
 • Możliwość sterowania temperaturą w różnych strefach zgodnie z harmonogramami i regułami
 • Optymalną temperaturę bez przegrzewanych lub wychłodzonych pomieszczeń
 • Łatwe sterowanie online za pomocą aplikacji mobilnej
 • Bezprzewodową komunikację, co gwarantuje bezproblemowy montaż
 • Zabezpieczenie instalacji przed awariami
 • Powiadomienia push, które informują o ważnych zdarzeniach
 • Zgodność z produktami innych marek (w ramach TUYA)
 • Możliwość tworzenia dowolnych połączeń między urządzeniami
 • Otwartość na rozbudowę o dodatkowe elementy

Skuteczność naszego sterowania temperaturą potwierdzają nie tylko zadowoleni klienci indywidualni, ale także właściciele budynków użyteczności publicznej, przedstawiciele branży hotelarskiej, architekci i projektanci. Dlatego warto zaufać ENGO Controls i zacząć oszczędzać na ogrzewaniu już teraz!

 

Opinie Klientów:

Pan Krzysztof - Kontrola nad Kosztami Grzewczymi

Pan Krzysztof, właściciel domu z ogrzewaniem podłogowym i kotłem olejowym, zmagał się z wysokimi rachunkami za ogrzewanie oraz brakiem kontroli nad pokojami wynajmowanymi studentom. Młodzi lokatorzy nieefektywnie zarządzali zużyciem energii, co skutkowało wzrostem kosztów eksploatacyjnych. Rozwiązaniem stało się zastosowanie regulatorów ENGO Controls w każdym pomieszczeniu, a także listwy sterującej i siłowników. Wprowadzono maksymalną temperaturę zadaną (23,5℃) oraz czujniki otwarcia przy oknach, które automatycznie wyłączały regulatory podczas uchylonych okien. Dzięki temu Pan Krzysztof zyskał pełną kontrolę nad zużyciem energii i osiągnął znaczące oszczędności. Zużycie oleju opałowego spadło z 7 litrów na dobę do 4.

Domek Wypoczynkowy Chillout - Oszczędności na Poziomie 30%

Właściciel domku wypoczynkowego Chillout, który wykorzystywał ogrzewanie podłogowe i kocioł gazowy, początkowo obawiał się wysokich opłat za energię grzewczą. Planując otwarcie obiektu, prowadził obliczenia związane z zapotrzebowaniem na energię, a rosnące ceny paliw grzewczych zwiększały jego niepokój. Dlatego postanowił znaleźć energooszczędne sterowniki, które pomogłyby zmniejszyć zużycie gazu. Efekty były imponujące - gospodarz Chilloutu oszacował oszczędności na poziomie 30% w porównaniu do tradycyjnych opłat za ogrzewanie.

 


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

"Program Agroenergia - dopłaty do pomp ciepła i fotowoltaiki dla rolników"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.