Produkty

GRUNDFOS - Zredukuj poziom hałasu dzięki Grundfos SCALA - PORADA

Dodano 04.05.2023

Zredukuj poziom hałasu dzięki pompom Grundfos SCALA.

Hałas generowany przez instalacje może przysporzyć kłopotów Twoim klientom, a Tobie zwiększyć obciążenie pracy. Często jednak trudno jest ustalić źródło hałasu, ponieważ może on przenosić się przez wiele elementów.

Jednym z najczęstszych źródeł hałasu są nieodpowiednio konserwowane, przestarzałe lub niskiej jakości pompy. Takie urządzenia nie tylko pracują nieefektywnie, ale również generują większą liczbę wibracji niż nowoczesne hydrofory, co może być uciążliwe dla otoczenia.

Aby zminimalizować ryzyko hałasu, zwróć uwagę na zalety pomp Grundfos SCALA. Jest to linia pomp samozasysających, wyposażonych w silnik chłodzony wodą. Ich konstrukcja łączy w sobie najnowsze technologie z trwałymi materiałami, co zapewnia redukcję hałasu i wibracji. W efekcie, urządzenia te zapewniają mniejsze ryzyko zużycia sprzętu AGD, a także zwiększoną wydajność oraz zadowolenie klientów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z wyboru pomp Grundfos SCALA, zobacz film.

Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem.

Autor: Karol Gajewski


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

"Lowara Ecocirc - instalacja i konfiguracja"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.