Produkty

NIBE - Marka oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet IHF 2023 - WYDARZENIE

Dodano 20.11.2023


Fot. IHF / kolektiff

NIBE, światowy lider w dziedzinie zrównoważonych rozwiązań energetycznych w Europie oraz producent renomowanych pomp ciepła marki NIBE, z dumą ogłasza swoje zaangażowanie jako oficjalny sponsor nadchodzących 26. Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2023 r. Organizatorami turnieju są Szwecja, Norwegia i Dania, a wydarzenie odbędzie się w dniach od 29 listopada do 17 grudnia 2023 r.

W 26. IHF Mistrzostwach Świata Kobiet udział weźmie 32 reprezentacje narodowe, rywalizując o prestiżowy złoty medal. Faza grupowa zostanie rozegrana w trzech różnych miastach - Göteborgu, Stavangerze i Helsingborgu, natomiast finałowe starcie odbędzie się w duńskim Herning.

„Piłka ręczna to sport, który odzwierciedla siłę, technologię i pasję, podobnie jak nasze zaawansowane pompy ciepła. Szwedzka drużyna piłki ręcznej kobiet okazała się naprawdę interesująca i przyciąga szeroką publiczność. Sport cieszy się dużym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej, ale jest również głęboko zakorzeniony w krajach nordyckich i Europie. Daje nam to wyjątkową okazję do zwiększenia naszej widoczności na niektórych z naszych najważniejszych i rozwijających się rynków. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tych utalentowanych sportowców i nie możemy się doczekać, aby być częścią ich drogi do sukcesu” - podkreśla Klas Dahlberg, Business Area Manager w NIBE Climate Solutions.

Dr. Hassan Moustafa, prezes IHF, dodaje: „Zawsze staramy się, aby piłka ręczna była bardziej widoczna na całym świecie, a partnerstwo z NIBE tylko potwierdza, że sport ten staje się coraz bardziej atrakcyjny dla różnych sponsorów”


Reprezentacja Polski Kobiet zapewniła sobie awans do Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2023 i zagra w grupie F w Herning (Dania):

  • 30.11.2023 godz. 20.30 z Iranem,
  • 2.12.2023 godz. 20.30 z Japonią,
  • 4.12.2023 godz. 20.30 z Niemcami.
     

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum

 

 


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

"Program Moje Ciepło już wystartował! Dopłaty do pomp ciepła NFOŚiGW"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.