Produkty

NICZUK - targi ISH we Frankfurcie - NEWS

Firma Niczuk będzie jednym z wystawców na międzynarodowych targach ISH we Frankfurcie nad Menem, które odbędą się w dniach 13-17 marca 2023 roku. To największe wydarzenie branżowe związane z klimatyzacją, wentylacją, ogrzewaniem, a także instalacjami wodnymi i sanitarnymi.

Firma przygotowuje na tę okazję imponującą ekspozycję, na której zaprezentuje swoje produkty, w tym najnowszy produkt - profile do zastosowania w przemyśle ciężkim. Targi ISH we Frankfurcie są dla marki Niczuk jednym z najważniejszych wydarzeń w tym roku, ponieważ stanowią okazję do zaprezentowania swoich nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych i projektowych, w jednym miejscu z tysiącami innych wystawców z branży.

ISH 2023 będzie kompleksowym przeglądem technologii budowlanych i energetycznych w obszarze HVAC. Warto zwrócić uwagę na doskonałą jakość prezentowanych produktów. Targi te to również okazja do poznania najlepszych producentów branży oraz nowatorskich rozwiązań sanitarnych.

Marka Niczuk serdecznie zachęca do udziału w międzynarodowych targach ISH 2023 i gwarantuje, że warto tam być. Firma zaprasza na swoje stoisko (B51) w hali 6.1.

Do zobaczenia na miejscu!

 

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum 


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

"Z węgla na gaz - Poradnik antysmogowy SPIUG"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.