Produkty

QIK - Wprowadza Nowości na Rynku Instalacyjnym - NOWOŚĆ

Dodano 28.09.2023

 

W dynamicznej rzeczywistości rynku instalacyjnego, gdzie konkurencja rośnie, a perspektywy inwestycyjne stają się niepewne, Instal-Konsorcjum dokłada wielu starań, aby oferta marki QIK była nie tylko szeroka pod względem asortymentu, ale przede wszystkim wyróżniała się jakością i atrakcyjnością cenową. W 2023 roku, wprowadzono nowe grupy produktowe o najwyższych parametrach jakościowych i użytkowych.
Rozdzielacze mosiężne (QIK BASIC III, QIK MAGNET III, QIK STANDARD III, QIK MAGNET STD III) oraz rozdzielacze nierdzewne (QIK INOX BASIC III, QIK INOX MAGNET III, QIK INOX STANDARD III, QIK INOX MAGNET STD III) cechują się starannością w szczegółach i innowacyjnymi rozwiązaniami, zapewniając niezawodność i szczelność połączeń. Rozdzielacze są wykonywane z najlepszych materiałów, co gwarantuje długą żywotność. Szczególną uwagę zwraca się na rozdzielacze z serii QIK MAGNET III i QIK INOX MAGNET III, wyposażone w suche przepływomierze z wskaźnikami magnetycznymi, co ułatwia monitorowanie przepływu.
Grupy pompowo-mieszające QIK to kolejna nowość, cechująca się estetyczną obudową termiczną i innowacyjnymi rozwiązaniami, które eliminują problemy związane z przepływem czynnika grzewczego. Sprzęgła i rozdzielacze hydrauliczne QIK RS1 są wyjątkowe ze względu na sposób działania i zapewniają pełną izolację obiegów w układzie. Grupy bezpieczeństwa QIK GBM i QIK GBI to solidne rozwiązania z przedłużonymi belkami i aksjalnym manometrem.
Na koniec, złączki zaciskowe eurokonus QIK 16x2-¾"E oraz 17x2-¾"E to kolejna nowość, która zapewnia pełną szczelność połączeń w rurach wielowarstwowych. Oferta marki QIK jest nieustannie rozwijana, aby spełniać potrzeby klientów.
Potwierdzeniem doskonałej jakości produktów jest również wyjątkowo długi okres gwarancji - aż przez 36 miesięcy.

Korzyści korzystania z produktów serii QIK MAGNET III oraz QIK INOX MAGNET III to:

  • Wysoka Jakość i Niezawodność: Produkty z serii QIK MAGNET III i QIK INOX MAGNET III są wyjątkowo solidne i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu zapewniają niezawodne działanie przez wiele lat.
  • Precyzyjne Pomiarowanie Przepływu: Rozdzielacze wyposażone są w suche przepływomierze ze wskaźnikami magnetycznymi, co umożliwia dokładne i łatwe pomiarowanie przepływu czynnika grzewczego, bez konieczności okresowego czyszczenia przepływomierzy.
  • Pełna Szczelność Połączeń: Dbałość o szczegóły i innowacyjne rozwiązania zapewniają pełną szczelność połączeń, eliminując ryzyko wycieków i straty energii.
  • Elastyczność w Wyborze: Seria QIK MAGNET III i QIK INOX MAGNET III oferuje wiele wariantów wyposażenia, co pozwala dostosować rozdzielacze do różnych potrzeb i instalacji.
  • Oryginalność i Bezpieczeństwo: Oryginalność produktów zapewnia umieszczenie na nich logo QIK, co stanowi dodatkową gwarancję jakości. Ponadto, produkty poddawane są wieloetapowej kontroli jakości, w tym testowi szczelności, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
  • Oszczędność Energii: Wysoka jakość wykonania i precyzyjne pomiarowanie przepływu przyczyniają się do efektywnego wykorzystania energii w systemach grzewczych.
  • Zwiększona Przepustowość: Belki rozdzielaczy INOX dzięki zwiększonemu profilowi umożliwiają znaczne zwiększenie przepływu czynnika, co jest korzystne w instalacjach z niskotemperaturowymi źródłami ciepła, np. pompami ciepła.
  • Długi Okres Gwarancji: Oferujemy wyjątkowo długi okres gwarancji wynoszący 36 miesięcy, co świadczy o pewności jakości i trwałości tych produktów.

 

Autor: Instal-Kosorcjum


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

"Zwiększ komfort instalacji systemu QIK z ultralekką zaciskarką Novopress"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.