Produkty

RESPOL - Nowy oddział w Białymstoku - WYDARZENIE

Dodano 24.11.2023

Firma Respol, z korzeniami sięgającymi 1989 roku, nieprzerwanie utrzymuje pozycję lidera w dziedzinie hurtowni techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej i odnawialnych źródeł energii.  Firma posiada w 100% polski kapitał, co czyni ją jednym z nielicznych przedsiębiorstw o tak silnych korzeniach na rodzimym rynku.
Z szerokim zakresem ponad 400 tysięcy produktów, oferuje nie tylko różnorodność, ale przede wszystkim jakość. Dostarcza produkty czołowych producentów krajowych i zagranicznych, dbając o to, aby asortyment spełniał najwyższe standardy jakości. Zasoby magazynowe pozwalają na bieżący dostęp do większości oferowanych towarów.

Jako firma Respol obsługują różnorodne sektory, od deweloperów i sklepów po hurtownie, instalatorów, architektów i podmioty publiczne. Ponad 200-osobowy zespół pracowników jest rozlokowany w największych regionach Polski, zapewniając kompleksową obsługę na terenie całego kraju.

W związku z nieustannym rozwojem, z przyjemnością informujemy, że już wkrótce otwarty zostanie nowy oddział. Będzie on zlokalizowany przy ul. Gen. Władysława Andersa 38, 15-113 w Białystoku. Nowa lokalizacja umożliwi firmie jeszcze lepszą obsługę klientów w regionie oraz zapewni wygodny dostęp do produktów.

 

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum

 


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

""Jak chronić systemy grzewcze przed : korozją, szlamem, kamieniem kotłowym oraz glonami?"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.