Produkty

RIDGID - Nowe zaciskarki - NEWS

Dodano 12.05.2023

 

Drodzy Partnerzy,
Przedstawiamy nowości w ofercie zaciskarek RIDGID i zachęcamy do zamawiania nowych produktów RIDGID za punkty PIK z katalogu nagród:

  • Zaciskarka RP 352-XL  
  • Zaciskarka RP 350
  • Zaciskarka RP 351
  • Zaciskarka RP 219

Zaciskarka RP 352-XL - urządzenie, które zapewni szybkie i łatwe łączenie rur o dużej średnicy. Dzięki swojej konstrukcji zaciskarka ta jest w stanie obsłużyć rury o średnicy do 108 mm. Praca z nią jest bardzo prosta, a precyzyjne ustawienie i mocowanie zapewniają trwałe i stabilne połączenie.

Zaciskarka RP 350 - kolejna nowość w ofercie RIDGID. To przenośne i lekkie urządzenie, które zapewnia łatwe i szybkie łączenie rur w trudno dostępnych miejscach. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, zaciskarka RP 350 może obsłużyć rury o średnicy do 54 mm.

Zaciskarka RP 351 - zaawansowane urządzenie, które umożliwia łączenie rur ze stali nierdzewnej, miedzi i PEX. Dzięki temu, że zaciskarka ta wykorzystuje system wymiennych końcówek, jest w stanie obsłużyć rury o średnicy do 54 mm. Zaciskarka RP 351 to idealny wybór dla profesjonalistów, którzy potrzebują uniwersalnego narzędzia do łączenia rur.

Zaciskarka RP 219 - urządzenie o niezwykle prostym i intuicyjnym systemie obsługi. Dzięki zastosowaniu mechanizmu samonastawiającego się, zaciskarka ta zapewnia trwałe i stabilne połączenie rur o średnicy do 42 mm. Dodatkowo, zaciskarka RP 219 posiada specjalny uchwyt, który umożliwia jej łatwe przenoszenie.

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnimi nowościami!

 

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum 


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

"Nowe Zaciskarki RIDGID 2"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.