Produkty

WEBINAR - Nowość od marki Beretta - Pompa ciepła typu split Exclusive Agile - NEWS

Dodano 30.05.2023

Zapraszamy na kolejne webinarium Akademii IK dla Profesjonalistów, które odbędzie się we wtorek, 30 maja 2023 r. o godz. 18.00. Tematem spotkania będzie nowość w ofercie marki Beretta - pompa ciepła typu split Exclusive Agile.

Pompa ciepła typu split Exclusive Agile to rozwiązanie innowacyjne, które zapewnia efektywne korzystanie z energii odnawialnej. Będziemy omawiać jej zalety, zastosowanie oraz technologię, która przyczynia się do oszczędności energetycznych.

Dla pierwszych 50 uczestników webinarium przygotowaliśmy dodatkową gratyfikację. Za udział w spotkaniu otrzymacie 200 punktów PIK, które możecie wykorzystać w programie lojalnościowym.

Jeśli nie będziecie w stanie uczestniczyć w webinarium na żywo, nie martwcie się - na stronie www.ik.pl/szkolenia dostępne są wszystkie webinaria Akademii IK dla Profesjonalistów. Tam będziecie mogli znaleźć nagrania wszystkich wcześniejszych spotkań.

Dołączcie do nas na webinarium i poszerzcie swoją wiedzę na temat pompy ciepła typu split Exclusive Agile. Rejestracja jest już otwarta!

 

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum


Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

"Nowy kocioł kondensacyjny Beretta Quadra X"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.