Produkty

WIELKA LOTERIA I KONKURS PIK – znamy zwycięzcę losowania finałowego

Dodano 04.08.2022

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić wynik Wielkiej Loterii PIK, która odbyła się 29 lipca 2022 roku, w której nagrodą główną był samochód dostawczy Ford Transit Connect o wartości około 100 tys. zł.

Szczęśliwym zwycięzcą został: Partner hurtowni Eko-Instal.

Nagroda została rozlosowana w czasie trwania Akademii Bezpiecznej Jazdy, na którą zaproszenie otrzymało 25 Partnerów, którzy w okresie lipiec 2021 – czerwiec 2022 zebrali największą liczbę punktów PIK. Punkty te przyznawane były w ramach akcji ogólnopolskich PIK organizowanych przez Instal-Konsorcjum.

W czasie trwania konkursu PIK organizowane były również, co dwa miesiące, losowania nagród dodatkowych, w sumie odbyło się 5 losowań. Do wygrania było 25 nagród dodatkowych – iPhony i Laptopy – o wartości ponad 2 000 zł, czyli łącznie na kwotę ponad 50 000 zł.

W losowaniach nagród dodatkowych brali udział tylko Partnerzy, którzy spełnili wymagania udziału w loterii w danym 2-miesięcznym przedziale czasowym, a w losowaniu finałowym wszyscy Partnerzy, którzy spełnili wymagania regulaminu udziału w loterii. Dla „NAJLEPSZEJ 25-tki” przygotowaliśmy nagrodę gwarantowaną – udział w Akademii Bezpieczniej Jazdy na TORZE ŁÓDŹ.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z intensywnego dnia pełnego emocji: szkolenia praktycznego wg programu „Safe Driver” i losowania nagrody głównej.

 

Autor: Monika Jurzec-Wiercińska

 

Zapraszamy do obejrzenia video z dnia 29.07.2022 r.: "WIELKA LOTERIA I KONKURS PIK - losowanie finałowe"