Produkty

WOLF Campus Tychy już otwarty – artykuł opublikowany w Biuletynie IK Edycja WIOSNA-LATO 2022 (nr 115)

WOLF, producent urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, zaprasza do nowego miejsca na szkoleniowej mapie Instalatora. Na Śląsku, w historycznym otoczeniu Browaru Obywatelskiego w Tychach, stworzyliśmy idealne warunki do nauki, rozwoju i branżowych spotkań.

Dorota Adamczyk-Dalasińska | www.polska.wolf.eu | www.ik.pl/wolf

Po 25 latach obecności na polskim rynku WOLF zaprasza do nowej, kolejnej sali szkoleniowej. Nasz cel to rozwój kompetencji instalatorów w zakresie nowoczesnych urządzeń grzewczych. Do dyspozycji uczestników szkoleń oddane są podłączone i w pełni sprawne urządzenia WOLF – od pomp ciepła (powietrzna pompa monoblokowa CHA, splitowa pompa powietrzna CHC i solankowa pompa BWS-1), przez centrale rekuperacyjne, kotły kondensacyjne serii CGB-2 i FGB, aż po kotły olejowe COB-2. Budynek jest także wyposażony w centralę wentylacyjną. Oferta szkoleniowa WOLF pozwala zdobyć niezbędną wiedzę nt. urządzeń i umiejętności z zakresu uruchomień. Uczestnicy szkoleń otrzymują autoryzację uprawniającą do przeprowadzania instalacji lub serwisu urządzeń WOLF.

WOLF Campus, to również miejsce, które okoliczni instalatorzy mogą traktować jako showroom: zapraszać do niego inwestorów, żeby pokazać zamontowane, działające urządzenia. Dzięki strefie chill, Campus może być też znakomitą lokalizacją do branżowych spotkań: tych bardziej i mniej formalnych. Zapraszamy też instalatorów, którzy potrzebują miejsca, by w spokoju popracować np. nad ofertą, czy harmonogramem prac.

WOLF Campus to:

  • znakomita lokalizacja, 
  • pełne wyposażenie szkoleniowe,
  • historyczne miejsce,
  • miejsce spotkań instalatorów.

Z dużą starannością podeszliśmy do wyboru lokalizacji WOLF Campus. Losy marki WOLF, która swoją historię rozpoczynała od urządzeń do osuszania chmielu w Bawarii, ponownie splotły się z browarnictwem. Budynek WOLF Campus mieści się w Tychach, na terenie zabytkowego Browaru Obywatelskiego, który powstał w 1895 i przez ponad 100 lat słynął z produkcji znakomitego piwa. Historia miejsca zobowiązuje, dlatego po zakończonym szkoleniu zapraszamy uczestników do skosztowania lokalnego piwa rzemieślniczego chłodzonego w instalacji z czynnikiem chłodniczym R290 – tym samym, który jest wykorzystywany w pompie ciepła WOLF CHA.

Artykuł przygotowany na podstawie tekstu autorstwa Doroty Adamczyk-Dalasińskiej | www.polska.wolf.eu | www.ik.pl/wolf

Autor: Sylwia Wilczyńska

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z filmem: "WOLF Campus Tychy – Centrum szkoleniowe"