Produkty

Strefa marki WOLF

 

 

O WOLF


         Firma WOLF powstała w niemieckim Mainburgu za sprawą Antona Wolfa. W 1920 roku Anton założył mały zakład, który zajmował się początkowo produkcją części do maszyn do przetwórstwa chmielu oraz wytwórnic ciepła. Z początkiem lat siedemdziesiątych nastąpił jednak rozwój urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a dekadę później rozwinęła się technologia grzewcza. Firma WOLF poszerzyła tym samym swoją działalność o produkcję nowych sprzętów. Obecnie firma WOLF jest spółką zależną od Centrotec SE, a jej oferta pokrywa całe spektrum unowocześnionej techniki grzewczej i kilmatyzacyjnej. Z urządzeń WOLF korzystają miliony klientów na całym świecie, a warszawska siedziba firmy w Polsce jest aktywna od 1996 roku. Przedsiębiorstwo należy również do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Instalacyjnych i Serwisowych czy Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła.
Założyciel marki od początku skupiał się na ludziach i ich potrzebach. Przez lata wartości WOLF nie uległy zmianie – firma nadal stara się obserwować swoich klientów, reagować na ich wymagania, respektować opinie. Dewiza: Perfekcyjnie dopasowany do Ciebie , ma świadczyć o idealnym dopasowaniu firmy do klienta oraz produktu do użytkownika. WOLF dba o to, aby każdy kolejny produkt łączył w sobie aktualną wiedzę i świadomość ze spojrzeniem w przyszłość oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii. Firma chce wychodzić naprzeciw: wymaganiom klientów, zmianom na rynku, nowoczesnym technologiom. Stara się rozwijać z każdym dniem i doskonalić z każdym kolejnym flagowym urządzeniem.

Oferta marki 
Aktualna oferta marki WOLF stanowi dowód na to, jak bardzo może rozwinąć się firma. Produkty mają zapewnić długotrwałe działanie bez zarzutów, wysoki poziom sprawności oraz łączyć funkcjonalność z niebanalną estetyką.
W ofercie marki można znaleźć m.in.: armaturę regulacyjną, kotły gazowe kondensacyjne jednofunkcyjne, kotły olejowe, pompy ciepła powietrzne, zbiorniki buforowe, systemy odprowadzania spalin tworzywowe, zestawy solarne termiczne.
Decydując się na urządzenia WOLF, klient może liczyć na profesjonalne podejście, fachową pomoc oraz poradę, pierwszorzędną jakość i wysoką sprawność.


Program Partnerski WOLF


Jesteś Klientem Wolfa? Zależy Ci na korzystnej, rozwijającej i długofalowej współpracy? Oczekujesz wsparcia, zaufania, obustronnego zaangażowania? Koniecznie zapoznaj się z Programem Partnerskim ,,Wolf dla Instalatorów, kliknijąc w poniższy link!"

 

Oferta Specjalna WOLF

Produkty WOLF