Strefa marki WOLF

 
 

O marce WOLF

 

Marka WOLF jest jednym z czołowych dostawców systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i grzewczych, które są w 100% dopasowane do każdego Klienta. Przedsiębiorstwo swoją siedzibę ma w Mainburgu, jednak wraz z 9 spółkami zależnymi, a także 60 partnerami sprzedażowymi działa na arenie międzynarodowej. Marka WOLF jest obecna także na polskiej arenie. Działa w naszym kraju od ponad 20 lat. Klimatyzacje oraz urządzenia marki WOLF można spotkać na całym świecie. Marka wspiera nie tylko projektantów, ale również instalatorów i Klientów w projektowaniu i tworzeniu instalacji grzewczych, solarnych, a także wentylacji i klimatyzacji. Mówiąc krótko - WOLF to firma, która dba o optymalny klimat w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz biurowcach i obiektach przemysłowych.

Ekspert w dziedzinie klimatu w pomieszczeniach

Marka WOLF zdaje sobie sprawę z tego, że potrzeba posiadania wody i ciepła towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Dlatego też od początku swojej działalności stara się dać swoim Klientom rozwiązania, które pozwolą im stworzyć w pomieszczeniu optymalny klimat, który będzie zachęcał do odpoczynku lub pracy.

Przedsiębiorstwo zadbało o to, aby Klienci mogli znaleźć produkty marki WOLF w całym kraju. Jest to możliwe dzięki dystrybucji zlokalizowanej w różnych częściach Polski.

 

Marka godna zaufania

Nie tylko wysokiej jakości rozwiązania grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne sprawiają, że marce WOLF zaufała duża grupa Klientów. Przedsiębiorstwo należy do cenionych organizacji:

  1. Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Instalacyjnych i Serwisowych;

  2. Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych;

  3. Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła.

Grupa CENTROTEC SE właścicielem grupy WOLF

Marka WOLF należy do Grupy CENTROTEC SE, której specjalizacją są energooszczędne techniki instalacyjne. Grupa jest reprezentowana w ponad 50 krajach na całym świecie.

 
 
 
 
 

 

 

 

Rekuperacja WOLF

Dzisiejsze czasy wymagają od nas innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możemy otaczać się jakościowym powietrzem, mającym ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Firma Wolf oferuje centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła CWL 400 i 300, dzięki którym pozbędziesz  się ze swoich domowych pomieszczeń powietrza zużytego i nabędziesz przefiltrowane i świeże. Urządzenie to jest najlepszym rozwiązaniem do domów o większym metrażu.

Więcej informacji

 

Gdzie kupić
 

 

Produkty marki WOLF możesz kupić w jednej z naszych hurtowni klikając w poniższy przycisk.

Gdzie kupić
 Zobacz więcej: