Produkty

Zaproszenie do uczestnictwa w II edycji rywalizacji sportowej pod hasłem Aktywne GIK FIT&FUN

Dodano 06.03.2020

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II edycji sportowej rywalizacji pod hasłem Aktywne GIK – FIT&FUN w terminie od 1 czerwca do 30 sierpnia 2020. Celem jest propagowanie aktywności fizycznej, która odpowiada za wszechstronny rozwój oraz integracja w Grupie z zachowaniem zasad zdrowej i motywującej rywalizacji.

Współzawodnictwo odbędzie się w dwóch kategoriach: Aktywne GIK FIT&FUN Bieg i Aktywne GIK FIT&FUN Rower w aplikacji Endomondo. W kategorię biegową wchodzi bieganie, bieg na orientację, nordic walking, wędrowanie i chodzenie. W kategorię rowerową wchodzi jazda na rowerze, kolarstwo i kolarstwo górskie.


Do rywalizacji zapraszamy pełnoletnie osoby związane z Grupą Instal-Konsorcjum (Pracowników Instal-Konsorcjum, Pracowników 29-ciu Hurtowni tworzących Grupę Instal-Konsorcjum, Instalatorów, Dostawców współpracujących z Grupą Instal-Konsorcjum) ich rodziny i przyjaciół.

Rywalizacja będzie przeprowadzona w terminie od 1 czerwca 2020 do 30 sierpnia 2020 za pośrednictwem aplikacji Endomondo, regulamin z informacją jak dołączyć do wydarzenia znajduje się poniżej:

Regulamin Aktywne GIK FIT&FUN Bieg 2020
Klauzula informacyjna RODO do Regulamin Aktywne GIK FIT&FUN Bieg 2020
Regulamin Aktywne GIK FIT&FUN Rower 2020
Klauzula informacyjna RODO do Regulamin Aktywne GIK FIT&FUN Rower 2020

Do wzięcia udziału w rywalizacji niezbędne jest dysponowanie urządzeniem mobilnym z funkcją GPS i zarejestrowaną aplikacją Endomondo. Zakwalifikowane zostaną jedynie treningi wykonane siłą własnych mięśni. Uczestnicy rywalizują między sobą gromadząc przebyte kilometry.

Ważne, aby każdy uczestnik wyznaczył sobie cel na miarę swoich możliwości, doceniając osiągnięcia przeciwnika. Gwarantowane dobre zdrowie, uśmiech i endorfiny.

Nagrody

Spośród uczestników, którzy spełnili wymogi określone w regulaminie organizator nagrodzi po 3 zwycięzców w kategorii mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli w aplikacji kolejno największą ilość przebytych kilometrów.

Nagrodą jest karta podarunkowa do zrealizowania w sklepie Decathlon (dla pierwszych trzech miejsc) i atrakcyjne koszulki polskiej firmy (dla pierwszych pięciu miejsc) w obydwu kategoriach.

I miejsce to karta podarunkowa o wartości 500 zł,

II miejsce to karta podarunkowa o wartości 200 zł,

III miejsce to karta podarunkowa o wartości 100 zł.
KoszulkiPowodzenia!