Produkty

Immergas szkoli w terenie – Mobilne Centrum Szkoleniowe

Dodano 07.10.2020

Technologie OZE, a w szczególności pompy ciepła, to jedna z najbardziej rozwijających się gałęzi ostatnich lat. Z roku na rok rośnie zainteresowanie tymi urządzeniami, co napędza także potrzebę wiedzy, a co za tym idzie szkoleń z zakresu działania pomp ciepła jako ekologicznego i ekonomicznego rozwiązania grzewczego. 

 Teoretyczna prezentacja tych urządzeń nie jest łatwa. Do skutecznego przedstawienia istoty działania pompy ciepła jest potrzebna jej prezentacja w trakcie pracy. Takie praktyczne ujęcie pozwala zapoznać instalatorów, serwisantów i użytkowników końcowych nie tylko z działaniem pomp ciepła, ale również z ich montażem i możliwościami łączenia ich w systemy spełniające najwyższe wymagania energetyczne. 

Odpowiedzią na te potrzeby ze strony Immergas jest Mobilne Centrum Szkoleniowe, które we wrześniu 2020 roku rozpoczęło swoją podróż po Polsce. To, co wyróżnia samochód szkoleniowy Immergas od innych aut demonstracyjnych to fakt, że został on wyposażony w pełni działającą, mobilną instalację, która prezentuje działanie pomp ciepła Immergas w praktyce. Instalacja zamontowana w samochodzie złożona z: pompy ciepła MAGIS Pro 4 V2, panelu fotowoltaicznego, klimakonwektorów i akcesoriów (sterownik, filtr MG1) jest przykładem instalacji, która może zostać zamontowana w domu jednorodzinnym.Spełnia ona wymogi rządowego programu „Czyste Powietrze” i może stanowić przykład „Domu bez rachunków”. Samochód jest więc doskonałą promocją rozwiązań Immergas w zakresie budowy budynków jednorodzinnych o wysokim standardzie energetycznym, wyposażonych w pompę ciepła, fotowoltaikę, spełniających wszystkie oczekiwania przyszłych mieszkańców
w zakresie komfortu, ekonomii i ekologii.

Cykl szkoleń i spotkań branżystów pod nazwą Immergas on tour organizowany jest we współpracujących z Immergas punktach sprzedaży posiadających Akredytację Immergas. Te teoretyczno-praktyczne spotkania to doskonała okazja do zapoznania się działaniem pomp ciepła i porozmawiania ze specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i rozwieją wątpliwości.

MOBILNE CENTRUM SZKOLENIOWE IMMERGAS oznacza nową jakość szkoleń w terenie i możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Ten pokazowy samochód może stanąć w każdym miejscu, na każdym evencie odbywającym się w Polsce. To także odpowiedź na docierające do nas wielokrotnie sygnały dotyczące nieustannego braku czasu klientów na przyjazd na szkolenie stacjonarne do centrum szkoleniowego Immergas w Łodzi. W obecnej rzeczywistości okazało się także, że to również idealne rozwiązanie na ograniczenia szkoleniowe w centrali związane z COVID. – mówi Magdalena Oskiera, dyrektor marketingu Immergas – Liczę także na to, że wydarzenia z udziałem Mobilnego Centrum Szkoleniowego będą doskonałym narzędziem do zainteresowania ofertą Immergas odbiorców końcowych i jednocześnie mobilną reklamą, budującą świadomość i rozpoznawalność marki Immergas.