Produkty

Oferta pakietowa Junkers-Bosch

Dodano 28.10.2020

Dzięki specjalnej ofercie pakietowej klienci Junkers-Bosch mogą  zaoszczędzić od 848 do 2 212 zł brutto.

W ramach oferty Junkers-Bosch klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy rozwiązań – 80 pakietów dla nowych i modernizowanych instalacji. Oferta pakietowa zawiera wiele różnych konfiguracji gazowych kotłów kondensacyjnych jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych, zestawów powietrzno-spalinowych, zasobników c.w.u., regulatorów, pomp ciepła do c.w.u. i grup pompowych. 

 

Junkers-Bosch oferuje również klientom pakiety z Easy Control CT 200 z możliwością sterowania mobilnego za pomocą smartfona lub tabletu z aplikacją Easy Control.

 

Bosch EasyControl CT 200 to inteligentny system zarządzania ogrzewaniem, który optymalizuje ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń i pracę kotła grzewczego, zapewniając komfortową temperaturę otoczenia oraz ciepłej wody. Zapewnia bezprzewodową komunikację między regulatorem podłączonym do kotła a elektronicznymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi. Obsługuje aż do 19 niezależnych czasowo i temperaturowo stref grzewczych, w których może być zamontowanych do 19 głowic termostatycznych Bosch. Dane pogodowe mogą być pobierane z Internetu lub z automatyki kotła po podłączeniu opcjonalnego czujnika temperatury zewnętrznej. Dodatkowo, w kotłach Junkers-Bosch z magistralą dwuprzewodową EMS2, możliwe jest programowanie czasów podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

 

Aplikacja Bosch EasyControl pozwala na mobilną kontrolę i sterowanie domowym systemem ogrzewania (z regulatorem CT200) za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Jedynym warunkiem jest dostęp do internetu lub sieci WiFi.

 

Szczegóły dotyczące oferty pakietowej dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Junkers-Bosch oraz na www.junkers.pl