Produkty

System centralnego odkurzania Hide-A-Hose

Dodano 05.10.2017

Innowacyjny system centralnego odkurzania Hide-A-Hose to inaczej mówiąc wąż ukryty w ścianie, dzięki któremu dyskomfort związany z rozwijaniem, dźwiganiem i chowaniem tradycyjnego węża podczas sprzątania zniknie raz na zawsze. Mająca przyjemność zaprezentować Państwu to rewelacyjne rozwiązanie firma TopVac dysponuje szerokim wyborem jednostek centralnych kanadyjskiego producenta, dedykowanych dla tego rodzaju systemu.

 

System HAH - wygoda ma ogromne znaczenie

- Swoboda w przemieszczaniu się podczas sprzątania bez konieczności noszenia węża standardowego.

- Dostępne węże o różnej długości 9m – 18m, mogące obsłużyć powierzchnie nawet do 200m².

- Wystarczy przytkać dłonią końcówkę węża, żeby automatycznie schował się z powrotem do gniazda.

- Jedno gniazdo HAH jest w stanie zastąpić kilka gniazd tradycyjnych.

- Oszczędność miejsca wynikająca z braku potrzeby zwijania i odkładania tradycyjnego węża.

- Na wyposażeniu znajduje się także materiałowy pokrowiec na wąż HAH, zabezpieczający przed uszkodzeniem mebli oraz podłóg.

 

 

Nowoczesne gniazdo HAH już w sprzedaży!

Obecnie dostępne gniazdo zostało poprawione stosunku do pierwotnego modelu pod względem ergonomii oraz szczelności. Dzięki udoskonaleniu nowe gniazdo HAH jest mniejsze od poprzedniego aż o 38%. Wyróżnia się nowoczesnym designem oraz solidną konstrukcją, a przy tym jest łatwe i wygodne w użyciu. Wystarczy jedynie podnieść klapkę, wyciągnąć pożądaną długość węża, zablokować go, następnie podłączyć rękojeść z rurą i uruchomić przyciskiem jednostkę.

Innowacyjne rozwiązanie - nowa kaseta gniazda HAH

Kolejną nowością i dużym udogodnieniem dla montażystów jest kaseta gniazda Hide-A-Hose przeznaczona do montażu przedtynkowego. Stanowi ona alternatywę do będącego w sprzedaży tradycyjnego zestawu montażowego gniazda Hide-A-Hose stosowanego w instalacji po tynkach. Główną jej zaletą jest wbudowany ruchomy króciec przyłączeniowy, który dzięki możliwości manewrowania w różne strony znacznie ułatwia osadzanie gniazda ssącego HAH, a także pozwala w łatwy sposób ustawić odpowiedni kąt podejścia instalacji. Obydwie kasety dostępne są w gotowych zestawach instalacyjnych złożonych z materiałów potrzebnych do wykonania instalacji, jak również w zestawach Jumbo HAH wzbogaconych o elementy podłączeniowe takie jak gniazdo ssące, wąż i rękojeść. Jak widać system cały czas jest udoskonalany i już cieszy szeroką rzeszę odbiorców. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.topvac.pl.

Niezawodna i prosta w montażu instalacja

Montaż instalacji Hide-A-Hose polega w głównym stopniu na odejściu od gniazda utworzoną z maksymalnie 4 łagodnych łuków 90° pętlą instalacyjną. Powinna być ona dłuższa o 10% niż sam wąż, aby mógł się on w całości swobodnie do tej pętli schować.
W sprawach montażu systemu HAH można kontaktować się z infolinią TopVac pod numerem 61 8177 043.

www.topvac.pl

www.saniflo.pl