Strefa marki DE DIETRICH

 

 

O marce DE DIETRICH

 

Firma De Dietrich od początków istnienia odgrywała istotną rolę w życiu społecznym i gospodarczym. Choć marka pojawiła się na rynku w 1684 roku po dziś dzień jest ważnym ogniwem każdego wydarzenia przemysłowego.

Przedsiębiorstwo należy obecnie do Grupy BDR Thermea, która oferuje na całym świecie wysokiej jakości produkty i usługi. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 6 tys. pracowników, którzy ponad wszystko cenią sobie wysoką jakość oferowanego asortymentu, dzięki czemu marka jest w stanie spełnić najbardziej wygórowana oczekiwania Klientów.

 

Niezawodne rozwiązania to znak rozpoznawczy marki

Każde urządzenie oferowane przez DE DIETRICH, bez względu na to, czy jest skomplikowane, czy proste w obsłudze jest wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu pracuje bez zarzutu przez wiele lat. Nie bez znaczenia jest tutaj także zaawansowana wiedza inżynierska, która sprawia, że proponowane rozwiązania są niezawodne i trwałe. Nic zatem dziwnego, że marka De Dietrich jest synonimem zaufania.

 

Jakich produktów może spodziewać się Klient?

Marka przez wiele lat swojej działalności podąża nie tylko za trendami, czy innowacyjnością, ale przede wszystkim śledzi zmiany dotyczące przepisów prawa. Dzięki temu jest w stanie zaoferować swoim Klientom rozwiązania, które są z nimi w 100% zgodne. W ofercie marki można znaleźć zatem:

  • pompy ciepła;

  • kotły gazowe kondensacyjne;

  • pompy ciepła do C.W.U.;

  • urządzenia hybrydowe;

  • systemy solarne;

  • kotły olejowe;

  • kotły olejowe kondensacyjne;

  • rekuperację.

Powyższe produkty to innowacyjne rozwiązania, które powstały dzięki wysiłkowi, jaki włożono w rozwój i badania naukowe, które codziennie przeprowadza ponad 100 inżynierów codziennie pracujących w ośrodkach naukowo-badawczych. Tworzą oni urządzenia przyszłości, które są zgodne z założeniami strategii ECO SOLUTIONS.

 

 

 

 

De Dietrich - Oferta Specjalna w IK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie produktów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie kupić

 

 

Produkty marki DE DIETRICH możesz zakupić w jednej z naszych hurtowni klikając w poniższy przycisk.

Gdzie kupić

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Zobacz również: