Produkty

Strefa marki DE DIETRICH


O DE DIETRICH


      Historia firmy DE DIETRICH sięga aż 1684 roku, w którym to Jean Dietrich nabył zrujnowany warsztat rusznikarski we Francji i dzięki niesamowitej upartości w dążeniu do celu szybko przekształcił go w przedsiębiorstwo, które z czasem ewoluowało w jedną z najpotężniejszych firm w branży metalurgicznej. W logo DE DIETRICH znajduje się róg myśliwski, który jest uważany za symbol najwyższej jakości produktów marki (to oficjalnie zastrzeżony znak towarowy). W Polsce firma DE DIETRICH Technika Grzewcza Sp. z o.o. zaczęła działalność w 1998 roku, a jej główna siedziba znajduje się we Wrocławiu (od 2019 roku pod nazwą BDR Thermea Poland Sp. z o.o.). W kwietniu tego roku firma DE DIETRICH będzie obchodziła 338 urodziny – jest najstarszą marką w branży grzewczej na świeciePrzedsiębiorstwo zatrudnia ponad 6 tys. pracowników, którzy ponad wszystko cenią sobie wysoką jakość oferowanego asortymentu, dzięki czemu marka jest w stanie spełnić nawet najbardziej wysokie oczekiwania Klientów
Marka DE DIETRICH to dążenie do perfekcji od ponad trzech wieków! Produkty marki charakteryzuje niezawodność, trwałość i wysoka jakość – sprawia to, że są one zdolne do wydajnej pracy przez wiele lat. Firma korzysta tylko ze sprawdzonych komponentów, a produkcja każdego nowego sprzętu opiera się na serii testów, badań i ogromnych pokładach inżynierskiej wiedzy. Lata doświadczenia i nieprzerwane doskonalenie się gwarantuje marce mnóstwo zadowolonych klientów, których liczba wzrasta z każdym kolejnym rokiem.

Oferta marki
Decydując się na produkty z oferty DE DIETRICH, można liczyć na sprawność oraz pełną zgodność 
z obowiązującymi przepisami prawa. Asortyment jest zawsze w 100% bezpieczny i sprawny
W ofercie marki można znaleźć m.in.: pompy ciepłapompy ciepła do centralnej wody użytkowejkotły gazowe kondensacyjnekotły olejowe, systemy odprowadzania spalinsystemy solarnerekuperatory.
Powyższe produkty to innowacyjne rozwiązania, które powstały dzięki wysiłkowi, jaki włożono w rozwój i badania naukowe, które codziennie przeprowadza ponad 100 inżynierów, pracujących w ośrodkach naukowo-badawczych. Tworzą oni urządzenia przyszłości, które są zgodne z założeniami strategii ECO SOLUTIONS.

 

 

Oferta Specjalna DE DIETRICH

 

Produkty DE DIETRICH

Logowanie

Rejestracja