Produkty

Strefa marki BIAWAR

O BIAWAR


       Początkiem dla firmy BIAWAR był 1968 rok, w którym działalność rozpoczął Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, przekształcony po dwóch latach w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, specjalizującą się w produkcji elektrycznych ogrzewaczy wody. W roku 1992 nastąpiła prywatyzacja fabryki i właśnie wtedy została utworzona spółka z o.o. pod nazwą BIAWAR. Przełomowy dla rozwoju firmy okazał się być rok 2000, w którym to głównym udziałowcem spółki został jeden z największych producentów pomp ciepła w Europie – szwedzka firma NIBE AB. Dzięki temu, BIAWAR mógł wypłynąć na szersze wody, zdobyć nowych klientów i zyskać dostęp do innowacyjnych technologii. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz coraz to lepszym urządzeniom wprowadzanym do oferty, firma zaczęła być coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Pod koniec 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar zdecydowało się na zmianę nazwy spółki na „NIBE – BIAWAR” sp. z o.o. Firma zaczęła rozwijać się coraz bardziej. Od czasu połączenia BIAWAR z NIBE nastąpiło nie tylko podwojenie sprzedaży, ale i wzrost zatrudnienia o ponad 40%. Produkty spod logo firmy, kojarzą się z wydajnością i bardzo dobrą jakością, ale też z dostosowaniem się do potrzeb oraz wymogów użytkownika. Firma zdobyła już wiele wyróżnień, ze względu na standard urządzeń i wysoką ocenę klientów (m.in.: Złoty Instalator INSTALEXPO 96 i 2007, Medal Europejski 2004, Dwa Złote Medale MTP INSTALACJE 2010). Główna siedziba firmy NIBE-BIAWAR w Polsce mieści się w Białymstoku.

Oferta marki
Urządzenia NIBE-BIAWAR to podwójna siła, wzmocniona sprawność, zwiększona wydajność. Dzięki połączeniu się dwóch firm, a tym samym połączeniu bagażu doświadczeń, innowacyjnych pomysłów oraz niekonwencjonalnych rozwiązań, urządzenia wyróżniają się na tle innych. Każdy produkt charakteryzuje doskonała jakość, która sprawia, że będzie on służył przez długie lata. 
W ofercie marki można znaleźć m.in.: kolektory słoneczne, zasobniki ciepłej wody użytkowej, zbiorniki buforowepodgrzewacze elektryczne pojemnościowezabezpieczenia instalacji.
BIAWAR dba o jakość oferowanych produktów, ponieważ zależy mu na zadowoleniu i zaufaniu klientów!

Kategorie produktów


Cennik Oferty Specjalnej Instal-Konsorcjum - Biawar


 

Produkty BIAWAR