Strefa marki NIBE

 

O marce NIBE

NIBE pochodzi ze Szwecji, a dokładniej z południowej prowincji Småland. Upór oraz dążenie do stworzenia najlepszych rozwiązań sprawiły, że Grupa może obecnie pochwalić się wysoką sprzedażą swoich wyrobów na całym świecie. Zyski, jakie osiąga to 11 miliardów koron szwedzkich.

NIBE Energy Systems to lider na rynku domowych instalacji grzewczych nie tylko w krajach skandynawskich, ale także w Czechach i Polsce. Na wysokiej jakości rozwiązania podmiotu stawiają Klienci z sektora RMI — konserwacje, remonty i modernizacje oraz osoby budujące nowe mieszkania i domy, a także obiekty komercyjne i sakralne.

NIBE Industrier to firma, której działalność biznesowa skupiona jest na trzech różnych obszarach:

  1. NIBE Elementy Grzewcze

  2. NIBE Energy Systemy Grzewcze;

  3. NIBE Kominki.

W wymienionych obszarach biznesowych pracuje pond 10 tys. osób, które rozsiane są po całym świecie. Każdy z obszarów biznesowych posiada własne kierownictwo operacyjne, które odpowiada za zyski.

 

Wizja NIBE

Marka NIBE umiejętnie łączy odnawialne źródła energii z technikami cyfrowymi, dzięki czemu oferuje Klientom rozwiązania, które chronią nie tylko ich, ale także środowisko naturalne. Szeroka gama produktów oferowanych przez NIBE pozwala na ogrzewanie (w tym również ogrzewanie wody), chłodzenie, wentylację w domu, przy minimalnym wpływie na ekologię. Wybierając rozwiązania tego producenta Klient ma zatem wpływ na zrównoważoną przyszłość.

 

NIBE-BIAWAR

Firma NIBE-BIAWAR stała się częścią NIBE w 2000 roku. Dzięki niej w ofercie pojawiły się odnawialne źródła energii, w tym przede wszystkim pompy ciepła NIBE, które w krótkim czasie stały się w Polsce jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań. NIBE-BIAWAR pozycję lidera w zakresie pomp ciepła utrzymuje do dzisiaj.

 

 

 

 

NIBE - Oferta Specjalna w IK

 

 

 

 

 

 

Kategorie produktów

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gdzie kupić
 
 
 
 
Produkty marki Nibe możesz zakupić w jednej z naszych hurtowni klikając w poniższy przycisk.

Gdzie kupić

 

 

 
 

 

 

 

 

Zobacz również: