Produkty

Strefa marki NIBE

 


O NIBE


      NIBE to uznana szwedzka firma, która pierwszy raz odnotowana została w 1997 roku, podczas giełdy w Sztokholmie (jako NIBE Industier AB). Dzięki uporowi w dążeniu do doskonałości od samego początku założenia marki, na ten moment może ona pochwalić się niezwykle wysoką sprzedażą swoich wyrobów na skalę światową. Aktualną sprzedaż szacuje się na ok. 11 miliardów koron szwedzkich. NIBE Energy Systems jest liderem na rynku domowych instalacji grzewczych w krajach skandynawskich, ale również w Polsce i w Czechach. Klienci to sektor RMI (remonty, konserwacja, modernizacja) oraz rynek nowych mieszkań. Oddział NIBE Industrier jest z kolei europejską firmą, która zajmuje się techniką grzewczą. Jej działalność jest zorganizowana w trzech oddzielnych obszarach biznesowych: NIBE Element (Elementy grzewcze), NIBE Energy Systems (Systemy grzewcze) i NIBE Stoves (Kominki). Firma NIBE-BIAWAR połączyła się z koncernem NIBE w 2000 roku, stopniowo wprowadzając do oferty odnawialne źródła energii (w tym pompy ciepła NIBE). Dzięki skupieniu się na OZE, NIBE-BIAWAR szybko zajęło czołową pozycję wśród producentów pomp ciepła. NIBE uznaje, że zmiana klimatu stanowi największe wyzwanie naszych czasów. Dlatego też, prężnie pracuje nad tworzeniem takich urządzeń, które będą dopasowane do nowoczesnych wymagań dotyczących zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Marce zależy na tworzeniu produktów i mechanizmów jak najwyższej jakości, jednak nadal pozostając w zgodzie z naturą.

Oferta marki
NIBE oferuje mnóstwo urządzeń, które zyskały uznanie klientów, ze względu na swoje liczne zalety oraz płynące korzyści. Inwestycja w produkty marki jest inwestycją na lata, która gwarantuje korzystanie z niezwykle wydajnego, sprawnego i możliwie energooszczędnego sprzętu. 
W ofercie marki można znaleźć m.in.: kotły elektryczne, pompy ciepła gruntowe, pompy ciepła powietrzne, zasobniki ciepłej wody użytkowej z wężownicą, zbiorniki buforowe, zbiorniki kombinowanepodgrzewacze elektryczne pojemnościowe.
Bogaty asortyment, lata doświadczenia oraz miliony zadowolonych klientów pozwalają zaufać marce NIBE i cieszyć się produktami najwyższej jakości.

 

Oferta specjalna NIBE

 

Produkty NIBE

Logowanie

Rejestracja