Produkty

Strefa marki BoschO BOSCH


       Robert Bosch wyznaczył narodziny swojej marki na 1886 rok. Właśnie w tym roku otworzył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki” i tym samym zaczął pisać historię marki znanej obecnie na całym świecie. Robert Bosch zaczynał od praktyk i czeladnictwa, jednak z czasem zrozumiał, że pragnie samozatrudnienia. Pomimo początkowych upadków i niepowodzeń, z upływem lat znalazł odpowiednie miejsce oraz przychylnych ludzi i zaczął budować swoje imperium. Jedenaście lat po otwarciu warsztatu Bosch zaczął montować aparaty zapłonowe o ulepszonej konstrukcji w samochodach i stał się jedynym dostawcą naprawdę niezawodnego zapłonu. Parę lat później, główny inżynier w firmie – Gottlob Honold, jeszcze bardziej ulepszył to rozwiązanie, dzięki czemu BOSCH zaczął być rozpoznawany jako wiodący dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego. Po wkroczeniu na rynek Stanów Zjednoczonych, firma zaczęła się rozwijać bardzo prężnie (nawet wybuch I Wojny Światowej nie zniszczył ambicji Roberta Bosch'a). Niestety, jednym ze skutków II Wojny Światowej było zmasakrowanie fabryki, czego założyciel już nie ujrzał. Zostawił jednak wskazówki swoim współpracownikom, jak dbać o zakład, na czym się skupić, a oni zastosowali się do jego woli i wspólnymi siłami nie tylko odbudowali siedzibę BOSCH'a, ale i z czasem przyczynili się do uzyskania światowej sławy przez markę. BOSCH pewnie wkraczał na kolejne rynki i przekonywał do siebie coraz to więcej klientów. W Polsce firma BOSCH jest obecna od 1992 roku, a swoje siedziby posiada w Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Goleniowie oraz we Wrocławiu.

Oferta marki
Robert Bosch chciał osiągnąć sukces (ale też ułatwić i usprawnić życie codzienne ludzi), dlatego z każdym dniem podejmował się nowych wyzwań, aby do tego dotrzeć. Dzięki jego upartości w dążeniu do celu i nieprzerwanej chęci doskonalenia się, produkty BOSCH stanowią dziś gwarancję jakości i precyzji. 
W ofercie marki można znaleźć m.in.:  narzędzia i materiały montażowe, pompy ciepła powietrzne do ciepłej wody użytkowej, zestawy solarne termiczne, podgrzewacze elektryczne przepływowe, kotły gazowe kondensacyjne jednofukcyjne, systemy odprowadzania spalin stalowe.
Marka BOSCH przez długie lata pracowała na to, aby jej produkty od razu kojarzyły się klientowi z doskonałością, sprawnością i rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne czynności. Każdy użytkownik sprzętów, które opatrzone są logiem BOSCH, może mieć pewność, że będzie zadowolony przez długie lata.


O BOSCH TERMOTECHNIKA


          Grupa BOSCH TERMOTECHNIKA (Bosch Thermotechnik GmbH) jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Oferuje urządzenia do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody i klimatyzacji, które występują pod markami BOSCH oraz JUNKERS. Produkty stanowią połączenie doskonałej jakości z wydajnością energetyczną, nowoczesnym designem oraz innowacyjnością. Są idealnym rozwiązaniem dla tych konsumentów, którzy chcą wybierać urządzenia nie szkodzące ekologii, a jednocześnie w pełni sprawne i funkcjonalne.


O BOSCH ELEKTRONARZĘDZIA


          BOSCH ELEKTRONARZĘDZIA (Bosch Power Tools GmbH) to oddział Grupy BOSCH, który jest jednym z wiodących na świecie dostawców elektronarzędzi, akcesoriów do elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych. Dzięki markom takim jak BOSCH dział biznesowy jest synonimem skupienia się na kliencie i ogromnego postępu technicznego. Kluczowymi czynnikami sukcesu są nowoczesność i tempo innowacji. W ramach czterech linii biznesowych: elektronarzędzia, akcesoria, przyrządy pomiarowe i narzędzia ogrodnicze firma BOSCH ELEKTRONARZĘDZIA stale wprowadza na rynek nowe produkty i zyskuje przewagę nad konkurencją.


O JUNKERS


            JUNKERS to marka o bogatej tradycji, która rozwija swoje kompetencje w branży grzewczej już od ponad 125 lat. Dzięki szerokiej gamie wysokojakościowych produktów, wykorzystywaniu nowoczesnych technik produkcyjnych oraz dbaniu o kontakt z klientem, jest jedną z najczęściej wybieranych przez konsumentów marek w branży. Niezależnie czy marka spotyka się z klientem detalicznym, czy przemysłowym, zawsze zapewnia najwyższą jakość usług i służy pomocą w każdym aspekcie. Marka JUNKERS związana jest od lat z renomowaną marką BOSCH, z którą łącznie posiada aż 260 lat doświadczenia w branży. Przekłada się to na podwojone korzyści dla każdego użytkownika. JUNKERS-BOSCH poza doskonałymi urządzeniami, zapewnia również wsparcie Autoryzowanych Partnerów, który od lat oferują sprzedaż, profesjonalną instalację oraz konserwację zakupionego asortymentu. Dla JUNKERS najważniejszymi wytycznymi są: łatwa obsługa oferowanych produktów, zaawansowana technologia i konkurencyjna jakość, ekologiczność, ekonomiczność oraz innowacyjność. Inwestując w produkty marki JUNKERS można mieć pewność, że spełnią nawet najwyższe oczekiwania!

Oferta specjalna BOSCH

 

Produkty BOSCH TERMOTECHNIKA

 

Produkty BOSCH

Logowanie

Rejestracja