Produkty

Strefa marki GALMET

O GALMET


      Historia marki GALMET została zapoczątkowana przez Stanisława Galara, który w 1982 roku, we własnym garażu założył jednoosobowy zakład rzemieślniczy, zajmujący się produkcją wodnych grzejników centralnego ogrzewania, bojlerów oraz ogrzewaczy wody. Po kilkunastu latach firma przybrała formę spółki rodzinnej, zaczęła rozwijać się, inwestować, wzrosła produkcja, popularność oraz sprzedaż. Główna siedziba została ulokowana w Głubczycach. W 1999 roku uruchomiona została jedna z najnowocześniejszych w kraju emalierni, w 2001 otworzono zautomatyzowaną linię do lakierowania proszkowego płaszczy zewnętrznych ogrzewaczy, a w 2007 ruszyła produkcja pierwszych kotłów. Następnie w obrębie firmy powstało laboratorium i centrum badawczo-rozwojowe. Coraz więcej możliwości, atrakcyjnych urządzeń oraz wykwalifikowanych specjalistów, pozwoliło GALMETOWI zdobyć rozgłos w branży i jeszcze wyższą rangę. Na rok po wybiciu 30-lecia (tj. w 2013 r.) otwarta została nowoczesna hala do produkcji kolektorów słonecznych, wyposażona w specjalistyczny park maszynowy (hala mieści się na powierzchni 2200 m ²). Na obecny moment, w firmie GALMET pracuje ponad 700 fachowców, a także mnóstwo certyfikowanych instalatorów oraz serwisantów, którzy są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy, niezależnie od położenia klienta (w obrębie Polski). Hasło marki brzmi: Tworzymy rzeczy mądre . GALMET stawia na innowacyjność, wydajność, sprawność oraz jakość, ale też na wysoką inteligencję urządzeń, która łączy się z ich nieskomplikowaną obsługą.

Oferta marki 
Priorytetem dla marki jest ciągłe podnoszenie komfortu użytkowania proponowanych sprzętów oraz zapewnienie klienta o tym, że wybrany produkt go nie zawiedzie. Połączenie możliwie najwyższej jakości z ciekawym designem to coś, do czego dąży GALMET, aby dbać o użytkowników swoich urządzeń. 
W ofercie marki można znaleźć m.in.:  kotły na paliwa stałe, pompy ciepła powietrzne, zestawy solarne termiczne, kolektory słonecznezbiorniki kombinowane, podgrzewacze elektryczne pojemnościowe.
Wybierając produkty z oferty GALMET, można liczyć się nie tylko z wysokim jakościowo sprzętem, wykonanym przez doświadczoną i docenianą firmę, ale również ze wsparciem fachowców na każdym kroku!

 

Oferta specjalna GALMET

 

Produkty GALMET