Strefa marki GALMET

 

O marce GALMET

 

Historia marki GAMET rozpoczyna się w 1982 roku, kiedy to Stanisław Galara założył jednoosobowy zakład rzemieślniczy produkujący wodne grzejniki C.O., ogrzewacze wody i bojlery. Od tego dnia minęło prawie 40 lat, a firma rozrosła się i poszerzyła swoją ofertę.

Obecnie marka GALMET kojarzona jest z kompletnymi systemami grzewczymi najwyższej jakości, które gwarantują użytkownikom wysoką wydajność i trwałość. Ich produkcję oparto na innowacyjnych i ekologicznych rozwiązaniach.

Wysoka jakość produktów, a także potężna wiedza i doświadczenie pracowników sprawiły, że firmie GALMET zaufało wielu Klientów. To dzięki nim przedsiębiorstwo stało się liderem w zakresie produkcji oraz sprzedaży ogrzewczy wody. Jest także czołowym producentem kotłów centralnego ogrzewania oraz pomp ciepła.

 

 

Rozwiązania, które zyskały uznanie najbardziej wymagających Klientów

 

Najnowsze rozwiązania, jakie swoim Klientom oferuje GALMET to połączenie najwyższej funkcjonalności i jakości z oryginalnym i eleganckim designem. Warto podkreślić, że od pierwszych dni istnienia marka kładzie ogromny nacisk na tworzenie wyjątkowego asortymentu, zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym. Jako lider na rynku proponuje nie tylko ekologiczne i nowoczesne rozwiązania, ale przede wszystkim wyznacza trendy na rynku, za którymi starają się podążać inni producenci. Co więcej, GALMET dąży do tego, aby przewidywać potrzeby Klientów w przyszłości, dzięki czemu można spodziewać się po marce innowacyjnych urządzeń, jakich do tej pory nie było na rynku.

 

 

GALMET - Oferta Specjalna w IK

 

 

 

 

 

Kategorie produktów

 

 

 

 

 

 
 
 
Gdzie kupić
 
 
 
 

Produkty marki GALMET możesz zakupić w jednej z naszych hurtowni klikając w poniższy przycisk.

Gdzie kupić

 

  

 

 

 

 

Zobacz również: