Produkty

BERETTA - Inicjatywa "Uśmiechnięty dzień" - WYDARZENIE

Dodano 22.12.2023

Od ponad 12 lat akcja "Uśmiechnięty Dzień" to wydarzenie, które budzi ogromne zainteresowanie i przyciąga uwagę dzieci z różnych placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz rodzinnych domów dziecka. W tegorocznej edycji organizatorami były renomowane gazety: „Gazeta Pomorska”, „Express Bydgoski” oraz „Nowości Dziennik Toruński”. W akcję zaangażowała się również firma BERETTA. To kolejne już wsparcie tego wydarzenia przez markę. 

Całkowita liczba uczestników przekroczyła imponującą liczbę 200 dzieci, reprezentujących domy dziecka, świetlice środowiskowe oraz rodziny zastępcze z Kujawsko-Pomorskiego. Ostatnie edycje "Uśmiechniętego Dnia" przybrały formę konkursu, w którym uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoją kreatywność poprzez przygotowanie kartki świątecznej. Tegoroczne zadanie przyciągnęło niemal 60 zgłoszeń z różnych placówek w regionie. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się podczas dwóch dni imprezy w Bydgoszczy i Toruniu. Dzieci, które zdobyły pierwsze pięć miejsc, odebrały zasłużone wyróżnienia. Warto dodać, że każdy uczestnik miał okazję obejrzeć animowaną komedię muzyczną zatytułowaną "Życzenie", przygotowaną przez Walt Disney Animation Studios. Ponadto, dla wszystkich maluchów czekały paczki ze słodyczami od samego Mikołaja i jego pomocnika Elfa. Po emocjonującym spotkaniu nadszedł czas na smaczny posiłek w restauracji Mc Donald's.

Akcja "Uśmiechnięty Dzień" nie tylko przyniosła radość dzieciom, ale również ukazała ogromną kreatywność i zaangażowanie najmłodszych uczestników. To jednocześnie wzruszający i inspirujący moment, który z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich zaangażowanych na długo. Gratulujemy firmie BERRETA wsparcia tak cudownej inicjatywy!

 

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum


Zapraszamy do obejrzenia webinarium:

"Ewolucja Ery X trwa! Kotły marki Beretta o jeszcze lepszych parametrach"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.