Produkty

Mobilne Centrum Szkoleniowe od WILO

W ostatnim okresie obserwujemy (modny) stale rosnący trend na tworzenie Mobilnych Centrów Edukacyjnych. Coraz więcej firm kieruje swoje środki finansowe na tworzenie takich rozwiązań. W czasach gdzie tempo życia nie spowalnia i coraz trudniej jest o wolny czas Mobilne Centrum Edukacyjne może być doskonałym rozwiązaniem i potrafi dojechać w wybranie miejsce, aby przeszkolić czy podnieść kwalifikacje osób zainteresowanych tematyką zaprezentowaną w takim Centrum Szkoleniowym.

Wilo Polska wychodząc naprzeciw potrzebom napływającym z zewnątrz stworzyło swoje własne Mobilne Centrum Edukacyjne. Skonstruowano przestrzeń gdzie instalator może dobrać pod swoje potrzeby pompę czy wybrać i ustawić odpowiedni tryb pracy dla danej instalacji. Tajemnicą nie jest, że zamiar stworzenia Mobilnego Centrum Szkoleniowego Wilo powstał właśnie w siedzibie Wilo Polska i jest wynikiem wyciągniętych wniosków z kilkuletniego doświadczenia w organizacji szkoleń Wilo Tour. Przez kilka ostatnich lat podczas tych imprez przekazywana była wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu techniki pompowej instalatorom, serwisantom czy projektantom.

Największym atutem takiego Mobilnego Centrum jest przedstawienie a bardziej odtworzenie codziennych czynności jakie wykonuje każdego dnia instalator. Pompy są zamontowane na napełnionej instalacji i podłączone do zasilania elektrycznego umożliwiając zapoznanie się z zasadami działania urządzeń Wilo a przede wszystkim pozwalają na testowanie i uruchamianie ekspozycji. Urządzenia stanowią kompletną instalację wodną zasilaną ze zbiornika. Pozwala to odwzorować faktyczne warunki pracy domowej instalacji zimnej wody. W przyczepie zamontowano również zbiornik przeponowy, manometr, przepływomierz i zawór regulacyjny, wszystko w celu lepszego doskonalenia w zakresie doboru i ustawienia odpowiedniego trybu pracy pompy przy jednoczesnej redukcji  potencjalnych nieprawidłowości.

W Mobilnym Centrum Szkoleniowym Wilo wydzielone są dwie przestrzenie. W pierwszym segmencie zamontowane są najbardziej popularne pompy do zimnej wody, takie jak: centrala deszczowa Wilo-RAIN1, hydrofor kompaktowy Wilo-Isar BOOST5-3, pompa głębinowa, zestaw stabilizujący ciśnienie z falownikiem i pompą do tłoczenia wody szarej Wilo-HiDrainlift.

W drugim segmencie zobaczymy przede wszystkim pompy do instalacji c.o. i c.w.u.: Wilo-

-Star-Z NOVA T, Wilo-Yonos PICO plus, Wilo-Stratos PICO, Wilo-Varios PICO-STG, Wilo-Yonos MAXO, Wilo-Stratos MAXO.

Mobilne Centrum Szkoleniowe może odwiedzić i Ciebie, wystarczy zgłosić takie zapotrzebowanie. Aktualna informacja o planowanej trasie umieszczona jest na stronie internetowej www.wilo.pl lub zakładka. Podczas ostatnich kilku miesięcy Mobilne Centrum odwiedziło kilka uczelni Państwowych i ponad 30 miast w Polsce prezentując swoją ekspozycję przed hurtowniami Partnerów firmy Wilo Polska.

Autor: Dział Marketingu Wilo Polska

 

 

 

 

Zapraszamy także do obejrzenia filmu:

Bezpieczna i komfortowa praca pomp obiegowych WILO w instalacjach grzewczych i chłodniczych