Produkty

WILO - Wilo Tour 2024 - WYDARZENIE

Dodano 08.01.2024

Firma WILO ponownie otwiera drzwi dla Instalatorów, Projektantów oraz Wykonawców, serdecznie zapraszając na kolejną edycję bezpłatnych warsztatów Wilo Tour 2024! Jeśli jesteś profesjonalistą w dziedzinie instalacji grzewczych, sanitarnych, a także pracujesz przy małych obiektach usługowych lub w domach jedno- i wielorodzinnych, to specjalnie dla Ciebie przygotowane zostało szkolenie dla Instalatora.

  • Szkolenie dla Instalatora - oszczędność, komfort i skuteczność w pracy

W trakcie warsztatów dla Instalatora odkryjesz tajniki efektywnej pracy, oszczędności czasu oraz zyskiwania dodatkowych korzyści finansowych. Dowiesz się, jak dokładnie obliczać straty ciśnienia w instalacjach i prawidłowo dobrać pompę obiegową. Sprawdzisz, jaką wysokość podnoszenia w rzeczywistości ma pompa, na przykład ta o wysokości 4 metrów. Będziesz mógł również poznać skuteczne metody rozwiązania problemu niskiego ciśnienia wody w budynku. Warsztaty pokażą Ci, jak unikać niepokojących się skroplin z kotła, pompy ciepła czy klimatyzacji. Dodatkowo, otrzymasz cenne wskazówki dotyczące nowych wyzwań związanych z współpracą pompy obiegowej z pompą ciepła. A po zakończonym szkoleniu czeka na Ciebie ciepły poczęstunek!

  • Szkolenie dla Projektanta - odpowiedzialność i innowacyjne rozwiązania

Jeśli z kolei zajmujesz się projektowaniem, wykonawstwem lub utrzymaniem ruchu w obiektach komercyjnych oraz mieszkaniowych, to specjalnie dla Ciebie przeznaczone są warsztaty dla Projektanta. Podczas szkolenia skoncentrujesz się na najnowszych trendach i innowacjach w branży. Tematyka obejmuje projektowanie pompowni przeciwpożarowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wytyczne dotyczące prefabrykowanych pompowni poza budynkiem oraz innowacyjne rozwiązania WILO dla efektywnego wykorzystania wody deszczowej. Po zakończonym szkoleniu również Ciebie czeka smaczny poczęstunek!

WILO Tour 2024 to nie tylko okazja do zdobycia praktycznej wiedzy, ale także możliwość spotkania się z ekspertami branżowymi i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami. Nie przegap tej unikalnej szansy na rozwój swojej kariery w branży instalacyjnej!

 

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum


Zapraszamy do obejrzenia filmu:

"Jak zrobić łazienkę w piwnicy niezależnie od kanalizacji  Wilo HiSewlift & HiDrainlift"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.