HURTOWNIA ANGUS - Grupa Instal-Konsorcjum

Hurtownia instalacyjna od 30 lat świadczy usługi w zakresie dystrybucji rozwiązań z branży grzewczej, instalacyjnej, wentylacyjnej i sanitarnej. Od 1991 roku, od kiedy istnieje przedsiębiorstwo, pracownicy nieustannie się szkolą w zakresie produktowym, jak i obsługi Klienta. Dzięki temu trafiający tutaj kontrahenci mogą mieć pewność, że otrzymają nie tylko najlepszej jakości rozwiązania, ale także rzetelną i fachową pomoc pracowników.

Choć ANGUS Sp. z o.o. działa jako hurtownia, zakupy w tym miejscu mogą zrobić także Klienci detaliczni. Poza asortymentem związanym z techniką instalacyjną i grzewczą podmiot oferuje także asortyment związany wyposażeniem łazienki.

Mając na uwadze fakt, że wiele osób poszukuje rzetelnej wiedzy związanej z branżą instalacyjną, doświadczeni pracownicy ANGUS Sp. z o.o. prowadzą także szkolenia, w których udział mogą wziąć instalatorzy i projektanci.

Atrakcyjna oferta asortymentowa

Wieloletnia współpraca z najlepszymi na rynku producentami i dostawcami zaowocowała tym, że hurtownia może zaoferować swoim Klientom niezwykle korzystne warunki handlowe. Kartą przetargową może także okazać się to, że podmiot dysponuje własnym transportem, dzięki czemu sprawnie i bez żadnych problemów może obsługiwać Klientów (szczególnie spoza Warszawy).

ANGUS Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej obsługiwać swoich Klientów. Dlatego też ciągle szkoli personel, przez co może pochwalić się wykwalifikowana kadrą, doskonale przygotowaną zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym. Mowa tutaj nie tylko o samych sprzedawcach, którzy zawsze są na pierwszej linii, ale także o przedstawicielach handlowych, czy doradcach technicznych.

 

     

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

 

Technika instalacyjna

Instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne, zestawy solarne

 

 

Posiadamy w swojej ofercie handlowej trzy marki własne: QIKConcept i Viteco . Marka QIK to kompletny system instalacyjny oparty na wysokiej jakości rurach 5-warstwowych PERT z wkładką aluminiową oraz 5-warstwowych EVOH z barierą antydyfuzyjną produkowanych w najlepszych niemieckich zakładach przemysłowych. QIK to 15 lat doświadczeń na rynku polskim. W ofercie Concept znaleźć można produkty z zakresu techniki grzewczej, przez towary instalacyjne, aż po armaturę sanitarną. Viteco to towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii tj. m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły pelletowe, rekuperatory.

 

 



 

ANGUS - Centrala Warszawa

  • Adres: ul. Pożaryskiego 28, 04-703 Warszawa
    (wjazd od ulicy: Żegańska 25)

  • Telefon: 226 133 860

  • Telefon: 22 812 41 25

  • Strona internetowa: www.angus.ik.pl

  • Godziny otwarcia:
    pon-pt: 7:00-19:00, sb: 7:00-15:00