Produkty

HURTOWNIA ANGUS

Hurtownia instalacyjna od 30 lat świadczy usługi w zakresie dystrybucji rozwiązań z branży grzewczej, instalacyjnej, wentylacyjnej i sanitarnej. Od 1991 roku, od kiedy istnieje przedsiębiorstwo, pracownicy nieustannie się szkolą w zakresie produktowym, jak i obsługi Klienta. Dzięki temu trafiający tutaj kontrahenci mogą mieć pewność, że otrzymają nie tylko najlepszej jakości rozwiązania, ale także rzetelną i fachową pomoc pracowników.

Choć ANGUS Sp. z o.o. działa jako hurtownia, zakupy w tym miejscu mogą zrobić także Klienci detaliczni. Poza asortymentem związanym z techniką instalacyjną i grzewczą podmiot oferuje także asortyment związany wyposażeniem łazienki.

Mając na uwadze fakt, że wiele osób poszukuje rzetelnej wiedzy związanej z branżą instalacyjną, doświadczeni pracownicy ANGUS Sp. z o.o. prowadzą także szkolenia, w których udział mogą wziąć instalatorzy i projektanci.

Atrakcyjna oferta asortymentowa

Wieloletnia współpraca z najlepszymi na rynku producentami i dostawcami zaowocowała tym, że hurtownia może zaoferować swoim Klientom niezwykle korzystne warunki handlowe. Kartą przetargową może także okazać się to, że podmiot dysponuje własnym transportem, dzięki czemu sprawnie i bez żadnych problemów może obsługiwać Klientów (szczególnie spoza Warszawy).

ANGUS Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej obsługiwać swoich Klientów. Dlatego też ciągle szkoli personel, przez co może pochwalić się wykwalifikowana kadrą, doskonale przygotowaną zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym. Mowa tutaj nie tylko o samych sprzedawcach, którzy zawsze są na pierwszej linii, ale także o przedstawicielach handlowych, czy doradcach technicznych.

Posiadamy w swojej ofercie handlowej trzy marki własne: QIKConcept i Viteco . Marka QIK to kompletny system instalacyjny oparty na wysokiej jakości rurach 5-warstwowych PERT z wkładką aluminiową oraz 5-warstwowych EVOH z barierą antydyfuzyjną produkowanych w najlepszych niemieckich zakładach przemysłowych. QIK to 15 lat doświadczeń na rynku polskim. W ofercie Concept znaleźć można produkty z zakresu techniki grzewczej, przez towary instalacyjne, aż po armaturę sanitarną. Viteco to towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii tj. m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły pelletowe, rekuperatory.

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

piktogram ciepło

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

piktogram woda

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne,zestawy solarne

piktogram energia

Technika instalacyjna

instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

piktogram powietrze

ANGUS - CENTRALA WARSZAWA

Adres:

ul. Pożaryskiego 28, 04-703 Warszawa
(wjazd od ulicy: Żegańska 25)

Telefon:
22 812 41 84
Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00 - 19:00, sb  7:00-15:00

Strona:
www.angus.pl