Produkty

Edycja I Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum 2016

 

Podsumowanie pierwszej Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum 2016

Po raz pierwszy w swojej dwudziestoletniej historii Grupa Instal-Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową. Było to wyjątkowe spotkanie instalatorów, hurtowników i  przedstawicieli producentów, łączące w sobie elementy wystawiennicze z handlowymi.

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odbyła się w dniach 7-9 września 2016 roku w łódzkiej Hali Expo. Przez trzy dni w Giełdzie uczestniczyło łącznie ponad 3500 osób. Codziennie czołowi Klienci hurtowni Instal-Konsorcjum mogli  odwiedzać stoiska 107 wystawców zajmujące blisko 4000 m2 powierzchni. Na każdym z nich czekali na nich wykwalifikowani pracownicy, którzy prezentowali nie tylko standardową ofertę swoich firm, ale w szczególności nowości i innowacje. Dodatkowymi atrakcjami były premiery produktów, a także konkursy i atrakcje organizowane przez wystawców. Kilku producentów przygotowało również specjalne konferencje, podczas których instalatorzy mogli poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz zapoznać się szczegółowo z najnowszymi trendami w branży.

Spotkanie w Łodzi miało przede wszystkim wymiar handlowy. Każdego dnia Klienci hurtowni mogli złożyć zamówienia na pakiety towarów dostępne tylko na Giełdzie. Specjalnie przygotowana oferta obejmowała łącznie 253 pakiety, które oprócz atrakcyjnej ceny czy dodatkowych punktów PIK, pozwalały na wzięcie udziału w Wielkiej Loterii Instal-Konsorcjum.

Każdego dnia wśród uczestników, którzy złożyli zamówienia towarowe podczas Giełdy, rozlosowano samochód Ford Transit Connect. Szczęśliwi klienci firm Eko-Instal sp. j. z Bydgoszczy, Sanet sp. z o.o. z Gdyni oraz Tech-Gaz sp. z o.o. z Łodzi wylosowali samochody o łącznej wartości rynkowej ponad 240.000 zł.

Giełda Towarowa nie odbyłaby się bez bardzo dobrej współpracy zarówno organizatorów, jak i uczestników, dlatego dziękujemy serdecznie Klientom naszych hurtowni, którzy tak licznie nas odwiedzili i aktywnie brali udział w zakupach i wszystkich innych aktywnościach. Podziękowania kierujemy również do pracowników hurtowni i dostawców, których zaangażowanie dało się odczuć w każdym momencie trwania Giełdy. Mamy nadzieję, że i Państwo z przyjemnością wzięli udział w tym wydarzeniu.

jjj Wróć do III Edycji   Giełdy Towarowej