Produkty

Edycja II Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum 2019

 

Podsumowanie drugiej Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum 2019

 

 gielda towarowa edycja 2

Było to prestiżowe miejsce spotkań instalatorów, przedstawicieli hurtowni należących do Grupy Instal-Konsorcjum i  czołowych producentów techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE).

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odbyła się w dniach 4-6 września 2019 roku w Hali Expo w Łodzi. Podczas trzech dni trwania Giełdy pojawiło się w tym miejscu łącznie ponad 2500 osób. Każdego dnia zaproszeni instalatorzy mogli  odwiedzić stoiska ok. 80 wystawców, rozlokowanych na blisko 4000 m2 powierzchni. Wystawcy solidnie przygotowali się do tego wydarzenia i zaplanowali na czas trwania Giełdy premiery swoich nowości produktowych, dzięki czemu odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi jako pierwsi na rynku! Prawie wszyscy wystawcy przygotowali również dla odwiedzających ciekawe konkursy i quizy, w których można było wygrać interesujące nagrody. Łączna liczba wydanych nagród, to ok. 240 sztuk! Podczas każdego z trzech dni trwania Giełdy Towarowej zaprezentowany został szeroki program wydarzeń towarzyszących, w tym bogaty program szkoleń edukacyjnych.

Konwencja Giełdy była ściśle sprzedażowa. Specjalna Oferta Giełdowa obejmowała łącznie 263 pakiety, które oprócz atrakcyjnej ceny, pozwalały na wzięcie udziału w Wielkiej Loterii Instal-Konsorcjum, w której do wygrania było łącznie 39 atrakcyjnych nagród:

 

  • 9 laptopów DELL
  • 9 voucherów na weekend SPA o wartości 2000 zł każdy,
  • 9 skrzynek z narzędziami firmy KNIPEX,
  • 9 wytrzymałych smartfonów CAT S61 z kamerą termowizyjną firmy FLIR, z czujnikiem czystości powietrza oraz laserową miarką o wartości 3600 zł każdy,

Nagrodą główną tej edycji był voucher na “Wakacje Marzeń”, którego wartość wynosiła 20 tys. zł.


Szczęśliwi klienci firm, którzy stali się właścicielami zwycięskich voucherów, na co dzień współpracują z hurtowniami:

B&B Sp. J. z Wrocławia

SANET J.A. Szostak Sp.J. z Gdyni

Wilga Sp. z o.o z Częstochowy.

 

Cenne nagrody, jakie można było zdobyć podczas II edycji Giełdy Towarowej organizowanej przez Grupę Instal-Konsorcjum oraz możliwość spotkania się z producentami określonych rozwiązań grzewczych i instalacyjnych sprawiły, że odwiedziła nas bardzo duża grupa instalatorów i firm wykonawczych, co uświadczyło nas tylko w przekonaniu, że tego typu akcje są potrzebne, bo nasi Klienci czekają na bezpośredni kontakt z producentami, wystawcami i innymi specjalistami w swojej dziedzinie. Dlatego też planujemy kolejną, trzecią już edycję Giełdy Towarowej, która odbędzie się we wrześniu 2022 roku.

Jeżeli zainteresowało Cię to wydarzenie i chciałbyś wziąć udział w kolejnej edycji, śledź specjalnie przygotowaną stronę Giełda Towarowa Grupy IK Edycja III 2022 , gdzie znajdziesz wszystkie informacje na jej temat. Możesz także skontaktować się z pracownikami Grupy, którzy z przyjemnością opowiedzą Ci o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Badania satysfakcji instalatora z II Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum pokazały, że 95,4% badanych instalatorów potwierdziło swoje zadowolenie z udziału w naszej Giełdzie. To ogromny sukces!

Dlatego też chcieliśmy złożyć ogromne podziękowania wszystkim uczestnikom Giełdy za zaangażowanie każdego z Państwa! Dziękujemy klientom naszych hurtowni za tak wspaniałe zakupy, pracownikom hurtowni i dostawcom za aktywność oraz pomoc w realizacji tego wydarzenia, organizatorom za wsparcie przy realizacji tego ogólnopolskiego projektu.

 


 

Dostawcy

DOSTAWCY OBECNI PODCZAS II GIEŁDY TOWAROWEJ GRUPY INSTAL-KONSORCJUM 

Więcej zdjęć z Giełdy znajdą Państwo pod linkiem:

ZDJĘCIA
 

Videorelacje:

II GIEŁDA TOWAROWA GIK 2019 - INSTALATORZY

II GIEŁDA TOWAROWA GIK 2019 - WYSTAWCY

II GIEŁDA TOWAROWA GIK 2019 - OZE

II GIEŁDA TOWAROWA GIK 2019 - INSTAL-KONSORCJUM

 

jjj Wróć do III Edycji   Giełdy Towarowej