Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION DOLNOŚLĄSKI

 

 

Kim jesteśmy

     Grupa Instal-Konsorcjum  zrzesza 31 hurtowni z branży techniki instalacyjnej, techiki grzewczej oraz techniki sanitarnej i w Polsce Grupa posiada ponad 150 / placówek z magazynam . To jedna z największych sieci hurtowni w tej branży w Polsce, jeden z liderów sprzedaży produktów typu kotły i piece gazowe, pompy ciepła, stacje uzdatniania wody czy rekuperatory. Konsorcjum posiada najszerszą ofertę produktów instalacyjnych w kraju. Grupa Instal-Konsorcjum jest również udziałowcem międzynarodowej grupy dystrybutorów w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej  EDT GmbH z siedzibą w Essen reprezentującą obecnie największą na świecie organizację handlu hurtowego w skład której wchodzi ponad 1000 hurtowni instalacyjnych należących do 10 organizacji w 14 krajach Europy i Ameryki Północnej


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie dolnośląskim a w razie pytań - napisz do nas. 

 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie dolnośląskim i wybierz swojego dostawcę:

Jeżeli pochodzisz z regionu dolnośląskiego i szukasz Dostawcy — Hurtowni, ponieważ chcesz zakupić np piec / kocioł gazowy, pompę ciepła czy rekuperator lub inny produkt z branży techniki grzewczej, instalacyjnej lub sanitarnej, poniżej przedstawiamy listę naszych placówek na Dolnym Śląsku: 

Pompy ciepła w regionie dolnośląskim

Pompy ciepła to urządzenia, które chętnie wybierają mieszkańcy regionu dolnośląskiego. Wspomniane rozwiązanie pozwala na wykorzystanie energii cieplnej, która znajduje się wokół budynku. Instal-Konsorcjum z regionu dolnośląskiego oferuje pompy ciepła gruntowe, pompy ciepła powietrzne lub pompy ciepła wodne). Dzięki pozyskanej energii możliwe jest nie tylko ogrzanie budynku, ale również przygotowanie ciepłej wody użytkowej.  

Oferowane pompy ciepła pozwalają pozyskać energię w sposób ekologiczny i jednocześnie do minimum ograniczyć koszty eksploatacji. Jeżeli jesteś zainteresowany pompami ciepła oferowanymi w regionie Dolnego Śląska, zapoznaj się z bogatą ofertą pomp ciepła

Głogów          Jelenia Góra          Lubin          Oleśnica          Wałbrzych           Wrocław

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie Dolny Śląsk

Rekuperacja jest coraz chętniej wykorzystywana w budynkach, szczególnie tych nowo wybudowanych, które noszą miano pasywnych i energooszczędnych. Nowoczesne systemy wentylacyjne proponowane przez Instal-Konsorcjum w regionie Dolnego Śląska są bardzo cenione przez naszych klientów. Osoby, którym zależy na pozyskaniu informacji na ten temat, zachęcamy do kontaktu. Fachowcy współpracujący z Hurtowniami Grupy Instal-Konsorcjum z przyjemnością udzielą informacji. Co więcej, na stronie ik.pl znajdziecie bogatą ofertę rekuperacji oraz niezbędnych elementów, które potrzebne są do jej prawidłowej instalacji. 

Głogów          Jelenia Góra          Lubin          Oleśnica          Wałbrzych           Wrocław
 
Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.
 

Nasza oferta w regionie dolnośląskim - kategorie produktów:

Firmy instalacyjne, montażowe i serwisowe pochodzące z regionu Dolnośląskiego mogą skorzystać z bogatej oferty produktowej Hurtowni Instal-Konsorcjum: 

 1. Instalacje — w ofercie można znaleźć m.in. najwyższej klasy armaturę wodną, gazową, czy kontrolno-pomiarową oraz pompy do wody i przeznaczone do nich akcesoria. Zebrany w tej kategorii asortyment pomoże Instalatorowi szybko i bezproblemowo wykonać każdą instalację niezbędną w budynku. 
 2. Ogrzewanie — proponujemy najwyższej jakości pompy ciepła CO oraz CWU, a także wszystkie urządzenia i elementy, które są niezbędne do stworzenia bezpiecznej i efektywnej instalacji grzewczej, w tym kotły gazowe i elektryczne. 
 3. Klimatyzacja i wentylacja — w tej kategorii Instalatorzy znajdą przede wszystkim wysokiej jakości rekuperatory, które cieszą się coraz większą popularnością, a także wszelkie elementy, które są niezbędne do stworzenia wysokiej klasy, bezpiecznej dla użytkowników instalacji klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.  
 4. Uzdatnianie wody — tutaj Instalatorzy i Serwisanci znajdą wszelkie narzędzia do wspomagania uzdatniania wody. Kategoria ta skrywa w sobie nie tylko wysokiej klasy urządzenia do uzdatniania wody, ale także magnetyzery czy odmulacze.  
 5. Fotowoltaika — w tej kategorii firmy instalatorskie znajdą wysokiej klasy systemy fotowoltaiczne, a także wszelkie akcesoria, które potrzebne są do ich prawidłowego montażu i późniejszej pracy. 
 6. Artykuły sanitarne — w dziale tym nasi Klienci znajdą armaturę kuchenną i sanitarną, a także meble łazienkowe, kabiny prysznicowe i wszelkie elementy, które są niezbędne do wyposażenia wspomnianych pomieszczeń. 
 7. Sieci zewnętrzne — umieściliśmy tutaj wszelkie elementy potrzebne do stworzenia m.in.: kanalizacji wewnętrznej, czy oczyszczalni ścieków.  
 8. Energetyka — w tej kategorii znajdują się rury osłonowe oraz wszelkie dedykowane im akcesoria. 

Hurtownie Grupy Instal-Konsorcjum z regionu dolnośląskiego dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nich rozwiązania pochodziły od najlepszych producentów z Polski i z zagranicy. 

Wszystkie produkty dostępne u naszych Hurtowni można zobaczyć także na stronie ik.pl, w zakładce PRODUKTY

Nasze wybrane marki producentów w regionie dolnośląskim

 • MAGNAPLAST — przedsiębiorstwo jest członkiem niemieckiego holdingu, który jest liderem w zakresie systemów kanalizacyjnych. 
 • VAILLANT — od początków istnienia, czyli od roku 1874, jest to firma rodzinna. Marka uznawana jest za jednego ze światowych liderów, który dostarcza użytkownikom zrównoważone i bezpieczne rozwiązania dotyczące ogrzewania i wentylacji. 
 • CONCEPT — marka należąca do grupy EDT oferująca produkty grzewcze i sanitarne. Na rynku znana jest od ponad 45 lat. Instalatorzy mogą liczyć na najwyższej jakości asortyment, który tworzony jest z myślą o wygodzie ich pracy. 
 • PURMO — firma rozpoczęła działalność w 1953 roku. Purmo należy do koncernu Purmo Group, który swoją siedzibę ma w Helsinkach. Marka jest liderem w zakresie zrównoważonych rozwiązań dotyczących komfortu wnętrz. 
 • TECE — to globalny producent systemów instalacyjnych i sanitarnych, który ponad wszystko szanuje obietnicę daną klientom - "close to you". Ta rodzinna firma działa na rynku od blisko 30 lat. 
 • DE DIETRICH — początek marki datuje się na 1648 rok. Obecnie firma należy do Grupy BDR Thermea i oferuje wysokiej jakości asortyment, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 
 • QIK — marka własna Grupy Instal-Konsorcjum, która została stworzona w 2003 roku. Wówczas GIK zrzeszało w sobie 7 hurtowni położonych w różnych częściach kraju. W ciągu 18 lat swojej działalności marka zyskała uznanie instalatorów w całym kraju i stała się rozpoznawalna. 
 • GEBERIT — grupa Geberit prowadzi sprzedaż produktów sanitarnych na całym świecie. Na rynkach europejskich jest liderem w tym zakresie. 
 • JUNKERS (BOSCH) - firma, która specjalizuje się w sprzedaży produktów z zakresu techniki grzewczej. Swoje produkty proponuje zarówno klientom detalicznym, jak i przemysłowym 
 • SANHA — marka jest liderem na rynku, który oferuje klientom systemy połączeń wykorzystywane podczas tworzenia instalacji ogrzewania, gazu, wody i klimatyzacji. 
 • IMMERGAS — w ofercie producenta można znaleźć rozwiązania grzewcze, które z powodzeniem da się wykorzystać zarówno w domach jednorodzinnych, jak i innych obiektach. 
 • KERMI — przedsiębiorstwo należy do grupy Arbonia AG i jest przodującym producentem w zakresie techniki grzewczej i produkcji pryszniców. 
 • NIBE-BIAWAR - przedsiębiorstwo, które prężnie się rozwija, dzięki czemu daje Klientom bezpieczny i trwały asortyment z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej, klimatyzacji i wentylacji. 
 • VITECO — przedsiębiorstwo kładzie ogromny nacisk na wykorzystanie w domach i innych budynkach odnawialnych źródeł energii. Marka proponuje rozwiązania systemowe, które dzięki wykorzystaniu OZE pozwala stworzyć ekologiczne źródła energii i ciepła. 
 • TERMET — jest jednym z czołowych producentów urządzeń grzewczych w kraju. Oferuje klientom różnego rodzaju kotły gazowe najwyższej jakości, podgrzewacze do wody oraz rozwiązania, które działanie opierają na odnawialnych źródłach energii. 
 • ARISTON — to firma, która uznawana jest za globalnego specjalistę z dziedziny produktów grzewczych oraz podgrzewania wody. Zaawansowane działanie, wysoka jakość oraz włoski design to znak rozpoznawczy oferowanego asortymentu. 
 • WILO — marka, która stała się partnerem BVB. Jest producentem pomp ciepła oraz systemów pompowych, które wykorzystuje się w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i chłodniczych. 
 • BERETTA — producent pomp ciepła, gazowych kotłów kondensacyjnych oraz klimatyzacji. Marka należy do grupy Riello, która jest światowym liderem w zakresie produkcji urządzeń grzewczych i klimatyzacji. 
 • GAVIA — marka, która oferuje grzejniki aluminiowe najwyższej jakości, które sprawdzą się w instalacjach wodnych oraz centralnego ogrzewania w systemach zamkniętych i otwartych 

...i wiele innych marek, o których więcej możesz dowiedzieć się w sekcji strefa marek.

 

PROMOCJE

Hurtownie Instal-Konsorcjum z regionu dolnośląskiego dbają o swoich Partnerów, dlatego regularnie oferują wiele promocji! Sprawdzaj na bieżąco TUTAJ

 

BAZA WIEDZY

Dlaczego warto wybrać Grupę Instal-Konsorcjum z regionu dolnośląskiego? 

GIK jako całość, jest udziałowcem EDT BmbH — największej na świecie organizacji, która zajmuje się handlem hurtowym. Korzyści ze współpracy z Grupą Instal-Konsorcjum z regionu dolnośląskiego, to: 

 • możliwość korzystania z wieloletniego doświadczenia w branży grzewczej i instalatorskiej — historia Grupy Instal-Konsorcjum sięga roku 1995; 
 • szansa na skorzystanie z autorskiego Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK); 
 • program PartnerCarLeas z możliwością wymiany punktów PIK na raty leasingowe za samochód 
 • nowoczesny katalog produktów online; 
 • promocje i akcje specjalne dla Partnerów; 
 • szeroka oferta produktów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych — ponad 700.000 produktów w ofercie; 
 • szkolenia w Akademii IK dla Profesjonalistów; 
 • ponad 300 dostawców z branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej; 
 • oferta Specjalna dostępna TYLKO dla Partnerów IK; 
 • towar dostępny od ręki w 150 lokalizacjach GIK i magazynie centralnym IK; 
 • jedna z największych w Polsce sieci punktów dystrybucyjnych z magazynami — ponad 150 hurtowni; 
 • doświadczony zespół — średnia stażu pracujących w GIK — kilkanaście lat... 
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 
 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-dolny-slask@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie Dolnego Śląska - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!