Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION MAZOWIECKI

 

Grupa Instal-Konsorcjum zrzesza dziś 31 hurtowni instalacyjnych rozsianych na terenie całej Polski. Przynależy do nich 150 punktów dystrybucyjnych. W regionie mazowieckim znajdziesz placówki, oferujące Ci wysokiej jakości sprzęty i akcesoria instalacyjne, grzewcze, wentylacyjne, sanitarne i klimatyzacyjne. Wszystkie te produkty pochodzą od najlepszych producentów na świecie. Skorzystaj więc z oferty, która skierowana jest do najbardziej wymagających klientów.


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie dolnośląskim oraz  a w razie pytań - napisz do nas. 

Gdzie w regionie mazowieckim można znaleźć hurtownie należące do grupy Instal-Konsorcjum?

 

Województwo mazowieckie bogate jest w Dostawców, którzy zaoferują Ci wszelkie instalacje wentylacyjne, grzewcze i sanitarne, jak i klimatyzacyjne. Poniżej zaprezentowana została lista wszystkich placówek, dzięki czemu możesz szybko sprawdzić, gdzie w pobliżu znajduje się najbliższy Dostawca.

 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie mazowieckim i wybierz swojego dostawcę:

Pompy ciepła w regionie mazowieckim

Urządzenia grzewcze, jakimi są pompy ciepła, stają się coraz powszechniejsze, zwłaszcza w domach nastawionych na ogrzewanie w stylu eko. Pompy ciepła zakupisz w regionie mazowieckim, gdzie znajdziesz wiele różnych rodzajów tych urządzeń m.in. modele gruntowe i wodne. Nazywane są one urządzeniami eko, z racji tego, że pobierają energię z gruntu znajdującego się w obrębie domu. Pompy ciepła zapewniają nie tylko komfort cieplny, ale również ciepła wodę użytkową. Działają one w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, nie wymagają dużych nakładów eksploatacyjnych. Jeśli chcesz zakupić wysokiej jakości pompę ciepła w regionie mazowieckim, koniecznie kliknij ten link – https://ik.pl/produkty/pompy-ciepla~c2830637.

Józefów          Konstancin-Jeziorna          Mińsk Mazowiecki          Ostrołęka          Radom          Reguły          Siedlce          Sokołów Podlaski          Warszawa

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła. 

 

Rekuperatory w regionie mazowieckim

Jeśli chcesz zadbać o wysoką jakość powietrza w swoim domu, niezbędny będzie rekuperator, który możesz zakupić w regionie mazowieckim u naszych Dostawców. Produkowane są przez najlepszych producentów na świecie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie zawiodą w najmniej oczekiwanym momencie. Wybierz jeden z oferowanych rekuperatorów, które możesz znaleźć klikając ten link – https://ik.pl/produkty/rekuperatory~c2830588

Józefów          Konstancin-Jeziorna          Mińsk Mazowiecki          Ostrołęka          Radom          Reguły          Siedlce          Sokołów Podlaski          Warszawa

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

 

Nasza oferta w regionie mazowieckim - kategorie produktów:

Prowadzisz własną firmę serwisową, montażową lub instalacyjną? W takim razie możesz skorzystać z szerokiej oferty asortymentowej, przedstawionej przez Grupę Instal-Konsorcjum w regionie mazowieckim. Znajdziesz w niej:

 1. Pompy ciepła
 2. Rekuperatory
 3. Kotły
 4. Instalacje  — w kategorii tej znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć dobrze działającą instalację grzewczą, sanitarną, wodną czy wentylacyjną.
 5. Ogrzewanie  — jeśli potrzebujesz efektywnej instalacji grzewczej, możesz ją stworzyć dzięki tym urządzeniom. Znajdziesz tu m.in. pompy ciepła, kotły kondensacyjne i gazowe, oraz wszelkie akcesoria.
 6. Klimatyzacja i wentylacja  — sekcja ta bogata jest w rekuperatory i klimatyzatory, które zapewniają wysoką jakość powietrza. Na co dzień dostarczysz do swojego domu świeże strumienie powietrza i usuniesz zabrudzone.
 7. Uzdatnianie wody — czysta woda to podstawa, która powinna być zepewniona w Twoim domu. Kategoria ta posiada wszelkie sprzęty i akcesoria potrzebne do uzdatniania wody.
 8. Fotowoltaika   — coraz więcej osób korzysta z urządzeń, dzięki którym mogą czerpać z odnawialnych źródeł energii. Do ich grupy zalicza się instalacje fotowoltaiczne, pozwalające na znaczne obniżenie rachunków za energię.
 9. Artykuły sanitarne   — dzięki nim zaprojektujesz funkcjonalną i atrakcyjną przestrzeń łazienkową. W sekcji tej znajdziesz armaturę kuchenną, jak i sanitarną.
 10. Sieci zewnętrzne — dzięki produktom z tej kategorii stworzysz domową oczyszczalnię ścieków i nie tylko.
 11. Energetyka  — zadbaj o dobrze funkcjonującą i wydajną energetykę przydomową. Te sprzęty i akcesoria z pewnością Ci na to pozwolą.

 

Nasze wybrane marki producentów w regionie mazowieckim

Hurtownie należące do Grupy Instal-Konsorcjum w regionie mazowieckim, oferują najlepsze możliwe sprzęty i akcesoria, dzięki którym zapewnisz sobie i swoim bliskim wysoki komfort życia. Pełna gama asortymentowa znajduje się na stronie  ik.pl, w zakładce PRODUKTY.

 

 • MAGNAPLAST — firma należąca do niemieckiego holdingu, która jest liderem w branży systemów kanalizacyjnych i w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

 • VAILLANT — od 1874 roku zajmuje się dostarczaniem urządzeń grzewczych i wentylacyjnych. Jest to firma rodzinna – światowy lider w swojej branży.

 • CONCEPT — firma należąca do grupy EDT, oferująca sprzęty grzewcze i sanitarne. Wszystkie produkty, które produkuje mają wysoką jakość i zapewniają komfort. Na rynku instalacyjnym znana jest od 45 lat.

 • PURMO — siedziba tej firmy znajduje się w Helsinkach, a jej działalność rozpoczęła się w 1953 roku. Marka ta stawia na komfort, czego dowodem jest to, że dostarcza na rynek instalacyjny jedne z najlepszych rozwiązań.

 • TECE — działa od 30 lat i oferuje systemy instalacyjne i sanitarne. TECE jest firmą rodzinną.

 • DE DIETRICH — spełnia najwyższe wymagania swoich klientów, dostarczając na rynek wysokiej jakości produkty od 1648 roku. Firmie tej zaufało już szerokie grono klientów.

 • QIK — zadowala swoich klientów prawie od 20 lat. Jest to marka własna Grupy Instal-Konsorcjum. Oferuje komponenty i instalacja grzewcze.

 • GEBERIT — oferuje znane na całym świecie produkty sanitarne, będące jednymi z najlepszych z tej branży na rynku.

 • JUNKERS (BOSCH) produkuje urządzenia dla klientów detalicznych i przemysłowych, należące do branży grzewczej.

 • SANHA — jeden z liderów w branży wodnej, klimatyzacyjnej i grzewczej. Produkty te oferują najwyższy komfort w placówkach firmowych i prywatnych domach.

 • IMMERGAS — produkty tej firmy znajdą swoje zastosowanie w domach i placówkach firmowych. Oferuje głównie urządzenia grzewcze.

 • KERMI — w ofercie tej firmy znajdziesz urządzenia grzewcze, jak i prysznice. Firma ta należy do grupy Arbonia AG.

 • NIBE-BIAWAR oferta tej firmy dotyczy urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i instalacyjnych.

 • VITECO — produkuje urządzenia oparte o odnawialne źródła energii. Dodatkowo stawia na systemowe rozwiązania, więc sprzęty te pozwalają czerpać z ekologicznych rozwiązań.

 • TERMET — polski lider w branży grzewczej. Oferuje podgrzewacze wodne, kotły i o wiele więcej urządzeń, które działają w oparciu o odnawialne źródła energii.

 • ARISTON — produkty tej firmy charakteryzują się eleganckim, włoskim designem. Ariston oferuje produkty grzewcze i urządzenia do podgrzewania wody.

 • WILO — firma będąca partnerem BVB oraz producentem pomp ciepła i systemów pompowych. Można je wykorzystywać w instalacjach chłodniczych, sanitarnych, klimatyzacyjnych i grzewczych.

 • BERETTA — jeden z największych liderów zajmujących się urządzeniami grzewczymi i klimatyzacyjnymi. Beretta należy do grupy Riello. W jej ofercie znajdziesz pompy ciepła, kotły kondensacyjne i klimatyzację.

 • GAVIA — firma ta przedstawia w swojej ofercie wysokiej jakości grzejniki aluminiowe wykorzystywane m.in. w instalacjach wodnych

  ...i wiele innych marek, o których więcej możesz dowiedzieć się w sekcji strefa marek.

 

PROMOCJE

Hurtownie należąca do Grupy Instal-Konsorcjum w regionie mazowieckim, zachęcają do skorzystania z promocji, które oferowane są cyklicznie. Masz do nich dostęp na bieżąco w tym miejscu

 

BAZA WIEDZY

 

 

Dlaczego warto wybrać Grupę Instal-Konsorcjum z regionu mazowieckiego?

 

Grupa Instal-Konsorcjum należy do największej na świecie organizacji handlu hurtowego – EDT BmbH. To jedna z wielu zalet, którą możemy się z Tobą podzielić, ale nie tylko. Dodatkowo:

 • Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku instalacyjnym, dzięki temu, że jesteśmy na rynku od ponad 25 lat,
 • Możesz przystąpić do stworzonego przez nas  Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK);
 • Dajemy dostęp do programu ParterCarLeas, gdzie możesz wymienić zebrane punkty na raty leasingowe za swój samochód,
 •  Umożliwiamy dostęp do nowoczesnego katalogu produktów online,
 • Pragniemy dzielić się z naszymi Partnerami specjalnymi akcjami i promocjami,
 • Posiadamy aż 700 tys. produktów z branży urządzeń instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych,
 • Możesz szkolić się w naszej Akademii IK dla Profesjonalistów;
 • Zrzeszamy ponad 300 dostawców z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej,
 • Wybrany towar zamówisz od ręki w magazynie centralnym IK i w 150 lokalizacjach GIK,
 • Stanowimy największą Grupę Hurtowni instalacyjnych w granicach naszego kraju,
 • nasz zespół składa się z samych doświadczonych osób, pracujących w naszych szeregach od kilkunastu lat. 
 
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 
 
 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-mazowsze@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie mazowieckim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!