Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION LUBUSKI

Kim jesteśmy

Grupa Instal-Konsorcjum jest częścią EDT GmbH — międzynarodowego holdingu, który jest największą światową organizacją zajmującą się handlem hurtowym. Obecnie udziałowcami organizacji jest ponad 1000 hurtowni instalacyjnych. 

Grupa Instal-Konsorcjum zrzesza na ten moment 31 hurtowni, które oferują Instalatorom i Serwisantom oraz firmom budowlanym asortyment z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej. Na terenie kraju posiadamy 150 placówek, które posiadają własne magazyny, a w regionie lubuskim jest aż 9 Hurtowni, które oferują wysokiej jakości produkty godne polecenia. 

Nie da się ukryć, że GIK jest największą w Polsce siecią hurtowni zajmujących się branżami: grzewczą, instalacyjną oraz sanitarną. Naszymi flagowymi produktami są pompy ciepła, rekuperatory, kotły i piece gazowe, a także uzdatniacze wody. W ofercie Hurtowni Instal-Konsorcjum można nabyć także inne akcesoria z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej. Warto podkreślić, że Grupa Instal-Konosrcjum posiada najbogatszą ofertę produktów instancyjnych w Polsce. 


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie lubuskim a w razie pytań - napisz do nas. 

 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie lubuskim i wybierz swojego dostawcę

Instalatorzy i serwisanci działający na terenie regionu lubuskiego szukający sprawdzonych rozwiązań instalacyjnych, powinni zgłosić się do Hurtowni, które wchodzą w skład Grupy Instal-Konsorcjum. W naszych placówkach bez problemu nabędą pompy ciepła, rekuperatory czy kotły gazowe i elektryczne oraz wszelkie akcesoria grzewcze, instalacyjne czy sanitarne. Jeżeli szukasz wysokiej jakości produktów, koniecznie odwiedź jedną z Hurtowni z regionu lubuskiego: 

Pompy ciepła w regionie lubuskim

Osoby mieszkające w regionie lubuskim lub okolicach, którym zależy na wysokiej jakości pompach ciepła, powinni sprawdzić ofertę Grupy Instal-Konsorcjum. Posiadamy bowiem największą ilość wysokiej jakości pomp ciepła. Urządzenia te do pracy wykorzystują odnawialne źródła energii, dzięki czemu są ekologiczne i bardzo efektywne. Instal-Konsorcjum w regionie lubuskim posiada dla Instalatorów oraz Serwisantów wysokiej jakości pompy ciepła powietrzne, pompy ciepła gruntowe oraz pompy ciepła wodne. Każdy z modeli jest w stanie ogrzać powietrze w domu, a jeśli wybierze się odpowiednie urządzenie, można będzie przygotować także ciepłą wodę użytkową. 

Wybierając nasze pompy ciepła, można mieć pewność, że uda się ograniczyć deo minimum koszty ogrzewania domu i c.w.u., co nie jest bez znaczenia przy kolejnych wzrostach cen gazu i energii elektrycznej. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pomp ciepła od najlepszych producentów, zajrzyj na stronę ik.pl, gdzie znajdziesz wiele wysokiej klasy urządzeń. 

Gorzów Wielkopolski     Gubin     Nowa Sól     Słubice     Świebodzin     Zielona Góra     Żagań

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie lubuskim

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest systemem, który coraz chętniej montowany jest w naszych domach, szczególnie jeśli noszą one miano energooszczędnych lub pasywnych. Rekuperatory, które oferują Hurtownie Instal-Konsorcjum z regionu lubuskiego to doskonałe rozwiązanie dla Klientów, którym zależy na energooszczędnych i wydajnych systemach, działających bez zarzutu przez wiele lat. 

Chcesz uzyskać jak najwięcej cennych informacji na temat rekuperacji i oferty GIK, które pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję dotyczącą zakupu? Zgłoś się do naszych fachowców pracujących w regionie lubuskim. Zapoznaj się także z bogatą ofertą rekuperatorów dostępną na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam zarówno same urządzenia, jak i osprzęt oraz akcesoria potrzebne do prawidłowej instalacji i pracy rekuperacji.

Gorzów Wielkopolski     Gubin     Nowa Sól     Słubice     Świebodzin     Zielona Góra     Żagań

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie lubuskim - kategorie produktów:

Monterzy i serwisanci, którzy działają w regionie lubuskim i chcą skorzystać z oferty produktowej Hurtowni Instal-Konsorcjum działających na tym terenie, powinny zapoznać się z poniższą listą kategorii: 

 1. Pompy ciepła — tutaj Instalatorzy i Klienci mogą znaleźć urządzenia pochodzące od liderów w zakresie produkcji pomp ciepła. Kategoria obejmuje zarówno pompy ciepła powietrzne, gruntowe, jak i wodne. Dzięki nim użytkownik będzie w stanie stworzyć komfortowe środowisko w domu i jednocześnie zaoszczędzić na rachunkach. 
 2. Rekuperatory — kategoria ta skrywa w sobie wysokiej jakości urządzenia i akcesoria niezbędne do ich prawidłowego montażu i późniejszej eksploatacji. Dzięki nim wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła będzie bezpieczna przez wiele lat. 
 3. Kotły — miejsce stworzone dla osób, które poszukują kotłów gazowych jedno- i dwufunkcyjnych, pieców olejowych lub elektrycznych, a także tych na paliwa stałe, od najlepszych producentów na rynku grzewczym. Oprócz urządzeń znaleźć tutaj można także wszelkie akcesoria niezbędne do prawidłowej instalacji poszczególnych urządzeń. 
 4. Instalacje — w tej kategorii znalazły się najwyższej jakości armatury gazowe, kontrolno-pomiarowe oraz wodne, które pozwalają stworzyć wysokiej jakości instalacje niezbędne w każdym budynku. Miejsce to skrywa również ofertę pomp do wody, a także wszelkich akcesoriów, które są niezbędne do prawidłowego montażu poszczególnych układów. 
 5. Ogrzewanie — tutaj można znaleźć pompy ciepła pochodzące od najlepszych na rynku producentów, które ogrzewają nie tylko powietrze, ale także ciepłą wodę użytkową. Kategoria ta skrywa również w sobie wszelkie urządzenia, które są potrzebne do wykonania systemów ogrzewania, np. kotły olejowe, elektryczne, gazowe, czy na paliwa stałe. 
 6. Klimatyzacja i wentylacja — kategoria ta obejmuje wysokiej klasy rekuperatory, które pochodzą od liderów na rynku rozwiązań związanych z wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła. Można tutaj znaleźć także wszystkie elementy potrzebne do stworzenia instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, która przez wiele lat będzie działała bez zarzutu. 
 7. Uzdatnianie wody — skumulowaliśmy tutaj wszystkie urządzenia, które pozwalają stworzyć instalację uzdatniającą wodę. Oferta obejmuje nie tylko wysokiej jakości urządzenia wspomagające uzdatnianie wody, ale również niezwykle ważne odmulacze i magnetyzery. 
 8. Fotowoltaika — zebraliśmy tutaj wysokiej jakości systemy fotowoltaiczne oraz akcesoria, które są niezbędne do ich prawidłowego montażu i bezawaryjnej pracy. 
 9. Artykuły sanitarne — tutaj znaleźć można  armaturę kuchenną, sanitarną oraz wszystkie elementy potrzebne w łazience i kuchni. Dzięki produktom oferowanym w tej kategorii możliwe jest stworzenie funkcjonalnych wnętrz. 
 10. Sieci zewnętrzne — dzięki akcesoriom, które umieszczono w tej kategorii, Instalatorzy będą mogli bez problemu wykonać kanalizacje wewnętrzne oraz oczyszczalnie ścieków. 
 11. Energetyka — w tej kategorii umieściliśmy rury osłonowe pochodzące od najlepszych producentów, a także akcesoria, które są niezbędne do ich prawidłowego montażu. 

Hurtownie, które wchodzą w składy grupy Insal-Konsorcjum z regionu lubuskiego dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nie produkty pochodziły tylko i wyłącznie od liderów z branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej, którzy swoje siedziby mają nie tylko w Polsce, ale również poza jego granicami. 

Asortyment, który można znaleźć w ofercie GIK warto śledzić na bieżąco na ik.pl, w zakładce PRODUKTY

Nasze wybrane marki producentów w regionie lubuskim

 •  
 • MAGNAPLAST — oferuje Klientom najwyższej jakości asortyment. Wszystko za sprawą wysokiej klasy surowców, które producent pozyskuje od najlepszych na świecie dostawców. 

 • VAILLANT — firma posiadająca ogromne doświadczenie. Od pierwszych chwil istnienia po dziś dzień, przedsiębiorstwo prowadzone jest przez rodzinę, która dokłada wszelkich starań, aby produkty trafiające na rynek, były jak najwyższej jakości. W ofercie marki można znaleźć asortyment potrzebny do stworzenia efektywnego ogrzewanie i wentylacji. VAILLANT uznawany jest za lidera na rynku we wspomnianym zakresie. 

 • CONCEPT — marka należąca do EDT, holdingu, którego udziałowcem jest GIK. Marka znana jest na rynku od ponad 45 lat i od pierwszych chwil istnienia oferuje Klientom wysokiej jakości asortyment potrzebny do wykonania wszelkich instalacji grzewczych i sanitarnych, bez których funkcjonowanie w domach nie byłoby możliwe. 

 • PURMO — Klienci mogą liczyć na wysokiej jakość rozwiązania, które pozwolą im stworzyć komfortowe wnętrza. Firma należy do koncernu Purmo Group, który swoją siedzibę ma w Helsinkach. 

 • TECE — rodzinna firma oferują systemy instalacyjne i sanitarne, która ponad wszystko szanuje zdanie swoich Klientów. 

 • DE DIETRICH —przedsiębiorstwo będące częścią Grupy BDR Thermea. W ofercie marki można znaleźć wysokiej jakości kotły gazowe kondensacyjne oraz pompy ciepła. 

 • QIK — marka, którą Grupa Instal-Konsorcjm założyła z myślą o swoich Klientach. Jej początki sięgają 2003 roku. Nazwa marki to skrót od hasła Quality of Instal-Konsrocjum, które ma być dowodem na to, że oferowany przez markę asortyment jest najwyższej jakości. 

 • GEBERIT — marka oferuje systemy instalacyjne, wodociągowe i sanitarne oraz wysokiej jakości ceramikę i wyposażenie łazienek. Marka znana jest na całym świecie, gdzie z powodzeniem sprzedaje swoje produkty. 

 • JUNKERS (BOSCH) — marka, która specjalizuje się w produkcji asortymentu z zakresu techniki grzewczej. Produkty firmy mogą nabyć zarówno Klienci detaliczni, jak i przemysłowi. 

 • SANHA — dzięki asortymentowi tej firmy możliwe jest stworzenie instalacji wodnych, gazowych, klimatyzacyjnych i ogrzewania. 

 • IMMERGAS — wysokiej jakości rozwiązania grzewcze to znak rozpoznawczy marki. Można je stosować nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w innych budynkach. 

 • KERMI — przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją urządzeń i akcesoriów z zakresu techniki grzewczej oraz tworzenie wysokiej jakości pryszniców. Firma jest częścią grupy Arbonia AG. 

 • NIBE-BIAWAR — firma oferuje Klientom urządzenia i asortyment pozwalające stworzyć efektywną i bezpieczną wentylację, klimatyzację, ogrzewanie i wszelkie instalacje potrzebne w budynku. 

 • VITECO — rozwiązania, które oferowane są przez markę, oparto na odnawialnych źródłach energii. Każde proponowane urządzenie pozwala stworzyć ekologiczne źródło ciepła, a także energii. 

 • TERMET — oferta producenta obejmuje m.in.; kotły gazowe, podgrzewcze do wody oraz rozwiązania, których działanie oparto na odnawialnych źródłach energii. Marka jest jednym z liderów na polskim rynku. 

 • ARISTON — globalny producent, który jest specjalistą w zakresie asortymentu grzewczego oraz podgrzewaczy do wody. Marka rozpoznawalna jest nie tylko ze względu na charakterystyczny, włoski design produktów, ale również dzięki wysokiej jakości i zaawansowanej technologii oferowanych produktów. 

 • WILO — w ofercie producenta można znaleźć zarówno pompy ciepła wysokiej jakości, jak i systemy pompowe, które wykorzystuje się do stworzenia instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, grzewczych i sanitarnych. Marka jest udziałowcem BVB. 

 • BERETTA — firma oferuje Klientom wysokiej jakości pompy ciepła oraz gazowe piece kondensacyjne. W ofercie można także znaleźć niezawodne klimatyzacje. Marka należy do grupy Riello — cenionego na świecie potentata w zakresie produkcji klimatyzacji i urządzeń grzewczych. 

 • GAVIA — marka oferuje najwyższej klasy grzejniki aluminiowe, które są niezawodne podczas pracy z instalacjami wodnymi, a także centralnym ogrzewaniem. Doskonale sprawdzają się zarówno w systemach otwartych, jak i zamkniętych. 

…a także wielu innych godnych uwagi producentów, o których więcej piszemy w sekcji strefa marek

 

PROMOCJE

Hurtownie należące do Grupy Instal-Konsosrcjum z regiony lubuskiego starają się, aby dołączający do nich Partnerzy mogli cieszyć się 100% zadowoleniem. W związku z tym regularnie organizują promocje, które mają sprawić, że Instalatorzy poczują się docenieni. Zachęcamy do śledzenia zakładki PROMOCJE I NOWOŚCI, gdzie znajdziecie wszelkie informacje o atrakcyjnych ofertach Hurtowni.

 

BAZA WIEDZY — te informacje na pewno Cię zainteresują 

 

 

Korzyści ze współpracy z Grupą Instal-Konsrocjum z regionu lubuskiego 

Osoby, które nawiązały współpracę z Grupą Instal-Konsorcjum z regionu lubuskiego przyznają nam rację, że posiada ona wiele atutów. Jeżeli jeszcze do nas nie dołączyłeś, mamy nadzieję, że poniższe korzyści sprawią, iż chętnie skorzystasz z naszej oferty. Poniższe korzyści z pewnością sprawią, że praca stanie się dla Ciebie przyjemnością: 

 • możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników — Grupa Instal-Konsorcjum istnieje od 1995, a średni staż każdego naszego pracownika to kilkanaście lat. 
 • Program Partnerski Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK), z którego może skorzystać każdy nasz Partner. 
 • nowoczesny katalog produktów online. Zabraliśmy w nim ponad 700 tysięcy pozycji, w skład których wchodzą urządzenia i akcesoria z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej. 
 • program PartnerCarLeas, który pozwala na wymianę zdobytych przez Partnera punktów PIK na raty leasingowe za jego samochód. 
 • możliwość wzięcia udziału w Akademii IK dla Profesjonalistów — w miejscu tym Partnerzy znajdą wiele szkoleń, które z pewnością ułatwią im codzienną pracę i pozwolą zapoznać się z nowościami dostępnymi na rynku. 
 • wiele promocji i akcji specjalnych, które przygotowujemy z myślą o zadowoleniu naszych Partnerów. 
 • współpraca z ponad 300 dostawcami specjalizującymi się w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, która pozwala nam na stworzenie bogatej oferty urządzeń i akcesoriów ze wspomnianego zakresu. 
 • dostęp do specjalnej oferty, która przeznaczona jest TYLKO Partnerom współpracującym z IK. 
 • możliwość nawiązania owocnej współpracy z podmiotem, który tworzy jedną z największych w kraju sieci dystrybucyjnych, zajmujących się sprzedażą w branży grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, instalacyjnej i sanitarnej. IK współpracuje z ponad 150 hurtowniami, które posiadają magazyny rozproszone po całej Polsce. Grupa Instal-Konsorcjum (w skrócie GIK) posiada także własny magazyn centralny, dzięki czemu zamówiony przez Instalatorów lub Serwisantów mogą oni otrzymać praktycznie od ręki. 
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt

 

 

 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-lubuski@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie lubuskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!