Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

 

Szeroko rozbudowana znana firma Instal-Konsorcjum, to firma, która powstała po to, aby połączyć kilkadziesiąt współpracujących hurtowni na terenie całego kraju. Dzięki temu dzisiaj na terenie świętokrzyskim nasi klienci są w stanie znaleźć niedaleko zlokalizowane placówki, oferujące bogatą ofertę urządzeń związanych z branżą sanitarną, grzewczą, a także instalacyjną. Cała grupa Instal-Konsorcjum dba wysoką jakość oferowanych usług. Dzięki stałej współpracy IK Zrzesza dzisiaj aż 31 hurtowni instalacyjnych, dzięki czemu powstało aż 150 punktów dystrybucyjnych.


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie świętokrzyskim a w razie pytań - napisz do nas. 

Gdzie w regionie świętokrzyskim można znaleźć hurtownie należące do grupy Instal-Konsorcjum?

Wielu naszych klientów bardzo często zastanawia się nad tym, gdzie w regionie świętokrzyskim znajdą najbliżej położoną placówkę, która wykona dla nich usługę. Jeżeli należysz do tego grona, to mamy dla Ciebie dobrą informację. Przygotowaliśmy spis placówek, które dotyczą Twojego regionu. Zjedź poniżej i zapoznaj się z naszymi propozycjami, które z pewnością ułatwią Ci poszukiwania.

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie świętokrzyskim i wybierz swojego dostawcę:

Pompy ciepła w regionie świętokrzyskim

Coraz więcej klientów chętniej sięga po nowoczesne systemy ogrzewania przy budowie własnych domów prywatnych lub budynków firmowych. Jednym z takich rozwiązań okazują się pompy ciepła, które z powodzeniem zakupisz terenie świętokrzyskim w naszej firmie Instal-Konsorcjum. Pompy cieplne to urządzenia, które starają się efektywnie wykorzystywać energię cieplną pobieraną z terenu, na którym zbudowany został budynek. Dzięki temu urządzenia te są niezwykle ekologiczne i pozwalają na naturalne pozyskiwanie energii bez negatywnego wpływu na środowisko. Pompy cieplne są tanie i nie wymagają dużych nakładów finansowych przy instalacji.

Busko Zdrój     Jędrzejów     Kazimierza Wielka     Kielce     Pińczów     Skarżysko-Kamienna     Staszów     Włoszczowa

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie świętokrzyskim

Jeżeli rozważasz wybudowanie nowego budynku na terenie świętokrzyskim, koniecznie przemyśl stworzenie budynku energooszczędnego, który będzie składał się z pomieszczeń wypełnionych powietrzem o wysokiej jakości. Okazuje się, że niezbędnym urządzeniem, które pozwala na taką budowę są rekuperatory, które znajdziesz w ofercie naszej grupy Instal-Konsorcjum. Po więcej informacji, zapraszamy na stronę. Wystarczy, że klikniesz w ten link – https://ik.pl/produkty/rekuperatory~c2830588

Busko Zdrój     Jędrzejów     Kazimierza Wielka     Kielce     Pińczów     Skarżysko-Kamienna     Staszów     Włoszczowa

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie świętokrzyskim - kategorie produktów:

Prowadząc Hurtownię Instal-Konsorcjum w regionie świętokrzyskim, zdążyliśmy zapoznać się z tym, czego oczekują od nas nasi klienci. Dzięki temu udało nam się stworzyć bogatą ofertę produktów, które pozwalają na swobodne wyposażenie firm montażowych czy serwisowych. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych propozycji:

 1. Pompy ciepła – ogrzewanie eko, dla tych którzy cenią naturalne rozwiązania grzewcze.
 2. Rekuperatory – zadbają o wysoką jakość powietrza w Twoim domu.
 3. Kotły – dwufunkcyjne, jednofunkcyjne, gazowe i wiele innych. 
 4. Instalacje  jeżeli szukasz działu wyposażonego w profesjonalną armaturę wodną gazową lub kontrolno-pomiarową, to znajdziesz ją w zakładce „Instalacje” na naszej stronie. Oprócz tego możesz dobrać tam także potrzebne części do montażu.
 5. Ogrzewanie   dział związany z ogrzewaniem powstał po to, abyśmy mogli zaprezentować dostępne u nas kotły kondensacyjne, gazowe, pomy ciepła oraz wiele innych urządzeń z podobnej kategorii. W miejscu tym znajdziesz również potrzebne części do montażu, dzięki którym stworzyć trwałą instalację.
 6. Klimatyzacja i wentylacja   dla wymagających klientów staramy się dobierać najlepsze urządzenia. Dzięki temu w kategorii sprzętów służących do sterowania jakością powietrza w pomieszczeniach, możemy zaproponować rekuperatory oraz klimatyzatory.
 7. Uzdatnianie wody  jeżeli poszukujesz profesjonalnych i tanich narzędzi służących do oczyszczania wody, która następnie będzie przeznaczona do użytku, to zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, w której możemy zaproponować Ci profesjonalne odmulacze oraz magnetyzery.
 8. Fotowoltaika  rozważasz przeniesienie się na odnawialne źródła energii, pochodzące z energii słonecznej? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię możliwość stworzenia własnego systemu fotowoltaicznego. Koniecznie zajrzyj do zakładki fotowoltaika, w której znajdziesz wszystkie niezbędne produkty.
 9. Artykuły sanitarne     w wielu miejscach koniecznością jest zapewnienie przestrzeni sanitarnej oraz kuchennej. Jeżeli szukasz elementów, które pozwolą Ci na ich stworzenie, zapoznaj się z naszą ofertą, w której posiadamy także atrakcyjne meble łazienkowe.
 10. Sieci zewnętrzne    jeżeli interesuje Cię stworzenie przydomowej oczyszczalni ścieków, koniecznie zapoznaj się z ofertą produktów dostępnych w kategorii „sieci zewnętrzne”.
 11. Energetyka     jeżeli interesuje Cię samodzielna organizacja kwestii energetyki, to koniecznie zajrzyj do naszego działu. Znajdziesz w nim wszystkie potrzebne akcesoria, pozwalające na lepszą organizację i instalację energetyczną.

 

Nasze wybrane marki producentów w regionie świętokrzyskim

 

 

Jeżeli zależy Ci na zakupie sprzętu najwyższej jakości czy akcesoriów, które z pewnością przydadzą Ci się do stworzenia różnorodnych instalacji, koniecznie zapoznaj się z ofertą hurtowni w rejonie świętokrzyskim, stanowiącej ważny element grupy Instal-Konsorcjum. Dokładna oferta wszystkich produktów znajduje się na stronie ik.pl w zakładce PRODUKTY.

 

Poniżej lista zaufanych producentów oferujących swoje produkty na terenie świętokrzyskim:

 • MAGNAPLASTniemiecki producent tworzący systemy kanalizacyjne o światowej jakości.
 • VAILLANTglobalny lider dostarczający urządzenia dylatacyjne oraz grzewcze to 1874 roku.
 • CONCEPT – ceniona firma z 45 - letnim stażem należąca do grupy EDT, zajmuje się dostarczaniem urządzeń sanitarnych oraz grzewczych.
 • PURMOfirma z główną siedzibą znajdującą się w Helsinkach, pracująca 1953 roku, codziennie dostarcza na rynek nowe rozwiązania zapewniające doskonały komfort.
 • TECEceniona firma rodzinna zajmujące się dystrybucją systemów sanitarnych oraz instalacyjnych od 30 lat.
 • DE DIETRICHszanowana firma wyposażeniowa, dostarczająca produktów najwyższej jakości już od 1648 roku.
 • QIKfirma z 18-letnią działalnością, stworzona jako marka własna grupy Instal-Konsorcjum. Producent oferuje instalacje oraz komponenty grzewcze wysokiej jakości.
 •  GEBERITpowszechnie znany producent produktów sanitarnych o wysokiej jakości.
 • JUNKERS (BOSCH) firma udostępniające klientom produkty z branży grzewczej, oferuje także elementy dla klientów detalicznych oraz tych, którzy planują zastosować je w dziedzinie przemysłowej.
 • SANHAznany ze producent prowadzący sprzedaż elementów z branży grzewczej, klimatyzacyjnej oraz wodnej.
 • IMMERGASfirma produkująca wysokiej jakości urządzenia grzewcze, które wykorzystywane są w firmowych placówkach oraz domowych przestrzeniach.
 • KERMI – lider tworzący prysznice oraz urządzenia z branży grzewczej, należący do grupy Arbonia AG.
 • NIBE-BIAWARceniony producent szerokiej gamy produktów klimatyzacyjnych, instalacyjnych, a także wentylacyjnych.
 • VITECO producent stawiający na ekologiczne podejście do produkcji, tworzący urządzenia starające się korzystać z energii pochodzącej z odnawialnych źródeł.
 • TEREMETproducent oferujący kotły oraz podgrzewacze wodne, pracujące przy wykorzystaniu odnawialnego źródła energii. Lider na terenie Polski.
 • ARISTONmarka oferująca szeroką ofertę produktów przeznaczonych do podgrzewania wody.
 • WILOceniony producent pomp ciepła oraz systemów pompowych. Urządzenia tego producenta stanowią ważny element w innych instalacjach sanitarnych, grzewczych, chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.
 • BERETTAświatowy lider produkujący urządzenia grzewcze oraz klimatyzacyjne, oferujący gazowe kotły kondensacyjne, pompy ciepła oraz klimatyzację.
 • GAVIAproducent oferujący aluminiowe grzejniki wykorzystywane w zamkniętym oraz otwartym systemie centralnego ogrzewania.

 

...i wiele innych marek, o których więcej możesz dowiedzieć się w sekcji strefa marek.

 

PROMOCJE

Wszystkich klientów na terenie regionu świętokrzyskiego zachęcamy do regularnego sprawdzania ofert promocyjnych dostępnych w naszych sklepach – w tym miejscu

 

BAZA WIEDZY

 

 

Dlaczego warto wybrać Grupę Instal-Konsorcjum z regionu świętokrzyskiego?

Instal-Konsorcjum -konsorcjum To firma, która od lat jest częścią większej organizacji handlu hurtowego EDT BmbH, Dzięki czemu doskonale radzimy sobie z dystrybucją naszych produktów. Dla klientów zainteresowanych naszą działalnością przygotowaliśmy krótką charakterystykę naszej firmy.

 • Jesteśmy firmą pracującą na rynku od ponad 25 lat, dzięki czemu mamy zebrane doświadczenie pozwalające nam na lepszą komunikację z klientami.
 • Dla naszych klientów mamy specjalną możliwość przystąpienia do naszego autorskiego Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum.
 • Umożliwiamy skorzystanie z programu ParterCarLeas, Który sprawia, że nasi klienci mają szansę wymienić swoje punkty na raty leasingowe.
 • Ułatwiamy klientom dostęp do informacji, dlatego stworzyliśmy katalog online.
 • Dbamy o szeroki dostęp do różnorodnych produktów związanych ze urządzeniami sanitarnymi, grzewczymi i instalacyjnymi, dlatego w naszym asortymencie znajdzie się ponad 700 tys. produktów.
 • Dbamy także o różnorodność Naszych ofert, dlatego współpracujemy z ponad 300 dostawcami.
 • Nasza firma to największa grupa hurtowni Instalacyjnych w Polsce.
 • Tworząc zespół do pracy, skupiliśmy się na tym, aby każda osoba posiadała doświadczenie i potrafiła odpowiednio pokierować klientów w wyborze.
 • Klienci mogą bezpośrednio zakupić potrzebne elementy w ponad 150 lokalizacjach, a także w centralnym magazynie.

 

 
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 
 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-swietokrzyski@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie świętokrzyskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!