Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION PODKARPACKI

Instal-Konsorcjum to rozbudowana firma, która powstała lata temu z myślą o stworzeniu szeroko pojętej współpracy między hurtowniami na terenie całej Polski. Dzięki temu dzisiaj Instal-Konsorcjum zrzesza aż 31 hurtowni instalacyjnych, które na co dzień zajmują się dystrybucją wysokiej jakość sprzętu dostępnego w ofercie. Dzięki temu w regionie podkarpackim nasi klienci są w stanie sprawnie zlokalizować niedaleko zlokalizowane hurtownie, oferujące produkty związane z branżą grzewczą, sanitarną oraz Instalacyjną.

 


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie podkarpackim a w razie pytań - napisz do nas. 

Gdzie w regionie podkarpackim można znaleźć hurtownie należące do grupy Instal-Konsorcjum?

Gdzie w regionie podkarpackim znajduje się hurtownia należąca do grupy Instal-Konsorcjum, która byłaby dla Ciebie najlepsza pod względem lokalizacji? Jeżeli zastanawiasz się nad tą kwestią, to koniecznie zjedź niżej i zapoznaj się z przygotowanym przez nas spisem placówek. Dzięki dostępie do informacji szybko dowiesz się, gdzie pracują nasi dostawcy.

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie podkarpackim i wybierz swojego dostawcę:

Pompy ciepła w regionie podkarpackim

Dla klientów z regionu podkarpackiego mamy idealne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, które może zastąpić dotychczasowe systemy ogrzewania. Naszą nowoczesną propozycją są wydajne pompy cieplne, których praca opiera się na wykorzystywaniu energii pochodzącej z otoczenia, na którym umieszczony jest budynek. Wyjątkowość pomp ciepłych sprowadza się do tego, że są one niezwykle wydajne i ekologiczne, a przy tym stosunkowo tanie. To świetne rozwiązanie, które można zastosować w prywatnym domu, a także w budynku firmowym. Ich działanie jest zgodne ze środowiskiem, dzięki czemu nie szkodzą otoczeniu.

Dębica     Krosno     Mielec     Rzeszów     Stalowa Wola

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie podkarpackim

Nowocześnie powstające budynki, są tworzone z myślą o energooszczędności, a także o jakościowym powietrzu. Dlatego właśnie coraz więcej osób stawia na rekuperację. W naszej grupie Instal-Konsorcjum udostępniamy wysokiej jakości rekuperatory, które możesz kupić na terenie Podkarpacia. Są to urządzenia pochodzące od najlepszych producentów, dlatego z powodzeniem możesz wybierać wśród nich najlepsze oferty dostępne na naszej stronie. Wystarczy, że klikniesz w ten link – https://ik.pl/produkty/rekuperatory~c2830588

Dębica     Krosno     Mielec     Rzeszów     Stalowa Wola

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie podkarpackim - kategorie produktów:

W naszej ofercie mamy propozycje dla każdego, kto zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych firm montażowych, instalacyjnych czy serwisowych. Doskonale wiemy, że nasi klienci oczekują szerokiej gamy produktów i usług, dlatego w naszej Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie podkarpackim można znaleźć u nas:

 1. Pompy ciepła
 2. Rekuperatory
 3. Kotły
 4. Instalacje dla klientów, którzy pragną zakupić wysokiej jakości armaturę wodną gazową lub kontrolno-pomiarową oraz elementy potrzebne do jej montażu, dział „Instalacje” będzie idealnym miejscem do wyboru.
 5. Ogrzewanie    jeżeli interesują Cię pompy ciepła, kotły gazowe czy kotły kondensacyjne, to dział „Ogrzewanie” z pewnością Cię zaciekawi. Mamy tam także ofertę dodatkowych akcesoriów koniecznych do montażu.
 6. Klimatyzacja i wentylacja  najlepszej jakości powietrze w pomieszczeniach wymaga odpowiedniej kontroli jego przepływu. Zadaniem zadbania o najwyższy poziom parametrów zajmują się rekuperatory. Znajdziesz je w tym dziale wraz z atrakcyjną ofertą klimatyzacji.
 7. Uzdatnianie wody   woda wysokiej jakości, zdatna do picia, to podstawowy element w każdym miejscu. Dlatego w ofercie naszego sklepu możesz zakupić profesjonalne magnetyzery oraz odmulacze, które oczyszczą wodę.
 8. Fotowoltaika    dzięki fotowoltaice wielu naszych klientów zdążyło już zaoszczędzić spore pieniądze na opłatach za rachunki. Jeżeli zastanawiasz się nad własnym systemem fotowoltaicznym, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której posiadamy niezbędne elementy do stworzenia całej konstrukcji.
 9. Artykuły sanitarne   w tej zakładce przedstawiamy profesjonalne elementy niezbędne do stworzenia przestrzeni sanitarnej oraz kuchennej. Posiadamy także specjalne meble łazienkowe, które pozwolą Ci na estetyczne urządzenie łazienki.
 10. Sieci zewnętrzne   jeżeli planujesz stworzenie zewnętrznej sieci w postaci własnej przydomowej oczyszczalni ścieków, to w sekcji „sieci zewnętrzne” znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do jej budowy.
 11. Energetyka   kategoria „energetyka” składa się z ofert produktów związanych z dbaniem o własną energetykę.

Wszelkie hurtownie tworzące grupę Instal-Konsorcjum, które znajdują się w regionie podkarpackim, to miejsca oferujące urządzenia najwyższej jakości, które pochodzą od producentów znanych na całym świecie. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie znajdują się na stronie ik.pl w odpowiedniej zakładce  PRODUKTY.

Nasze wybrane marki producentów w regionie podkarpackim

 

 

Oto lista wybranych przez nas marek producentów, które spotkasz w regionie podkarpackim:

 • MAGNAPLASTświatowy lider tworzący systemy kanalizacyjne pochodzące od niemieckiego producenta.
 • VAILLANT – ceniony producent wywodzący się nam z rodzinnej działalności, dostarczający wysokiej jakości urządzeń grzewczych i wentylacyjnych.
 • CONCEPTznajdująca się na rynku od 45 lat ceniona firma należąca do grupy EDT, To producent dostarczający urządzeń grzewczych oraz sanitarnych.
 • PURMO – firma znana i ceniona pod względem zapewnienia komfortu w oferowanych produktach. Producenci pracujący od 1953 roku z główną siedzibą w Helsinkach.
 • TECEfirma z branży systemów sanitarnych i instalacyjnych, stworzona przez rodzinną działalność, funkcjonująca od koło 30 lat.
 • DE DIETRICHszeroko ceniona firma spełniająca wymagania klientów już od 1648 roku, dostarcza różnorodne produkty z wielu branż wyposażeniowych.
 • QIKfirma znajdująca się na rynku od 18 lat to specjalna marka własna grupy Instal-Konsorcjum, oferująca instalacje grzewcze.
 • GEBERITpopularna i ceniona firma o globalnym zasięgu, ceniona ze względu na szeroką gamę produktów sanitarnych.
 • JUNKERS (BOSCH)firma dostarczająca materiały z branży grzewczej oferuje urządzenia dla klientów detalicznych oraz do zastosowania przemysłowego.
 • SANHAznany lider związany z branżą wodną, klimatyzacyjne oraz grzewczą, oferujący klientom produkty wysokiej jakości, które zapewniają pełen komfort w domu.
 • IMMERGASproducent tworzący urządzenia grzewcze wysokiej jakości, które są na co dzień stosowane w domach, a także placówkach firmowych.
 • KERMIlider z grupy Arbonia AG, ceniony ze względu na wysokiej jakości prysznice i produkty z branży grzewczej.
 • NIBE-BIAWARfirma o szerokim asortymencie urządzeń z branży klimatyzacyjnej, Instalacyjnej, grzewczej, a także wentylacyjnej.
 • VITECOspecjalna marka ceniąca sobie produkcję urządzeń, których praca związana jest z wykorzystaniem naturalnych źródeł energetycznych.
 • TEREMETniezastąpiony lider tworzący produkty grzewcze na terenie Polski. Firma posiadająca w swoim asortymencie wysokiej jakości podgrzewacze wodne oraz kotły, które działają w oparciu o odnawialne źródła energii.
 • ARISTONproducent tworzący urządzenia przeznaczone to podgrzewania wody, a także innych produkty grzewcze.
 • WILOproducent systemów pompowych oraz pomp ciepła, tworzący produkty, które są popularnie wykorzystywane w instalacjach sanitarnych, grzewczych klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.
 • BERETTAlider o światowym zasięgu, produkujący urządzenia grzewcze oraz klimatyzacyjne.
 • GAVIAfirma oferująca grzejniki aluminiowe wykorzystywane w systemie zamkniętym i otwartym w centralnym ogrzewaniu oraz w instalacjach wodnych.

...i wiele innych marek, o których więcej możesz dowiedzieć się w sekcji strefa marek.

 

 

 

PROMOCJE

Grupa wszystkich hurtowni zrzeszonych w ramach projektu Instal-Konsorcjum, które znajdują się na terenie podkarpackim, zaprasza do korzystania z ofert promocyjnych, dostępnych na stronie – w tym miejscu

 

BAZA WIEDZY

 

 

Dlaczego warto wybrać Grupę Instal-Konsorcjum z regionu podkarpackiego?

Instal-Konsorcjum -konsorcjum to wieloletni udziałowiec największej hurtowej organizacji handlowej EDT BmbH. Doskonale wiemy, w jaki sposób zarządzać naszą firmą, a dla klientów zainteresowanych naszą działalnością przygotowaliśmy poniższą listę, opisującą nasze działania.

 •  Znajdujemy się na rynku od ponad 25 lat, co pozwoliło nam zebrać niezbędne doświadczenie i świadomość na temat tego, czego potrzebują Klienci.
 • Jesteśmy firmą, która umożliwia każdemu przystąpienie do autorskiego Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum w każdej chwili.
 • U nas można skorzystać ze specjalnego programu ParterCarLeas, Które pozwala na świadomą wymianę punktów na raty leasingowe.
 • Na bieżąco dbamy o dostęp do informacji, dlatego stworzyliśmy nowoczesny katalog produktów dostępnych w formie online dla klientów.
 • Współpracujemy z naszymi Partnerami.
 • Dzielimy się promocjami i akcjami specjalnymi.
 • Staramy się, aby nasza oferta była szczególnie rozbudowana, dlatego posiadamy ponad 700 000 produktów związanych z branżą sanitarną, grzewczą oraz Instalacyjną.
 • Oferujemy możliwość szkolenia w Akademii IK dla profesjonalistów.
 • Dbamy o różnorodność produktów, a także dostawców oferujących nam swoje produkty. Dlatego współpracujemy z ponad 300 dostawcami z branży sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej.
 • Produkty można zakupić w ponad 150 hurtowniach w Polsce. 
 • Nasza firma to największa grupa hurtowni instalacyjnych na terenie całej Polski.
 • Dbamy o to, aby kadra oferująca usługi sprzedażowe, była doskonale wykształcona i doświadczona.
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 

 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-podkarpacie@kontakt.ik.pl

 

 
 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie podkarpackim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!