Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION POMORSKI

 

Znana i popularna firma Instal-Konsorcjum to projekt, który powstał wiele lat wcześniej z myślą o tym, aby udało się stworzyć sieć hurtowni instalacyjnych współpracujących na terenie całego kraju. W ten sposób udało się stworzyć aż 31 hurtowni pracujących w tym samym celu - oferujących produkty związane z branżą sanitarną, instalacyjną, a także grzewczą. To pozwoliło na zwiększenie bazy klientów, którzy mogą zakupić niezbędne produkty na terenie pomorskim.


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie pomorskim oraz  a w razie pytań - napisz do nas. 

Gdzie w regionie pomorskim można znaleźć hurtownie należące do grupy Instal-Konsorcjum?

Szukasz instalacji grzewczych i sanitarnych lub wentylacji w regionie pomorskim? Jeżeli interesują Cię nasi dostawcy, to koniecznie zjedź niżej i zapoznaj się z przygotowaną przez nas listą lokalizacji, w których otrzymasz oczekiwaną usługę. Dzięki temu dowiesz się, gdzie w regionie pomorskim możemy oferować nasze propozycje.

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie pomorskim i wybierz swojego dostawcę:

Pompy ciepła w regionie pomorskim

Wykorzystywanie ekologicznych rozwiązań grzewczych to coraz bardziej popularny i chętnie wybierany sposób na ogrzanie pomieszczeń nie tylko w prywatnych budynkach, ale także w budynkach publicznych. Jednym, że najbardziej ekonomicznych i niezawodnych systemów, które pozwalają na ekologiczne zarządzanie energią, są pompy ciepła, które możesz z powodzeniem zakupić na terenie pomorskim. Pompy ciepła to urządzenia pracujące na zasadzie korzystania z energii pobieranej z okolicznego terenu. Hurtownie zrzeszone w grupie Instal-Konsorcjum oferują klientom wysokiej jakości pompy ciepła wodne oraz pompy ciepła powietrzne. Dzięki nim każdy może stworzyć w swoim domu idealne warunki cieplne, a także dostarczyć sobie dostęp do ciepłej wody użytkowej. Co istotne pompy ciepła nie wymagają dużych nakładów finansowych, dzięki czemu pozwalają na szybką instalację i cieszenie się z lepszego zarządzania energią.

Zapoznaj się z ich bogatą ofertą – https://ik.pl/produkty/pompy-ciepla~c2830637

Chojnice          Gdańsk          Gdynia          Kościerzyna          Kwidzyn          Lębork           Mosty           Pruszcz Gdański           Sopot           Starogard Gdański           Tczew           Wejherowo

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie pomorskim

Budując dzisiejsze nowoczesne budynki, wiele osób dba o to, aby były one możliwie energooszczędne i stosunkowo jakościowe, jeżeli chodzi o znajdujące się w nich powietrze. Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na rekuperację. W naszej firmie Instal-Konsorcjum przedstawiamy wysokiej jakości rekuperatory, które dostępne są na terenie pomorskim. Są to urządzenia pochodzące od zaufanych producentów. Dla zainteresowanych stworzyliśmy specjalną ofertę na naszej stronie. Wystarczy, że klikniesz w ten link – https://ik.pl/produkty/rekuperatory~c2830588

Chojnice          Gdańsk          Gdynia          Kościerzyna          Kwidzyn          Lębork           Mosty           Pruszcz Gdański           Sopot           Starogard Gdański           Tczew           Wejherowo

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

 

Nasza oferta w regionie pomorskim - kategorie produktów:

W ofercie naszej Hurtowni Instal-Konsorcjum na terenie pomorskim dbamy o dostęp do wszelkich niezbędnych elementów, których będą u nas poszukiwać właściciele firm serwisowych, instalacyjnych czy montażowych. Oto lista najpopularniejszych usług, które oferujemy:

 1. Pompy ciepła
 2. Rekuperatory
 3. Kotły
 4. Instalacje    w zakładce na naszej stronie w dziale instalacji możesz zapoznać się z wysokojakościową armaturą wodną kontrolno-pomiarową oraz gazową. Znajdziesz tutaj także wiele innych niezbędnych części do stworzenia prawidłowej instalacji.
 5. Ogrzewanie   w dziale związanym z instalacją źródła ciepła możemy zaproponować naszym klientom różnorodne propozycje, m.in. pompy ciepła, kotły gazowe oraz kondensacyjne, a także inne. W tym samym miejscu zamieściliśmy również najważniejsze elementy konieczne do założenia instalacji.
 6. Klimatyzacja i wentylacja – chcesz zadbać o komfort w pomieszczeniu w sezonie letnim? Najlepszym rozwiązaniem będzie wydajna klimatyzacja, która szybko ochłodzi gorące powietrze. Zajrzyj do działu i zapoznaj się także z akcesoriami do montażu.
 7. Uzdatnianie wody    wielu naszych klientów poszukuje wysokojakościowych sprzętów, służących do oczyszczenia wody. W naszej ofercie możemy zaproponować wydatne magnetyzery oraz odmulacze.
 8. Fotowoltaika   własny system fotowoltaiczny to coraz chętniej i popularnie wykorzystywany sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunkach. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz stworzyć własną fotowoltaikę, koniecznie odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z tym, co dla ciebie mamy.
 9. Artykuły sanitarne   przestrzeń kuchenna oraz sanitarna wymagają odpowiedniego wyposażenia. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby idealnie urządzić takie miejsca.
 10. Sieci zewnętrzne dla tych, którzy planują stworzenie własnej przydomowej oczyszczalnie ścieków, stworzyliśmy ofertę „sieci zewnętrznych”, w której możliwe jest zakupienie wszystkich potrzebnych akcesoriów pozwalających na budowę.
 11. Energetyka   dział ten składa się z produktów szeroko związanych z energetyką i jej organizacją. Nasi klienci mogą kupić w nim wszystkie potrzebne przedmioty pozwalające na zadbanie o energetykę w każdym budynku.

 

Nasze wybrane marki producentów w regionie pomorskim

Wszelkie hurtownie znajdujące się w regionie pomorskim stanowią ważną część grupy Instal-Konsorcjum. To właśnie u nas znajdziesz urządzenia najwyższej jakości i akcesoria, które pozwolą Ci stworzyć wiele potrzebnych rzeczy. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, koniecznie zapoznaj się z produktami dostępnymi na stroniei.pl w zakładce PRODUKTY.

 

Poniżej zestawiamy listę producentów oferujących swoje produkty w regionie pomorskim:

 • MAGNAPLASTniemiecki lider oferujący systemy kanalizacyjne.
 • VAILLANTszanowana firma rodzinna, mając tę pozycję światowego lidera na co dzień, dostarczająca urządzenia grzewcze i wentylacyjne.
 • CONCEPT znana i ceniona firma należąca do grupy EDT Operująca urządzenia grzewcze, także sanitarne.
 • PURMO – marka stawiająca na komfort Dostarcza swoim klientom produktów najwyższej jakości. Producenci ze stałą siedzibą w Helsinkach pracują od 1953 roku.
 • TECErodzinna firma z 30 - letnim doświadczeniem w sprzedaży systemów sanitarnych oraz instalacyjnych.
 • DE DIETRICH popularna firma dostarczająca niezbędnych produktów od 1648 roku.
 • QIKfirma z 18 - letnim doświadczeniem to marka własna grupy Instal-Konsorcjum, która oferuje wysokiej jakość instalacje i komponenty grzewcze.
 • GEBERITznana i ceniona globalnie firma oferująca produkty sanitarne.
 • JUNKERS (BOSCH)profesjonalna firma oferująca produkty z branży grzewczej, dostarcza klientom różnorodne urządzenia zarówno do użytku detalicznego, jak i przemysłowego.
 • SANHAJeden z bardziej cenionych liderów oferujący urządzenia grzewcze, wodne oraz klimatyzacyjne. Firma dbająca o pełen komfort klientów, którzy planują jak najlepiej urządzić własny dom lub firmę
 • IMMERGASproducent oferujący wysokiej jakości urządzenia, grzewcze stanowiące codzienne wyposażenie w placówkach w firmie, ale także w domu.
 • KERMIceniona firma należąca do grupy Arbgonia AG, To jeden z liderów produkujących profesjonalne i wytrzymałe prysznice oraz elementy grzewcze.
 • NIBE-BIAWARfirma posiadająca szeroki asortyment związany z urządzeniami instalacyjnymi, grzewczymi, wentylacyjnymi oraz klimatyzacyjnymi.
 • VITECOproducent opierający swoją produkcję na urządzeniach stosujących odnawialne źródła energetyczne.
 • TEREMETznany i ceniony lider w zakresie produktów grzewczych na terenie Polski, posiada w swojej ofercie mocne kotły, podgrzewacze oraz inne sprzęty, które korzystają z naturalnych źródeł energetycznych.
 • ARISTONszeroko zaopatrzony producent, oferujący urządzenia do podgrzewania wody, a także inne produkty grzewcze.
 • WILOprofesjonalny producent specjalnych pomp ciepła oraz systemów pompowych. Firma oferująca elementy stanowiące ważne części pełnych instalacji chłodniczych, grzewczych, klimatyzacyjnych oraz sanitarnych.
 • BERETTA – światowy lider produkujący urządzenia klimatyzacyjne oraz grzewcze.
 • GAVIAfirma produkująca grzejniki aluminiowe wykorzystywane w centralnym ogrzewaniu.

...i wiele innych marek, o których więcej możesz dowiedzieć się w sekcji strefa marek.

 

PROMOCJE

Dla klientów szukających hurtowni z grupy Instal-Konsorcjum, które znajdują się na terenie pomorskim, mamy ciekawe oferty promocyjne, które znajdują się na naszej stronie. Są one na bieżąco udostępniane i można sprawdzić je – w tym miejscu

 

BAZA WIEDZY

 

Dlaczego warto wybrać Grupę Instal-Konsorcjum z regionu pomorskiego?

Instal-Konsorcjum to wieloletni udziałowiec firmy EDT BmbH, która jest największą na świecie firmą, zajmującą się organizacją handlu hurtowego. Dla klientów, którzy szukają zalet naszej działalności przygotowaliśmy specjalną listę poniżej.

 • Swobodnie funkcjonujemy na rynku od ponad 25 lat, dzięki czemu doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci.
 • Zainteresowanym osobom umożliwimy przystąpienie do autorskiego Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum w każdej chwili.
 • Klienci, którzy są zainteresowani skorzystaniem z programu ParterCarLeas, oferujemy możliwość wymiany zgromadzonych punktów na raty leasingowe na pojazdy.
 • Dbamy o szeroką dostępność do informacji na temat produktów, dlatego na bieżąco udostępniamy nowoczesny katalog produktów w formie online.
 • Dbamy o pozytywną współpracę, dlatego chętnie dzielimy się z naszymi partnerami, promocjami i akcjami specjalnymi.
 • Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta, dlatego codziennie poszerzamy naszą ofertę i udostępniamy bogatą ofertę produktów, która zawiera urządzenia sanitarne, grzewcze oraz instalacyjne - łączną ilość produktów szacuje się na około 700 tysięcy.
 • Oferujemy możliwość szkolenia w Akademii Instal-Konsorcjum dla profesjonalistów.
 • Dbamy o zróżnicowanie produktów, a także wybieramy różnorodnych dostawców, których obecnie jest około 300.
 • Nasi klienci mają możliwość zakupienia bezpośredniego towarów aż 150 lokalizacjach.
 • Jesteśmy największą grupą hurtowni instalacyjnych na terenie całego kraju.
 • Dbamy o to, aby w naszym zespole znajdowali się wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy doskonale wiedzą, jak doradzić klientom w wyborze najlepszych produktów z branży sanitarnej, grzewczej oraz instalacyjnej.
 
 
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-pomorski@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie pomorskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!