Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION LUBELSKI

Kim jesteśmy

Grupa Instal-Konsrocjum jest udziałowcem między międzynarodowego holdingu EDT GmbH, który obecnie jest największą organizacją handlu hurtowego. W skład EDT wchodzi obecnie ponad 1000 hurtowni instalacyjnych. 

Instal-Konsorcjum zrzesza obecnie 31 hurtowni, które zajmują się sprzedażą produktów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej oraz sanitarnej. W Polsce Grupa posiada aż 150 placówek z własnymi magazynami, z czego w regionie lubelskim znajduje się 5 Hurtowni. 

GIK to największa sieć hurtowni w Polsce zajmujących się ww. branżą. Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży pomp ciepła, rekuperacji, kotłów i pieców gazowych, czy stacji uzdatniania wody. Posiadamy najbogatszą ofertę obejmującą produkty instalacyjne w kraju. 


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie lubelskim a w razie pytań - napisz do nas. 

 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie lubelskim i wybierz swojego dostawcę:

Osoby, które mieszkają w regionie lubelskim i szukają sprawdzonych hurtowni instalacyjnych, w których bez problemu kupią wysokiej jakości pompy ciepła, kotły gazowe lub rekuperatory, a także inne produkty z branży instalacyjnej, sanitarnej lub grzewczej, powinny zapoznać się z listą Hurtowni, które zrzeszone są w Grupie Instal-Konsorcjum i mają swoje siedziby na Lubelszczyźnie

Pompy ciepła w regionie lubelskim

Właściciele domów z regionu lubelskiego chętnie wybierają wysokiej jakości pompy ciepła oferowane przez Instal-Konsorcjum. Dzięki możliwości wykorzystania odnawialnej energii, która znajduje się wokół budynku, wspomniane rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne, ale również atrakcyjne kosztowo, szczególnie w długiej perspektywie czasu. W Instal-Konsorcjum z regionu lubelskiego można nabyć pompy ciepła gruntowe, pompy ciepła powietrzne oraz pompy ciepła wodne. Pozyskana z nich energia pozwoli nie tylko ogrzać budynek, ale także przygotować ciepłą wodę użytkową. 

Pompy ciepła dostępne w naszej ofercie to urządzenie ekologiczne, dzięki którym do minimum można ograniczyć koszty ogrzewania domu i c.w.u. Zainteresowany pompami ciepła z regiony lubelskiego? Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą pomp od najlepszych producentów. 

Biała Podlaska     Lublin     Łuków     Motycz     Tomaszów Lubelski

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie lubelskim

Rekuperatory to urządzenia, o instalacji myśli coraz więcej osób. Szczególnie właściciele nowych i dopiero budowanych budynków decydują się na ich montaż. To właśnie one mają duży wpływ na to, czy dom jest energooszczędny lub pasywny. Systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, które oferuje Instal-Konsorcjum w regionie lubelskim doskonale wpisują się w potrzeby najbardziej wymagających Klientów. 

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu rzetelnych informacji na temat rekuperacji oferowanej przez GIK, zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości w tym temacie. Zapoznaj się także z bogatą ofertą rekuperatorów, która dostępna jest na stronie ik.pl. Znajdziesz tam nie tylko urządzenia, ale również wszystkie akcesoria, które potrzebne są do bezproblemowej instalacji i późniejszej pracy rekuperatora.

Biała Podlaska     Lublin     Łuków     Motycz     Tomaszów Lubelski

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie lubelskim - kategorie produktów:

Firmy instalacyjne, montażowe i serwisowe pochodzące z regionu lubelskiego mogą skorzystać z bogatej oferty produktowej Hurtowni Instal-Konsorcjum: 

 1. Pompy ciepła — w tej kategorii znajdziesz wiele pomp ciepła wysokiej jakości, zarówno gruntowych, powietrznych, jak i wodnych, które pozwolą stworzyć Ci przyjazne środowisko w Twoim domu; 
 2. Rekuperatory — oferta obejmuje urządzenia i akcesoria niezbędne do stworzenia sprawnej i bezpiecznej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła; 
 3. Kotły — Klient znajdzie tutaj zarówno piece gazowe jedno- oraz dwufunkcyjne, elektryczne, olejowe jak i kotły na paliwa stałe. Kategoria ta obejmuje także wszelkie akcesoria, które są niezbędne do stworzenia bezpiecznej i trwałej instalacji grzewczej; 
 4. Instalacje — tutaj Klienci będą mogli zapoznać się z najlepszą na rynku armaturą gazową, wodną i kontrolno-pomiarową. W tym miejscu znajduje się również oferta pomp do wody oraz akcesoriów niezbędnych do ich prawidłowego montażu. Zaprezentowane tutaj rozwiązania sprawią, że każdy Instalator szybko i poprawnie wykona każdą instalację, która jest niezbędna do komfortowego użytkowania budynku; 
 5. Ogrzewanie — w tej kategorii Klienci znajdą najwyższej jakości pompy ciepła, które mogą ogrzewać zarówno powietrze w budynku, jak i ciepłą wodę użytkową oraz wszelkie urządzenia, które są niezbędne do stworzenia instalacji grzewczej, np. kotły elektryczne i gazowe oraz piece na paliwa stałe; 
 6. Klimatyzacja i wentylacja — tutaj znaleźć można najwyższej jakości rekuperatory pochodzące od liderów na rynku w zakresie tworzenia wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz wszelkie elementy, które pozwolą Instalatorom stworzyć wysokiej klasy instalację wentylacyjną i klimatyzacyjną; 
 7. Uzdatnianie wody — w miejscu tym zebrano produkty, które pomagają Instalatorom i Serwisantom stworzyć i zarządzać narzędziami do uzdatniania wody. Oferta obejmuje najlepsze na rynku urządzenia do uzdatniania wody oraz magnetyzery i odmulacze. 
 8. Fotowoltaika — znaleźć tutaj można najlepsze systemy fotowoltaiczne oraz wszelkie akcesoria potrzebne do ich montażu i późniejszej, bezproblemowej pracy. 
 9. Artykuły sanitarne — tutaj Klienci mogą zapoznać się z wysokiej jakości armaturą sanitarną i kuchenną, która jest niezbędna w każdej łazience i kuchni. Co więcej, znaleźć tutaj można także wysokiej klasy meble łazienkowe oraz kabiny prysznicowe. Nie zabraknie także innych elementów, które są niezbędne do funkcjonalnego wyposażenia wspomnianych wyżej wnętrz. 
 10. Sieci zewnętrzne — Instalatorzy znajdą tutaj akcesoria, które pozwolą im stworzyć m.in. kanalizację wewnętrzną oraz oczyszczalnie ścieków; 
 11. Energetyka — kategoria obejmuje rury osłonowe oraz akcesoria potrzebne do ich prawidłowego montażu i późniejszego funkcjonowania. 

Każda z Hurtowni wchodząca w skład Grupy Instal-Konsorcjum z regionu lubelskiego stara się, aby oferowane przez nią rozwiązania dostarczali liderzy z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej zarówno z kraju, jak i z zagranicy. 

Każdy z produktów, który dostępny jest w ofercie GIK można zobaczyć na stronie internetowej Grupy — ik.pl, w zakładce PRODUKTY

Nasze wybrane marki producentów w regionie lubelskim

 • MAGNAPLAST — oferowane przez producenta rozwiązania są stworzone z surowców, które firma pozyskała od najlepszych na rynku dostawców. Dzięki temu może zapewnić swoich Klientów, że produkowany przez nią asortyment jest najwyższej jakości.  
 • VAILLANT — jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która od początków istnienia była i jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Marka dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty z zakresu ogrzewania i wentylacji. Jest uznawana za lidera na rynku w tym zakresie. 
 • CONCEPT — marka, która na rynku znana jest od ponad 45 lat, tworząca asortyment najwyższej jakości. W ofercie można znaleźć produkty grzewcze, instalacyjne oraz sanitarne, niezbędne do stworzenia efektywnych instalacji, które są potrzebne w każdym domu. 
 • PURMO — przedsiębiorstwo należące do koncernu Purmo Group z siedzibą w Helsinkach. Marka oferuje Klientom rozwiązania dotyczące komfortowego wyposażenia wnętrz. 
 • TECE — jest to firma rodzinna, która produkuje systemy sanitarne i instalacyjne i ponad wszystko szanuje swoich Klientów. 
 • DE DIETRICH —firma należąca do Grupy BDR Thermea oferująca Klientom wysokiej jakości asortyment obejmujący kotły gazowe kondensacyjne oraz pompy ciepła. 
 • QIK — marka własna należące do grupy Instal-Konsorcjum, którą założono w 2003 roku. QIK to skrót od nazwy Quality of Instal-Konsorcjum, co oznacza, że oferowane przez markę produkty są najwyższej jakości. 
 • GEBERIT — marka oferująca Klientom systemy instalacyjne, sanitarne oraz wodociągowe, a także wyposażenie do łazienek i ceramikę. Produkty oferowane przez markę są sprzedawane na całym świecie. 
 • JUNKERS (BOSCH) — firma, która swój asortyment oferuje Klientom detalicznym i przemysłowym. Jej specjalizacją są produkty z zakresu techniki grzewczej. 
 • SANHA — producent systemów połączeń, które są niezbędne do stworzenia instalacji gazowych, wodnych, ogrzewania i klimatyzacji. 
 • IMMERGAS — marka proponuje rozwiązania grzewcze, które doskonale sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i innych budynkach. 
 • KERMI — przedsiębiorstwo jest liderem w zakresie techniki grzewczej, a także produkcji pryszniców. Marka należy do grupy Arbonia AG. 
 • NIBE-BIAWAR — przedsiębiorstwo oferujące Klientom asortyment z zakresu wentylacji, klimatyzacji oraz techniki grzewczej i instalacyjnej. 
 • VITECO — przedsiębiorstwo, jakie oferuje Klientom rozwiązania, które oparte zostały na odnawialnych źródłach energii. Dzięki nim użytkownik może stworzyć ekologiczne źródła ciepła i energii. 
 • TERMET —jeden z liderów na rynku polskim w zakresie produkcji urządzeń grzewczych. W ofercie producenta można znaleźć m.in. kotły gazowe, podgrzewacze do wody, a także rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii. 
 • ARISTON — jest to jeden z globalnych specjalistów, który oferuje Klientom produkty grzewcze oraz podgrzewacze wody. Zaawansowane działanie oraz wysoka jakość produktów to znak rozpoznawczy marki, podobnie jak włoski design, obok którego nie można przejść obojętnie. 
 • WILO — marka oferuje pompy ciepła i systemy pompowe wykorzystywane w instalacjach chłodniczych, grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych. Jest częścią BVB. 
 • BERETTA — producent, który na branżowych rynkach słynie z wysokiej jakości pomp ciepła oraz gazowych pieców kondensacyjnych, a także niezawodnych klimatyzacji. Marka jest częścią grupy Riello — znanego i cenionego na świecie lidera z zakresu produkcji urządzeń grzewczych oraz klimatyzacji. 
 • GAVIA — u tego producenta można nabyć wysokiej jakości grzejniki aluminiowe, które doskonale współpracują z instalacjami wodnymi oraz opartymi na centralnym ogrzewaniu zarówno w systemach otwartych, jak i zamkniętych. 

...i wielu innych cenionych na rynku producentów, o których więcej możesz dowiedzieć się w sekcji strefa marek

PROMOCJE

Każda Hurtownia Instal-Konsorcjum z regionu lubelskiego dokłada wszelkich starań, aby jej Partnerzy byli zadowoleni w 100%. Dlatego też oferuje im wiele promocji. Jeśli lubisz promocje i jesteś zainteresowany ofertami specjalnymi, śledź je w zakładce PROMOCJE I NOWOŚCI.

 

BAZA WIEDZY

 

 

Jakie atuty posiada Grupa Instal-Konsorcjum z regionu lubelskiego? 

Grupa Instal-Konsorcjum posiada wiele zalet, które powodują, że jest chętnie wybierana przez Instalatorów i Serwisantów w całej Polsce, również w regionie lubelskim. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści wynikające z naszej współpracy: 

 • doświadczenie i wiedza pracowników Instal-Konsorcjum, z których można skorzystać w każdej chwili (GIK istnieje bowiem od 1955 roku); 
 • możliwość przystąpienia do autorskiego Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK); 
 • dostęp do nowoczesnego katalogu produktów online, w których zebraliśmy ponad 700 tysięcy produktów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej; 
 • możliwość skorzystania z programu PartnerCarLeas, który zakłada wymianę zdobytych punktów PIK na raty leasingowe za samochód Partnera; 
 • akcje specjalne i wiele regularnie występujących promocji przygotowanych z myślą o naszych Partnerach; 
 • Akademia IK dla Profesjonalistów, czyli wiele szkoleń, które mają Partnerom ułatwić pracę i pozwolić poznać nowości na rynku; 
 • możliwość poznania oferty ponad 300 dostawców, którzy specjalizują się w branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej; 
 • dostęp do oferty specjalnej, która dedykowane jest TYLKO Partnerom IK; 
 • możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia zespołu pracującego w Grupie Instal-Konsorcjum — staż każdego pracownika to średnio kilkanaście lat; 
 • sposobność nawiązania współpracy z jedną z największych w naszym kraju sieci punktów dystrybucyjnych z branży grzewczej, instalacyjnej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i sanitarnej, posiadających swoje magazyny — współpracuje z nami ponad 150 hurtowni; 
 • 150 lokalizacji GIK oraz magazyn centralny IK pozwala na nabycie wybranego towaru od ręki. 
 

 

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt

 

 

 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-lubelszczyzna@kontakt.ik.pl

 

 
 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie lubelskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!