Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION MAŁOPOLSKI

 

 

Firma Instal-Konsorcjum powstała z myślą o połączeniu kilkudziesięciu Hurtowni instalacyjnych rozparcelowanych na terenie całej Polski. To właśnie w regionie małopolskim znajdziesz placówki, które przedstawiają bogatą ofertę urządzeń z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej. Dziś grupa Instal-Konsorcjum zrzesza 31 Hurtowni instalacyjnych, co daje 150 punktów dystrybucyjnych rozsianych w granicach naszego państwa. 

Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie małopolskim a w razie pytań - napisz do nas. 

Gdzie w regionie małopolskim można znaleźć hurtownie należące do grupy Instal-Konsorcjum?

W regionie małopolskim możesz znaleźć kilkunastu Dostawców, u których zakupisz instalacje grzewcze, sanitarne i wentylacyjne oraz o wiele więcej. Poniżej znajdziesz spis placówek, dzięki czemu ułatwisz sobie odszukanie najbliżej położonej od Ciebie placówki danego Dostawcy. 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie małopolskim i wybierz swojego dostawcę:

Pompy ciepła w regionie małopolskim

Z racji tego, że coraz więcej osób chętniej wybiera ogrzewanie “eko”, dużym zainteresowaniem cieszą się pompy ciepła, które zakupisz na terenie Małopolski. Urządzenia te wykorzystują energię cieplną pobieraną z terenu, na którym znajduje się budynek. Hurtownie należące do Grupy Instal-Konsorcjum oferują różnorodne pompy ciepła, m.in. wodne i powietrzne. Dzięki nim zadbasz nie tylko o komfort cieplny w swoim domu, ale nie zabraknie Ci ciepłej wody użytkowej. Te ekologiczne sprzęty nie wymagają dużych kosztów eksploatacyjnych i pozwalają na pobór energii, w całkowicie zgodny ze środowiskiem naturalnym, sposób. Chcesz zakupić pompę ciepła na terenie regionu małopolskiego? Zapoznaj się z ich bogatą ofertą – https://ik.pl/produkty/pompy-ciepla~c2830637

Andrychów     Bochnia     Tarnów     Niepołomice     Wieliczka     Kraków

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie małopolskim

W nowowybudowanych budynkach, stawiających na energooszczędność i jakościowe powietrze, stawia się na rekuperację. Grupa Instal-Konsorcjum przedstawia rekuperatory, które zakupisz na terenie Małopolski. Dzięki temu, że pochodzą one od najlepszych producentów, cieszą się ogromnym zaufaniem. Na stronie Instal-Konsorcjum, znajdziesz pełną ofertę tych wysokojakościowych urządzeń. Wystarczy, że klikniesz w ten link – https://ik.pl/produkty/rekuperatory~c2830588

Andrychów     Bochnia     Tarnów     Niepołomice     Wieliczka     Kraków

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie małopolskim - kategorie produktów:

Każda osoba prowadząca firmę montażową, instalacyjną lub serwisową, może skorzystać z bogatej oferty produktowej grupy Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie Małopolskim:

 1. Pompy ciepła
 2. Rekuperatory
 3. Kotły
 4. Instalacje — w tej zakładce znajduje się m.in. armatura wodna, kontrolno-pomiarowa i gazowa i wszelkie akcesoria potrzebne do sprawnego działania instalacji.
 5. Ogrzewanie — znajdziesz tu m.in. kotły gazowe, kondensacyjne, pompy ciepła, a także wszelkie inne urządzenia grzewcze i potrzebne do ich pracy akcesoria. Dzięki tym produktom stworzysz efektywną instalację grzewczą.
 6. Klimatyzacja i wentylacja  — proponujemy tu urządzenia, które dostarcza wysokiej jakości powietrza, takie jak rekuperatory. Popularnością w tej kategorii cieszy się również klimatyzacja, dzięki której ochłodzisz powietrze podczas letnich dni. 
 7. Uzdatnianie wody — wysoka jakość wody to dla wielu osób podstawa. Dlatego też w kategorii tej znajdują się wszelkie urządzenia potrzebne do jej uzdatniania, takie jak m.in. odmulacze i magnetyzery.
 8. Fotowoltaika  — czerp z odnawialnych źródeł energii, dzięki instalacjom fotowoltaicznym. W sekcji tej znajdziesz wszelkie komponenty, które pozwolą Ci sprawnie i szybko przeprowadzić montaż fotowoltaiki, abyś mógł cieszyć się niskimi rachunkami za prąd.
 9. Artykuły sanitarne  — tutaj przedstawiamy armaturę sanitarną i kuchenną, a także wszelkie meble łazienkowe, dzięki którym stworzysz wspaniałą przestrzeń łazienkową. 
 10. Sieci zewnętrzne  — sekcja ta poświęcona jest elementom, pozwalającym na stworzenie np. przydomowej oczyszczalni ścieków. 
 11. Energetyka  — kategoria poświęcona akcesoriom i komponentom, dzięki którym zadbasz o wydają energetykę w swoim otoczeniu. 

   

 

Nasze wybrane marki producentów w regionie małopolskim

Hurtownie zrzeszone w Grupie Instal-Konsorcjum w regionie małopolskim, oferują wysokiej jakości urządzenia i akcesoria, pochodzące od znanych na całym świecie producentów. Pełna gama asortymentowa znajduje się na stronie  ik.pl, w zakładce PRODUKTY.

 • MAGNAPLASTlider w branży systemów kanalizacyjnych, należący do niemieckiego holdingu.
 • VAILLANT — rodzinna firma, uznawana za światowego lidera. Dostarcza urządzenia grzewcze i wentylacyjne od 1874 roku. 
 • CONCEPT — znana na rynku od 45 lat. Należy do grupy EDT i oferuje urządzenia sanitarne oraz grzewcze. Kupując ich asortyment można liczyć na komfort i wysoką jakość.

 • PURMO — jeśli stawiasz na komfort wnętrz, to tylko z tą marką, ponieważ dostarcza ona rynek jedne z lepszych rozwiązań, które mogą Ci to zapewnić. Jej działalność rozpoczęła się w 1953 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Helsinkach. 

 • TECE — firma rodzinna, działająca od około 30 lat w branży systemów sanitarnych i instalacyjnych. 

 •  DE DIETRICH — uznawana jest za firmę spełniającą najwyższe wymagania swoich klientów. Swoje produkty dostarcza na rynek od 1648 roku, więc z pewnością posiada już swoich oddanych fanów. 

 • QIK — trwa na rynku od 18. lat i jest marką własną Grupy Instal-Konsorcjum. W jej ofercie znajdziesz instalacje i komponenty grzewcze. 

 • GEBERIT — firma znana na całym świecie, zwłaszcza jeśli chodzi o gamę produktów sanitarnych. Nie ma wątpliwości, że jest to niezastąpiony lider światowy w tym zakresie. 

 • JUNKERS (BOSCH) - w jej ofercie znajdują się produkty z branży grzewczej. Oferuje swoje urządzenia klientom detalicznym, ale i przemysłowym. 

 • SANHAlider na rynku branży grzewczej, wodnej i klimatyzacyjnej. Oferuje on swoim klientom wszystko, czego potrzeba do osiągnięcia komfortu w murach swojego domu lub firmy. 

 • IMMERGASprodukty tej firmy to przede wszystkim urządzenia grzewcze, które znajdą swoje zastosowanie w placówkach firmowych, ale i domowych. 

 • KERMI — firma należy do grupy Arbonia AG. Lider w zakresie produkcji pryszniców i w branży grzewczej.

 • NIBE-BIAWAR - w ofercie tej firmy znajdziesz bogaty asortyment urządzeń klimatyzacyjnych, instalacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych. 

 • VITECO — marka stawiająca na produkcję urządzeń, których praca oparta jest na odnawialnych źródłach energii. Stawia na rozwiązania systemowe przy wykorzystaniu OZE, co pozwala w pełni korzystać z ekologicznych rozwiązań.

 • TERMET — lider w zakresie produktów grzewczych w Polsce. W swojej ofercie posiada kotły, podgrzewacze wodne i inne sprzęty, opierające swoje działanie na odnawialnych źródłach energii. 

 • ARISTON — prezentuje bogatą ofertę urządzeń do podgrzewania wody i produktów grzewczych. Jej produkty można rozpoznać po włoskim, eleganckim designie. 

 • WILO — producent systemów pompowych i pomp ciepła, partner BVB. Produkty tej firmy wykorzystywane są w instalacjach sanitarnych, chłodniczych, grzewczych i klimatyzacyjnych. 

 • BERETTA — niezastąpiony, globalny lider w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych. Marka ta należy do grupy Riello. Oferuje gazowe kotły kondensacyjne, pompy ciepła i klimatyzację. 

 • GAVIA — w jej ofercie znajdziesz jakościowe grzejniki aluminiowe, stosowane w centralnym ogrzewaniu w systemie zamkniętym i otwartym oraz w instalacjach wodnych.

  ...i wiele innych marek, o których więcej możesz dowiedzieć się w sekcji strefa marek.

PROMOCJE

Grupa Hurtowni zrzeszonych w Instal-Konsorcjum w regionie małopolskim, zaprasza do skorzystania z promocji oferowanych cyklicznie. Możesz sprawdzać je na bieżąco – w tym miejscu

 

BAZA WIEDZY

 

Dlaczego warto wybrać Grupę Instal-Konsorcjum z regionu małopolskiego?

Instal-Konsorcjum od kilku lat jest udziałowcem największej na świecie organizacji handlu hurtowego – EDT BmbH. Jednak nie jest to jedyna zaleta IK. Warto również wspomnieć o tym, że:

 • istniejemy na rynku od ponad 25 lat, dzięki czemu mamy ugruntowaną pozycję na rynku instalacyjnym,
 • jeszcze dziś możesz przystąpić do naszego autorskiego Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK);
 • możesz skorzystać z programu ParterCarLeas, gdzie wymienisz swoje punkty na raty leasingowe na swój pojazd,
 • udostępniamy nowoczesny katalog produktów online,
 • dzielimy się z naszymi Partnerami, promocjami i akcjami specjalnymi,
 • udostępniamy szeroką gamę asortymentową, składająca się z urządzeń sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych – ponad 700 tys. produktów,
 • umożliwiamy szkolenia w Akademii IK dla Profesjonalistów;
 • skupiamy ponad 300 dostawców z branży sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej,
 • upragniony towar można zamówić od ręki w 150 lokalizacjach GIK i magazynie centralnym IK;
 • jesteśmy największą taką Grupą Hurtowni instalacyjnych w Polsce,
 • nasz zespół składa się z samych doświadczonych osób, pracujących w naszych szeregach od kilkunastu lat. 

 

 
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 
 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-malopolska@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie Małopolski - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!