Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION KUJAWSKO-POMORSKI

Kim jesteśmy

     Grupa Instal-Konsrocjum łączy aż 31 hurtowni instalacyjnych z całego kraju, które łącznie oferują aż 150 punktów dystrybucyjnych. Region kujawsko-pomorski to jedno z wielu miejsc, w którym można znaleźć poszczególne Hurtownie. Tutaj znajdą Państwo aż 8 punktów, gdzie będzie można dokonać owocnych zakupów. Zrzeszone w GIK podmioty oferują wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania z zakresu instalacji grzewczych i sanitarnych

 


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie kujawsko-pomorskim a w razie pytań - napisz do nas. 

 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie kujawsko-pomorskim i wybierz swojego dostawcę:

Osoby, które pochodzą z regionu kujawsko-pomorskiego, które chcą u sprawdzonego Dostawcy kupić pompę ciepła, piec gazowy lub rekuperator albo inne produkty z kategorii instalacyjnej, sanitarnej lub grzewczej, mogą skorzystać z oferty poniższych Hurtowni w województwie kujawsko-pomorskim, które należą do GIK: 

Pompy ciepła w regionie kujawsko-pomorskim

Pompy ciepła są coraz chętniej wykorzystywane w domach jednorodzinnych w regionie kujawsko-pomorskim. Rozwiązanie to pozwala na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w postaci wody, wiatru i energii pochodzącej z gruntu. Instal-Konsorcjum działające w regionie kujawsko-pomorskim proponuje Instalatorom i Klientom pompy ciepła wodne, pompy ciepła gruntowe oraz pompy ciepła powietrzne. Pozyskana energia pozwala nie tylko ogrzać budynek, ale również pozyskać ciepłą wodę użytkową.  

Pompy ciepła są rozwiązaniem dla osób, którym zależy na ekologicznych rozwiązaniach w domu. Dzięki nim użytkownik jest w stanie pozyskać energię w ekologiczny sposób, ograniczać również do minimum koszty eksploatacji. Zależy Ci na nabyciu pomp ciepła w regionie kujawsko-pomorskim? Zapoznaj się z bogatą ofertą dostępną TUTAJ

Bydgoszcz     Grudziądz     Osielsko     Świecie     Włocławek

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie kujawsko-pomorskim

Na rekuperację w budynkach mieszkalnych decyduje się coraz większe grono użytkowników. Szczególnie osoby, które dopiero projektują i budują swój dom decydują się na to rozwiązanie. Doskonale sprawdza się ono w domach pasywnych i energooszczędnych. 

Innowacyjne systemy wentylacyjne, które proponują Hurtownie Instal-Konsorcjum z regionu kujawsko-pomorskiego to rozwiązania, które cenią najbardziej wymagający Klienci. Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na ten temat, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółowych odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Jeżeli zainteresowała Was oferta rekuperatorów, zapraszamy na stronę ik.pl, gdzie można znaleźć produkty oraz dedykowane im akcesoria z rejonu kujawsko-pomorskiego.

Bydgoszcz     Grudziądz     Osielsko     Świecie     Włocławek

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie kujawsko-pomorskim - kategorie produktów:

Oferta produktowa Instal-Konsorcjum jest niezwykle bogata. Firmy działające w branżach instalacyjnych, montażowych czy serwisowych, działające w regionie kujawsko-pomorskim mogą skorzystać z następujących propozycji: 

 1. Instalacje — tutaj znajdują się propozycje z zakresy armatury gazowej, wodnej, lub kontrolno-pomiarowej, a także szereg innych produktów, takich jak pompy do wody i dedykowane im akcesoria. Dzięki zebranym tutaj materiałom każdy instalator bez problemu wykona instalacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania budynku. 
 2. Ogrzewanie — w tym miejscu zabraliśmy najlepsze na rynku pompy ciepła (zarówno CO, jak i CWU) oraz kotły gazowe i elektryczne. Oferta została uzupełniona o urządzenia i akcesoria, które pozwolą stworzyć efektywną i przede wszystkim bezpieczną instalację grzewczą. 
 3. Klimatyzacja i wentylacja — tutaj umieściliśmy przede wszystkim najwyższej jakości rekuperatory, które wśród użytkowników cieszą się coraz większą popularnością. Poza wszelkimi urządzeniami można tutaj znaleźć akcesoria, które pozwolą stworzyć użytkownikom bezpieczną instalację wentylacyjną i klimatyzacyjną. 
 4. Uzdatnianie wody — w tej kategorii zebraliśmy wszystkie narzędzia, które potrzebne są do skutecznego uzdatniania wody. Można tutaj znaleźć nie tylko wysokiej klasy narzędzia do uzdatniania wody, ale również odmulacze czy magnetyzery. 
 5. Fotowoltaika — tutaj można znaleźć najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne oraz dedykowane im akcesoria, które pozwolą na ich skuteczny i prawidłowy montaż, a także późniejszą, bezproblemową pracę. 
 6. Artykuły sanitarne — kategoria ta obejmuje wszelkie elementy kuchenne i sanitarne, a także meble łazienkowe i kabiny prysznicowe, czyli wszystkie akcesoria, które są niezbędne do wyposażenia kuchni i łazienki. 
 7. Sieci zewnętrzne — specjaliści znajdą tutaj produkty, które pozwolą im stworzyć m.in. oczyszczalnie ścieków lub kanalizację wewnętrzną. 
 8. Energetyka — tutaj znajdziecie rury osłonowe, a także wszelkie akcesoria potrzebne do ich prawidłowego montażu. 

Każda Hurtownia będąca częścią Grupy Instal-Konsorcjum z regionu kujawsko-pomorskiego, stara się, aby oferowane przez nią produkty pochodziły od liderów na rynku polskim i zagranicznym. 

Cały asortyment dostępny w Hurtowniach GIK można zobaczyć na stronie ik.pl, w zakładce PRODUKTY

Nasze wybrane marki producentów w regionie kujawsko-pomorskim

 

 • MAGNAPLAST — doskonale rozwinięta sieć dystrybucji sprawia, że produkty tej firmy są łatwo dostępne w Polsce. 
 • VAILLANT — firma istnieje od 1874 roku i jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Uznawana jest za jednego ze światowych liderów w zakresie rozwiązań dotyczących ogrzewania i wentylacji. 
 • CONCEPT — marka oferuje produkty z zakresu instalacji grzewczych i sanitarnych najwyższej jakości, które pozwalają Instalatorom na wygodną i bezpieczną pracę. Marka do grupy EDT.  
 • PURMO — przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1953 roku. Marka jest jednym z liderów, który cieszy się popularnością wśród Klientów ceniących sobie wysokiej jakości rozwiązania związane z wyposażeniem komfortowych wnętrz. 
 • TECE — rodzinna firma, która na rynku istnieje od blisko 30 lat. Swoim Klientom oferuje systemy instalacyjne i sanitarne. 
 • DE DIETRICH — firma z wieloletnim doświadczeniem. Jej początki to rok 1648. Przedsiębiorstwo oferuje Klientom wysokiej jakości produkty z zakresu techniki grzewczej. Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. 
 • QIK — jest marką własną Grupy Instal-Konsorcjum, którą stworzono w 2003 roku. Na początku istnienia marka łączyła 7 hurtowni. W ciągu 18 lat działalności połączyła znacznie więcej podmiotów, dając tym samym Instalatorom możliwość wyboru najlepszych rozwiązań. 
 • GEBERIT — przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą produktów sanitarnych na całym świecie. Rynek europejski pokochał tę firmę, dzięki czemu stała się ona liderem w zakresie proponowanych rozwiązań w tej części świata. 
 • JUNKERS (BOSCH) — przedsiębiorstwo oferuje urządzenia i akcesoria z zakresu techniki grzewczej. Swoje produkty oferuje klientom przemysłowym i detalicznym. 
 • SANHA — przedsiębiorstwo oferuje Klientom elementy, które pozwalają stworzyć efektywną i bezpieczną instalację ogrzewania wody, gazu oraz klimatyzacji. 
 • IMMERGAS — oferuje rozwiązania grzewcze, jakie wykorzystuje się w domach jednorodzinnych oraz innych obiektach budowlanych. 
 • KERMI — jest to jeden z liderów w zakresie techniki grzewczej oraz produkcji pryszniców, który należy do grupy Arbonia AG. 
 • NIBE-BIAWAR — oferuje Klientom produkty z zakresu techniki instalacyjnej, grzewczej oraz wentylacji i klimatyzacji. 
 • VITECO — marka proponuje rozwiązania, które wykorzystują do bezproblemowej pracy odnawialne źródła energii. Dzięki oferowanym przez marką urządzeniom, właściciele budynków mogą mieć ekologiczne rozwiązania, które pozwolą im wytworzyć ciepło i energię. 
 • TERMET — oferuje najwyższej jakości kotły gazowe oraz podgrzewacze do wody, a także inne rozwiązania, których działanie zostało oparte na odnawialnych źródłach energii.  
 • ARISTON — jest to jeden z globalnych specjalistów, który oferuje Klientom wysokiej jakości produkty do podgrzewania wody oraz grzewcze. Znakiem rozpoznawczym asortymentu jest włoski design każdego produktu. 
 • WILO — producent pomp ciepła oraz systemów pompowych, które z powodzeniem można wykorzystać w instalacjach chłodniczych, klimatyzacyjnych, grzewczych i sanitarnych. 
 • BERETTA — firma, która oferuje Klientom gazowe kotły kondensacyjne, pompy ciepła oraz klimatyzację. Marka jest częścią grupy Riello — uznanego na świecie lidera, który produkuje urządzenia grzewcze i klimatyzację. 
 • GAVIA — firma produkująca najwyższej jakości grzejniki aluminiowe, doskonale współpracujące z instalacjami wodnymi oraz z centralnym ogrzewaniem pracującym w systemie zamkniętym i otwartym .

… oraz wielu innych producentów, których przedstawiamy w sekcji strefa marek.

PROMOCJE

Hurtownie należące do Grupy Instal-Konsrocjum z regionu kujawsko-pomorskiego oferują swoim partnerom nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również wiele promocji. Jeżeli chcą być Państwo na bieżąco, zachęcamy do regularnego przeglądania specjalnie przygotowanej zakładki: Promocje i nowości 

 

BAZA WIEDZY - sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Dlaczego warto wybrać Grupę Instal-Konsorcjum z regionu kujawsko-pomorskiego? 

Grupa Instal-Konsorcjum jest częścią holdingu EDT BmbH — organizacji, która na całym świecie zajmuje się handlem hurtowym. Warto zatem nawiązać współpracę z naszymi Partnerami. Do największych korzyści ze współpracy z Grupą Instal-Konsorcjum z regionu kujawsko-pomorskiego należą: 

 • nowoczesny i bogaty katalog produktów, z którym z powodzeniem można zapoznać się online na stronie ik.pl
 • korzystanie z wiedzy i doświadczenia specjalistów Grupy Instal-Konsorcjum — GIK istnieje bowiem od 1995 roku; 
 • możliwość przystąpienia do Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK); 
 • duża ilość promocji i nowości oraz akcji specjalnych, które organizowane są dla Partnerów Instal-Konsrocjum; 
 • program Partner Car Leas, który umożliwia wymianę punktów PIK na raty leasingowe dotyczące samochodów naszych Partnerów; 
 • bogata oferta produktowa — ponad 700.000 pozycji z zakresu urządzeń i akcesoriów grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych; 
 • szkolenia, które Partnerzy mogą odbyć w Akademii IK dla Profesjonalistów; 
 • sposobność skorzystania z wiedzy i doświadczenia ponad 300 dostawców branży sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej; 
 • możliwość zakupu i odbioru wybranych towarów w 150 lokalizacjach Grupy Instal-Konsorcjum oraz z magazynu głównego IK; 
 • doświadczony zespół, który w GIK pracuje od kilkunastu lat; 
 • oferta specjalna, z której skorzystać mogą TYLKO Partnerzy Instal-Konsorcjum; 
 • możliwość skorzystania z jednej z największych w kraju sieci zrzeszających w sobie ponad 150 hurtowni na terenie całej Polski. 
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-kujawsko-pomorski@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie kujawsko-pomorskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!