Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION WARMIŃSKO-MAZURSKI

Kim jesteśmy

Grupa Instal-Konsrocjum należy do międzynarodowego holdingu — EDT GmbH. Wspomniany podmiot zajmuje się handlem hurtowym, który prowadzi na całym świecie. Obecnie organizacja zrzesza ponad 1000 hurtowni instalacyjnych. 

Z Grupą Instal-Konsorcjum na ten moment współpracuje 31 hurtowni instalacyjnych z całego kraju. Oferta naszych Partnerów skierowana jest głównie do Instalatorów, Serwisantów oraz firm wykończeniowych i budowlanych. Znaleźć w niej można asortyment z zakresu techniki grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, sanitarnej i instalacyjnej. W całej Polsce GIK posiada 150 placówek, z których każda posiada własny magazyn. W regionie warmińsko-mazurskim skupionych jest 9 Hurtowni, które z obopólnym sukcesem współpracują z Grupą. Asortyment, który oferują Klientom to wysokiej jakości urządzenia i akcesoria, które przez wiele lat będą działały bezproblemowo. 

Flagowymi produktami, które chętnie wybierają nasi Klienci i Partnerzy należą: pompy ciepła, rekuperatory, piece i kotły gazowe, a także uzdatniacze wody oraz dedykowane im akcesoria. Posiadamy najbogatszą ofertę produktową, która mieści w sobie ponad 700 tysięcy pozycji. 


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie warmińsko-mazurskim a w razie pytań - napisz do nas. 

 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie warmińsko-mazurskim i wybierz swojego dostawcę:

Jesteś Instalatorem lub Serwisantem działającym w regionie warmińsko-mazurskim i szukasz wysokiej jakości rozwiązań? Wybierz jedną z Hurtowni ze swojej okolicy, która wchodzi w skład Grupy Instal-Konsorcjum. Każdy podmiot będący naszym partnerem w tym regionie oferuje pompy ciepła, rekuperatory, piece i kotły gazowe, a także inne urządzenia i akcesoria instalacyjne i sanitarne. Odwiedź zatem jedno z poniższych miejsc: 

Pompy ciepła w regionie warmińsko-mazurskim

Pompy ciepła są coraz chętniej wybieranym systemem grzewczym zarówno w nowych, jak i modernizowanych domach. Jeżeli mieszkasz w regionie warmińsko-mazurskim i szukasz tego typu rozwiązań wysokiej jakości, sprawdź ofertę Hurtowni Grupy Instal-Konsorcjum, w której znajdziesz wiele urządzeń od sprawdzonych producentów.  

Wybierając pompę ciepła jako źródło ogrzewania, można mieć pewność, że domostwo będzie ekologiczne, a jego użytkownicy będą dbać o środowisko naturalne. Warto mieć na uwadze, że pompy ciepła do prawidłowego działania potrzebują OZE, z których czerpią energię. 

W ofercie Grupy Instal-Konsorcjumz regionu warmińsko-mazurskiego, znajdują się pompy ciepła powietrzne, pompy powietrzne gruntowe, pompy powietrzne wodne. Każdy z wymienionych wyżej modeli pozwala ogrzać zarówno powietrze w pomieszczeniach, jak i ciepłą wodę użytkową, która jest niezbędna w każdym domostwie. 

Oferowane przez Hurtownie GIK pompy ciepła pozwalają znacznie obniżyć koszty ogrzewania oraz podgrzania c.w.u., co nie jest bez znaczenia, biorąc pod uwagę kolejne podwyżki cen paliw. Jeżeli interesuje Cię oferta pomp ciepła, które zostały wyprodukowane przez cenionych na rynku producentów, zachęcamy Cię do zapoznania się z produktami dostępnymi na stronie ik.pl. Możesz także odwiedzić nasze Hurtownie z regionu warmińsko-mazurskiego. W wymienionych wyżej miejscach pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązania. 

Elbląg     Ełk     Giżycko     Kętrzyn     Olsztyn

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

Rekuperatory w regionie warmińsko-mazurskim

Rekuperatory są systemem, który warto wykorzystać w każdym domu. Warto podkreślić, że świadomość ludzi co do wartości tego rozwiązania ciągle rośnie. Wszystko za sprawą możliwości odzysku ciepła, na które pozwala wspomniane rozwiązanie, a które powoduje, że dom jest energooszczędny albo pasywny.  

Rekuperatory, które oferują Hurtownie z Grupy Instal-Konsorcjum z regionu warmińsko-mazurskiego to urządzenia pozwalające sporo zaoszczędzić. Nasi Partnerzy oferują Klientom wydajne i energooszczędne systemy, które przez wiele lat będą działały bez zarzutu. 

Interesuje Was rekuperacja i chcielibyście dowiedzieć się na jej temat znacznie więcej? Specjaliści współpracujący z Grupą Instal-Konsorcjum z regionu warmińsko-mazurskiego chętnie udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Proponujemy także zapoznać się z ofertą rekuperatorów, która dostępna jest na stronie ik.pl.  

Elbląg     Ełk     Giżycko     Kętrzyn     Olsztyn

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie warmińsko-mazurskim — kategorie produktów:

Działasz w branży grzewczej, instalacyjnej lub sanitarnej w regionie warmińsko-mazurskim? Zależy Ci na wysokiej jakości urządzeniach i akcesoriach z tego obszaru? Oferta Hurtowni Instal-Konsorcjum to doskonały wybór. Znajdziesz w niej: 

 1. Pompy ciepła — zebraliśmy tutaj wysokiej klasy urządzenia i osprzęt potrzebny do ich montażu i późniejszego, bezproblemowego użytkowania. W ofercie znajdują się pompy ciepła gruntowe, powietrzne i wodne. 
 2. Rekuperatory — w tej kategorii znajdują się rekuperatory i akcesoria od najlepszych na rynku producentów, które pozwolą stworzyć wydajny i energooszczędny system rekuperacji. 
 3. Kotły — w tej kategorii zebrano wszystkie rodzaje kotłów i pieców, które pozwalają efektywnie ogrzać każdy budynek. Znaleźć tutaj można kotły gazowe, olejowe i elektryczne, a także piece na paliwa stałe.  
 4. Instalacje — oferta obejmuje wysokiej jakości armaturę wodną, gazową i kontrolno-pomiarową. Tutaj znajdziesz także pompy do wody, a także wszystkie akcesoria, która pozwolą Ci przeprowadzić prawidłowy i bezproblemowy montaż wymienionych wyżej urządzeń. 
 5. Ogrzewanie —  w tym miejscu dostępne są wszystkie urządzenia oraz akcesoria, które pozwolą stworzyć efektywny system ogrzewania. 
 6. Klimatyzacja i wentylacja — oferujemy tutaj rozwiązania, które pozwolą Ci stworzyć wydajną instalacją klimatyzacyjną i wentylacyjną. 
 7. Uzdatnianie wody — kategoria ta skrywa w sobie elementy pozwalające zbudować instalację pozwalającą efektywnie uzdatniać wodę oraz takie urządzenia jak odmulacze czy magnetyzery. 
 8. Fotowoltaika — oferta obejmuje systemy fotowoltaiczne od najlepszych producentów oraz akcesoria niezbędne do ich montażu. 
 9. Artykuły sanitarne — tutaj znajdziesz armaturę sanitarną i kuchenną oraz elementy, które są niezbędne w każdej łazience i kuchni. 
 10. Sieci zewnętrzne — dzięki oferowanym w tej kategorii urządzeniem możliwe jest stworzenie wydajnej oczyszczalni ścieków oraz wykonanie kanalizacji wewnętrznych. 
 11. Energetyka — kategoria ta obejmuje rury osłonowe, a także wszelkie akcesoria, które są niezbędne do ich prawidłowego montażu.

Wspomniana wyżej oferta to zbiór urządzeń i akcesoriów, które pochodzą od najlepszych producentów. Każda Hurtownia wchodząca w skład Grupy Instal-Konsorcjum z regionu warmińsko-mazurskiego posiada zatem urządzenia od najlepszych twórców, którzy dystrybuują swoje rozwiązania nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Jeżeli chcesz być na bieżąco, śledź na bieżąco stronę ik.pl, a dokładniej zakładkę PRODUKTY

Nasze wybrane marki producentów w regionie warmińsko-mazurskim

 

 •  
 • MAGNAPLAST — przedsiębiorstwo produkujące  systemy kanalizacyjne, a także z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma jest częścią niemieckiego holdingu. 
 • VAILLANT — jest to przedsiębiorstwo, które od samego początku istnienia jest rodzinne. Firma oferuje urządzenia i akcesoria, które pozwalają wykonać efektywną instalację wentylacyjną oraz ogrzewania. Markę uznaje się za lidera na rynku w tym zakresie. 
 • CONCEPT — marka, którą stworzył holding EDT, gdzie udziałowcem jest Grupa Instal-Konsorcjum. Oferta obejmuje sprzęt pozwalający stworzyć instalację grzewczą i sanitarną. 
 • PURMO — dzięki asortymentowi, który oferuje marka, można komfortowo wykończyć wnętrza. Przedsiębiorstwo należy do koncernu Purmo Group. 
 • TECE — firma rodzinna, która oferuje swoim Klientom systemy instalacyjne i sanitarne. 
 • DE DIETRICH — w ofercie producenta znajdziesz gazowe kotły kondensacyjne oraz pompy ciepła. Marka jest częścią Grupy BDR Thermea. 
 • QIK — jest to marka należąca do Grupy Instal-Konsrcjum. Od 2003 roku oferuje asortyment z zakresu techniki instalacyjnej i grzewczej. 
 • GEBERIT — producent oferuje systemy instalacyjne, wodociągowe i sanitarne oraz ceramikę wysokiej jakości oraz elementy niezbędne do wyposażenia łazienek. 
 • JUNKERS (BOSCH) — oferta producenta obejmuje urządzenia i akcesoria potrzebne do stworzenia wysokiej jakości systemów grzewczych. 
 • SANHA — dzięki urządzeniom i akcesoriom od tego producenta można stworzyć wysokiej jakości instalacje wodne, klimatyzacyjne, wodne i gazowe. 
 • IMMERGAS — marka proponuje asortyment potrzebny do wykonania wysokiej jakości instalacji grzewczych. Proponowane rozwiązania można stosować nie tylko w budynkach jednorodzinnych, ale także w innych budynkach użyteczności publicznej. 
 • KERMI — producent, który oferuje Klientom asortyment potrzebny do wykonania instalacji grzewczych oraz wysokiej klasy prysznice. 
 • NIBE-BIAWAR — marka, która oferuje najwyższej jakości urządzenia i akcesoria, dzięki którym można stworzyć bezpieczną i efektywną instalację wentylacyjną, klimatyzacyjną, a także ogrzewanie oraz inne instalacje, które potrzebne są w każdym domu i innym budynku. 
 • VITECO — działanie proponowanych przez markę produktów oparto na odnawialnych źródłach energii, co sprawia, że Klient może liczyć na ekologiczne źródła ciepła oraz energii. 
 • TERMET — przedsiębiorstwo proponuje swoim Klientom kotły gazowe, a także wysokiej klasu podgrzewacze do wody oraz rozwiązania, w których wykorzystuje się odnawialne źródła energii. 
 • ARISTON — przedsiębiorstwo, które oferuje Klientom wysokiej jakości urządzenia oraz akcesoria grzewcze oraz podgrzewacze wody. 
 • WILO — producent wysokiej klasy pomp ciepła, a także systemów pompowych, które doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju instalacjach, np. grzewczych, klimatyzacyjnych, czy sanitarnych. 
 • BERETTA — producent, który oferuje kondensacyjne piec gazowe, pompy ciepła oraz niezawodne klimatyzacje. 
 • GAVIA — w ofercie tego producenta znajdziemy najwyższej klasy grzejniki aluminiowe, które bez problemu współpracują z instalacjami centralnego ogrzewania i wodnymi. Sprawdzą się zarówno w systemach otwartych, jak i zamkniętych.

…a także inni producenci, których sylwetki przybliżamy w zakładce strefa marek

 

 

PROMOCJE

Podmioty współpracujące z Grupą Instal-Konsorcjum z regionu warmińsko-mazurskiego organizują dla swoich Partnerów regularne PROMOCJE. Jeżeli jesteś zainteresowany, śledź na bieżąco zakładkę PROMOCJE I NOWOŚCI, w której znajdziesz informacje o aktualnych ofertach specjalnych.

 

BAZA WIEDZY

Korzyści ze współpracy z Grupą Instal-Konsrocjum z regionu warmińsko-mazurskiego 

Podmioty, które nawiązały współpracę z Grupą Instal-Konsorcjum z regionu warmińsko-mazurskiego zgodnie twierdzą, że warto z nami pracować. Współpracujący z nami Partnerzy cenią GIK wszystkim za: 

 • wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, z której w każdej chwili mogą skorzystać — Grupa Instal-Konsorcjum istnieje od 1995 roku; 
 • fachowców, którzy posiadają aktualną wiedzę na temat oferowanych rozwiązań, a także pracują dla nas od co najmniej kilkunastu lat; 
 • Program Partnerski Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK) - jest to specjalny program dedykowany naszym Partnerom; 
 • bogatą ofertę produktową zebraną w nowoczesnym katalogu online. Ponad 700 tysięcy produktów zebraliśmy na stronie ik.pl; 
 • możliwość wymiany punktów PIK na raty leasingowe za samochód Partnera. Wszystko dzięki specjalnemu programowi PartnerCarLeas; 
 • Akademię IK dla Profesjonalistów, z której może skorzystać każdy Partner. W miejscu tym znajdziesz wiele szkoleń i webinarów, które pozwolą Ci zapoznać się z nowościami na rynku oraz bezproblemowo wykonywać powierzone zadania; 
 • akcje specjalne i wiele promocji, które regularnie przygotowujemy dla naszych Partnerów; 
 • możliwość współpracy z ponad 300 dostawcami, którzy dostarczają rozwiązania z zakresu branży grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej i wentylacyjnej, dzięki czemu możemy stworzyć bogatą paletę rozwiązań; 
 • wiele ofert specjalnych, do których dostęp mają tylko Partnerzy współpracujący z Grupą Instal-Konsorcjum; 
 • możliwość współpracy z podmiotem, który posiada największą sieć dystrybucji zajmującą się sprzedażą urządzeń i akcesoriów grzewczych, sanitarnych, instalacyjnych i klimatyzacyjnych; 
 • otrzymywanie towarów od ręki — dzieje się tak za sprawą współpracy z ponad 150 hurtowniami, które posiadają swoje magazyny. GIK posiada także własny magazyn centralny, z którego także wysyłamy zamówiony towar.
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 
 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-warmia-i-mazury@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie warmińsko-mazurskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!