Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION ŁÓDZKI

 

 

Kim jesteśmy

Grupa Instal-Konsorcjum to część międzynarodowego holdingu — EDT GmbH, który zajmuje się międzynarodowym handlem hurtowym. Na ten moment w organizacji działa ponad 1000 hurtowni instalacyjnych. 

Grupa Instal-Konsorcjum jest podmiotem, który obecnie skupia w sobie 31 hurtowni instalacyjnych. Współpracujące z nami podmioty oferują Instalatorom i Serwisantom, a także firmom wykończeniowym i budowlanym asortyment, który obejmuje materiały z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. Na terenie Polski GIK posiada aż 150 placówek, które wyposażone są we własne magazyny. W regionie łódzkim istnieje aż 13 Hurtowni, które są naszymi Partnerami. Podmioty te oferują wysokiej jakości asortyment, który będzie działał bez zarzutu przez wiele lat. 

Warto mieć na uwadze, że Grupa Instal-Konsrocjum to największa sieć hurtowni, które zajmują się branżą grzewczą, sanitarną oraz instalacyjną. Do naszych flagowych produktów, które są coraz chętnie wybierane przez użytkowników należą: pompy ciepła, rekuperatory, piece i kotły gazowe oraz uzdatniacze wody. W Hurtowniach partnerskich GIK można także nabyć wszelkiego rodzaju akcesoria, które pomogą wykonać instalacje grzewcze, sanitarne i inne, jakie są niezbędne w każdym budynku. Istotne dla naszych Partnerów powinno być to, że Grupa Instal-Konsorcjum posiada najbogatszą ofertę produktową w Polsce 


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie łódzkim oraz  a w razie pytań - napisz do nas. 

 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie łódzkim i wybierz swojego dostawcę:

Firmy instalacyjne oraz serwisanci, którzy działają w regionie łódzkim i szukają najlepszych rozwiązań, powinni wybrać Hurtownie wchodzące w skład Grupy Instal-Konsorcjum. Chcąc nabyć pompy ciepła, rekuperatory, kotły i piece gazowe oraz inne akcesoria grzewcze, sanitarne i instalacyjne. Wystarczy, że odwiedzą jedną z Hurtowni z regionu łódzkiego:

Pompy ciepła w regionie łódzkim

Mieszkasz w regionie łódzkim albo w okolicach i szukasz wysokiej jakości pomp ciepła? Sprawdź bogatą ofertę Grupy Instal-Konsorcjum. Posiadamy największą ilość rozwiązań tego typu, dzięki czemu możesz wybierać spośród propozycji wielu cenionych producentów. Decydując się na pompę ciepła możesz mieć pewność, że Twoje domostwo będzie ekologiczne. Urządzenia te do prawidłowego działania potrzebują energii pochodzącej z OZE. Instalatorzy oraz serwisanci, którym zależy na efektywnych pompach ciepła powinni skorzystać z oferty Instal-Konsorcjum z regionu łódzkiego. W ofercie znajdą pompy ciepła powietrzne, pompy ciepła wodne oraz pompy ciepła gruntowe. Każdy z zaproponowanych modeli będzie w stanie ogrzać nie tylko powietrze w domu, ale również ciepłą wodę użytkową. 

Dzięki oferowanym przez Hurtownie GIK produktom użytkownicy mogą liczyć na niższe koszty ogrzewania oraz przygotowania c.w.u., co ma ogromne znaczenie, biorąc pod uwagę kolejne wzrosty cen paliw. Zainteresowała Cię oferta pomp ciepła, które pochodzą od najlepszych producentów? Zapoznaj się z produktami dostępnymi na stronie ik.pl lub wybierz się do Hurtowni z regionu łódzkiego, gdzie wykwalifikowani pracownicy pomogą Cu dobrać najlepsze rozwiązania. 

Głogów          Łęczyca          Łowicz          Łódź          Piotrków Trybunalski          Radomsko          Sieradz           Tomaszów Mazowiecki           Wieluń           Wieruszów

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie łódzkim

Rekuperacja to system, który coraz chętniej wykorzystuje się w domach jedno- i wielorodzinnych. Dzieje się tak za sprawą możliwości odzysku ciepła, co sprawia, że domy mogą nosić miano energooszczędnych i pasywnych. Rekuperatory dostępne w ofercie Hurtowni z regionu łódzkiego należących do Grupy Instal-Konsorcjum to rozwiązania idealne dla osób, którym zależy na systemach pozwalających na oszczędności. Energooszczędne i wydajne systemy oferowane przez GIK będą przez wiele lat działały bez problemów. 

Jeżeli interesujecie się rekuperatorami i chcielibyście na ich temat uzyskać więcej informacji, zgłoście się do specjalistów pracujących w Hurtowniach Grupy Instal-Konsorcjum z regionu łódzkiego. Zapoznajcie się także z ofertą rekuperacji, która dostępna jest na stronie ik.pl. Znajdziesz tam nie tylko same urządzenia, ale również osprzęt, jaki jest potrzebny do ich prawidłowej instalacji oraz późniejszej pracy. 

Głogów          Łęczyca          Łowicz          Łódź          Piotrków Trybunalski          Radomsko          Sieradz           Tomaszów Mazowiecki           Wieluń           Wieruszów

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie łódzkim — kategorie produktów:

Jesteś monterem lub serwisantem, który działa w regionie łódzkim? Szukasz wysokiej jakości urządzeń i akcesoriów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej? Zapoznaj się z ofertą Hurtowni Instal-Konsrocjum, gdzie znajdziesz: 

 1. Pompy ciepła — w tej kategorii znajdują się urządzenia pochodzące od najlepszych na rynku producentów. Znajdziesz tutaj pompy ciepła gruntowe, wodne i powietrzne oraz niezbędne akcesoria potrzebne do ich montażu. 
 2. Rekuperatory — tutaj znajdziesz najwyżej klasy rekuperatory oraz akcesoria, które sprawią, że rekuperacja będzie działała bez zarzutu. 
 3. Kotły — kategoria ta skrywa w sobie różnego rodzaju kotły pozwalające na efektywne ogrzanie budynku. Znajdziesz tutaj piece elektryczne, kotły olejowe i gazowe, a także te na paliwa stałe oraz potrzebne akcesoria. 
 4. Instalacje — znajdziesz tutaj wysokiej jakości armaturę gazową, wodną i kontrolno-pomiarową, a także pompy do wody, czy akcesoria potrzebne do prawidłowego montażu wspomnianych urządzeń. 
 5. Ogrzewanie — w kategorii zebraliśmy wszelkie urządzenia i akcesoria potrzebne do wykonania wysokiej jakości systemów ogrzewania. 
 6. Klimatyzacja i wentylacja — w tym miejscu możesz zapoznać się z ofertą urządzeń i akcesoriów, które pozwolą stworzyć wydajną instalację wentylacyjną i klimatyzacyjną. 
 7. Uzdatnianie wody — tutaj znajdziesz wszystkie urządzenia i elementy, dzięki którym można stworzyć instalację, która sukcesywnie będzie uzdatniała wodę, a także wysokiej klasy magnetyzery i odmulacze. 
 8. Fotowoltaika — znajdziesz tutaj systemy fotowoltaiczne i niezbędne do ich montażu akcesoria, które pochodzą od liderów na rynku w tym zakresie. 
 9. Artykuły sanitarne — oferta obejmuje armaturę kuchenną i sanitarną, a także wszelkie elementy niezbędne w łazience i kuchni. 
 10. Sieci zewnętrzne — umieszczono tutaj urządzanie, dzięki którym można stworzyć oczyszczalnię ścieków oraz wykonać kanalizacje wewnętrzne. 
 11. Energetyka — tutaj znajdziesz wszelkiego rodzaju rury osłonowe i akcesoria, które pozwolą na ich prawidłowy montaż. 

Każda Hurtownia, która należy do Grupy Instal-Konsorcjum z regionu łódzkiego dokłada wszelkich starań, aby oferowany asortyment pochodził od najlepszych producentów, którzy wyprodukowany asortyment dystrybuują zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź naszą ofertę na ik.pl, w zakładce PRODUKTY

 

 

Nasze wybrane marki producentów w regionie łódzkim

 • MAGNAPLAST — firma należy do niemieckiego holdingu, który oferuje najwyższej jakości systemy kanalizacyjne, oraz urządzenia z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. 
 • VAILLANT — rodzinne przedsiębiorstwo, które oferuje asortyment pozwalający stworzyć efektywne ogrzewanie oraz wentylację. VAILLANT jest uznawany za lidera rynkowego w tym zakresie. 
 • CONCEPT — marka, która należy do holdingu EDT, w którym udziałowcem jest Grupa Instal-Konsorcjum. W ofercie marki znajduje się wszelki osprzęt potrzeby do stworzenia instalacji grzewczych i sanitarnych. 
 • PURMO — firma należąca do koncernu Purmo Group. Oferuje Klientom asortyment potrzeby do komfortowego wykończenia wnętrz. 
 • TECE — rodzinna firma, która oferuje swoim Klientom systemy sanitarne i instalacyjne. 
 • DE DIETRICH — firma jest częścią Grupy BDR Thermea. Oferuje kotły gazowe kondensacyjne, a także pompy ciepła. 
 • QIK — marka, której właścicielem jest Grupa Instal-Konsorcjum. Działa na rynku od 2003 roku i oferuje produkty z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej najwyższej jakości. 
 • GEBERIT — w ofercie firmy znajdują się systemy wodociągowe, instalacyjne i sanitarne, a także wysokiej jakości ceramika i elementy wyposażenia łazienki. 
 • JUNKERS (BOSCH) — marka, która oferuje Klientom asortyment z zakresu techniki grzewczej. 
 • SANHA — firma produkuje asortyment pozwalający stworzyć instalacje gazowe, wodne, klimatyzacyjne oraz grzewcze. 
 • IMMERGAS — znakiem rozpoznawczym są wysokiej jakości rozwiązania dedykowane instalacjom grzewczym, które można stosować zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i innych obiektach użyteczności publicznej. 
 • KERMI — oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszelkie urządzenia i akcesoria z zakresu techniki grzewczej oraz wysokiej jakości prysznice. 
 • NIBE-BIAWAR — marka oferuje asortyment pozwalający stworzyć wydajną i w pełni bezpieczną klimatyzację, wentylację, ogrzewanie oraz inne instalacje niezbędne w każdym budynku. 
 • VITECO — oferowane rozwiązania marka oparła na odnawialnych źródłach energii, dzięki czemu Klient może liczyć na stworzenie ekologicznego źródła ciepła oraz energii. 
 • TERMET — w ofercie producenta można znaleźć kotły gazowe i podgrzewacze do wody oraz rozwiązania, które do prawidłowego działania wykorzystuje odnawialne źródła energii. 
 • ARISTON — specjalista z zakresu urządzeń i akcesoriów grzewczych, a także podgrzewczy wody. 
 • WILO — oferta obejmuje pompy ciepła oraz systemy pompowe, które można wykorzystać w instalacjach klimatyzacyjnych, chłodniczych, grzewczych i sanitarnych. 
 • BERETTA — w ofercie producenta można znaleźć wysokiej jakości kondensacyjne piece gazowe oraz pompy ciepła, a także niezawodne klimatyzacje. 
 • GAVIA — oferta przedsiębiorcy obejmuje wysokiej jakości grzejniki aluminiowe, które doskonale sprawdzą się we współpracy z instalacjami wodnymi oraz centralnego ogrzewania. Proponowane rozwiązania sprawdzą się zarówno w systemach zamkniętych, jak i otwartych. 

 

…oraz wielu innych producentów, których oferta jest godna uwagi. O wszystkich piszemy w zakładce strefa marek

 

PROMOCJE

Hurtownie, które są częścią Grupy Instal-Konsorcjum z regionu łódzkiego regularnie organizują PROMOCJE, które są ukłonem w stronę Partnerów. Zachęcamy zatem do śledzenia zakładki PROMOCJE I NOWOŚCI, gdzie umieszczamy wszelkie informacje na temat atrakcyjnych ofert Hurtowni GIK. 

 

BAZA WIEDZY

 

Korzyści ze współpracy z Grupą Instal-Konsrocjum z regionu łódzkiego 

Współpraca z grupą Instal-Konsorcjum z regionu łódzkiego posiada wiele zalet. Osoby, które skorzystały z naszej oferty cenią nas za: 

 • wiedzę i doświadczenie, z którego mogą korzystać od początków naszej działalności, czyli od 1995 roku; 
 • specjalistów, którzy pracują dla nas od co najmniej kilkunastu lat; 
 • Program Partnerski Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK), który dedykowany jest każdemu naszemu partnerowi; 
 • ponad 700 tysięcy propozycji produktowych, które zostały zebrane w nowoczesnym katalogu online na stronie ik.pl; 
 • program PartnerCarLeas, w którym Partnerzy mogą wymienić punkty PIK na raty leasingowe za swój samochód; 
 • możliwość skorzystania z Akademii IK dla Profesjonalistów, gdzie każdy Partner znajdzie wiele webinarów i szkoleń pozwalających nie tylko zapoznać się z nowościami na rynku, ale także ułatwić codzienną pracę; 
 • promocje i akcje specjalne, które Grupa Instal-Konsorcjum regularnie przygotowuje dla Partnerów; 
 • współpracę z ponad 300 dostawcami, którzy specjalizują się w branżach: grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej, która sprawia, że możemy stworzyć bogatą ofertę urządzeń i dedykowanym i akcesoriów z tego zakresu; 
 • dostęp do oferty specjalnej, z której mogą skorzystać jedynie Partnerzy współpracujący z Grupą Instal-Konsorcjum; 
 • możliwość nawiązania współpracy z podmiotem, który w Polsce tworzy jedną z największych sieci dystrybucyjnych zajmujących się sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacyjnych, klimatyzacyjnych i sanitarnych; 
 • możliwość otrzymania zamówionych towarów od ręki — GIK posiada nie tylko własny magazyn centralny, ale także współpracuje z ponad 150 hurtowniami, które posiadają własne magazyny. 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt

 

 

 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-lodzki@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie łódzkim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!